istanbul altili tahminleri barisci

3 EYLÜL 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Uzun zamandır beklenen Uluslararası Yarış Festivali’nin ilk gününde keyifli koşular izleyeceğiz. Herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: Son koşusunu çok güzel bir şekilde kazanırken beni ikramiyeden eden ZIPPY(2) burada favorim ancak işi hiç de kolay olmayacaktır. İyi formları ve çalışmalarıyla POINSETTIA(6) ve SUMMER PICTURES(4) favorinin ensesinde olacaktır. Yanlarına da bu mesafede çok iyi bir derecesi bulunan GÜLAN BİNDA(1)‘yı eklemek gerekir. Geniş kuponlar kalan iki safkanı da ekleyip süpriz bekleyebilirler.

2.Ayak: Kapatmalık bir ayak daha. MI BOMBON(1) koştuğu açık yarışlarda kendini kanıtlamış bir safkan. Misli oynayanların tek tercihi olabilir. İlk defa çıkacağı sentetik pistten olumsuz etkileneceğini düşünmüyorum, favorimdir. En yakın iki rakibi bu pistte her zaman söz sahibi olabilecek MOTHER OF DRAGONS(6) ile Karataş’ın tercih ettiği BOBUSHKA(2) olur. Küçük kuponlar bu üç isimle geçebilirler burayı. Ancak geniş kuponlar kesinlikle bu ayağı kapatmalı. BÖRTE(3) uzun mesafede buradaki rakiplerinin bir kısmını geçmeyi başarmıştı. EL SUENA(5) ve BUTTERFLY DREAMS(4)‘in son galopları iyi.

3.Ayak: Geçen sene bu koşuyu kazanmış olan HANDASSA(3) bir kez daha kazanacaktır, bankom.

4.Ayak: Uluslararası Anadolu Koşusu’nda Godolphin Ekürisi’nin safkanı BASEM(1) ile birlikte bizim formda atlarımızdan CEMCEM(3) arasında bir mücadele bekliyorum. Yine formda bir safkan olan PAYİTAHT(5)‘ı yeri olanlar ekleyebilir.

5.Ayak: Yurtdışında Gr2 galibiyeti olan PROMISING RUN(4) alternatif tekimdir. Bizim en formda safkanlarımızdan TATVAN İNCİSİ(2) rakip olabilir.

6.Ayak: Son koşusunda kazandı dediğimiz yerde geçtiği rakibine tekrar geçilerek ikinci kalan AĞRI DAĞI FIRTINASI(2) formunu daha da ilerletmiş görünüyor. Selim Kaya’nın bir kez daha tercih etmesiyle küçük  kuponlar için tek önerimdir. Rakipleri şablonumdadır.

Altılı Şablonum

1.ayak:2,6,4,1//5,3

2.ayak:1,6,2//3,5,4

3.ayak:3 tek

4.ayak:1,3//5

5.ayak:4//2

6.ayak:2//6,9,8,7,10,3,4

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Site varsayılanı

Site varsayılanı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
guest
49 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Bol şanslar Barış

admin

Bol şanslar

Bombaci

Bol şanslar

Turbey

Bence her yil oldugu gibi yabanci atlar kazanir

silivrili

Günaydın bol şanslar barış

Hypnozy

HANDASSA’nın cook uzak farkla kazanacagını düşünüyorum

Stefano

Barış Promising Run’ın yarış derecelerine baktın mı yoksa G2 kazanmış olduğu için mi alternatif tekim dedin

Savasci

yine 5 te kaldık:(((

Savasci

Babaemir gelse para vermeyecekti zaten:S

Hawk

Çok güzel bir organizasyon ancak sanki unuttukları bir şey var gibi nerede atlar ? Böyle bir güne bu kadar az atlı bir program yapmak hangi dehanın fikriymiş acaba.Neyse yine de Ankara pas geçtiğim için ters bir oyun çıkardım.Tüm siteye bol şanslar dilerim.

Stefano

Yarışa mehmet kaya oyunuyla başladık sonumuz hayrolsun

admin

Misli gümledi, sıradaki gelsin

admin

Mother of Dragons tan normal kupon da gitti.

Savasci

Yine yattık.(Bugun hiç sans yok…

Stefano

Ahaha ata yer vermediler siz bilirsiniz bariyer dibinden de geçerim dedi resmen

admin

Merih ile aradaki kas farkı da muazzamdı. At 8 silindir resmen :)

admin

Handassa rekor yapmış sebebi de Merih’tir. Helal valla.

admin

İngilizlerden ümitliyim, özellikle Tatvan İncisi.

Stefano

Cemcem olmadı

Stefano

Bizim attan önce jokey yetiştirmemiz lazım ,koşacak at tatvan incisi eküri avantajın var,5 tane at var bariyer dibinde kalıyosun pes valla pes

elektrik

son ayak 6 yada 7 gelirse ufakta olsa yarına sermaye çıkartabilirz :)

Ynsalc16

Sevgili adminim
Yarın Veliefendi giriş ücreti ne kadardır acaba

bilge

Selamlar bol sanslar altili tahminim
3.kosu:4/9,11,3,7,810
4.kosu:6//2,3,4,1,9
5.kosu:5//4,6
6.kosu:3,1,2
7.kosu:6//2
8.kosu:2

49
0
Tahmin paylaş.x
()
x