3 EYLÜL 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

Bulana  ucuz İSTANBUL

1.Koşu::: 6 OCEAN SOUND başta olmak üzere bu ayakta da tercihim /HEPSİ.

2.Koşu::: Grubun en hazır taylarından biri olan 6 ALANZA  anne kardeşi Razyana gibi çok kabiliyetli kısrak. Seri safkan bir solukta bitirebilecek yetenekte olup kazanmaya en yakın isimdir.Bu yarış için çalışmalarımda dikkatimi çeken 8 ALISHBA gün geçtikçe daha farklı duruma gelerek kesinlikle ihmale gelmez, Son kum 4.lüğünü beğendiğim ve kum performansının daha iyi olduğuna inandığım 9 MELİSKIZI,  sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

3.Koşu:::  İstim üzerindeki 1 GECE RÜZGARI   bu kez kendini ve kantarmasını daha iyi tanıyan  ısrarla binen S.kaya ile safkanın kantarmasını iyi ayarladığı taktirde geçen yarışındaki hataya düşmeyeceğini tahmin ederek BANKO yazılması taraftarıyım.

4.Koşu:::  Daha hazır durumda olduğu bu koşuya  katılacak 2 BRAYMIN  benim favorim .Yarış tecrübesi fazla  ve performansları olan 5 TULUYHAN için grup müsaittir.UĞUR BÖCEĞİ (6) sürpriz şansı  verilebilecek isim  olup,  ÇORMİK (7) ve (4 ) EFE BABA sırasıyla diğer şans verilebilecek diğer isimlerdir.

5.Koşu::: Günün zorlu geçmeye aday bu yarışında;  koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan 5 TOŞURKIZI devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız 6 GÜNHAT  ciddi rakibi olup; 4 TAHİRE,3 RABİA,7ÖZGÜR BİKE sırası ile değerledirilmelidir.

6.Koşu::: Pist ve mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen 2 DARK RAİN , ağır kilosuna rağmen sonlarda yapacağı güçlü atakları ile sonuca ulaşabilir. Yarış hazırlıklarında beğenilen 6 AL ANDALUS  ön tarafta boş kalması halinde 4 BRENO, geçen yarışında S.kaya’nın önde kaçırdığı rakibini unutup sonlarda hatırladığından bitmiş yarışı koparamayınca 2.likle yetinen 1 WEMBLEY  devreye girecek güçtedir.

7.Koşu:::  Uzun süredir hazırlanarak beğenilen iyi galobuyla  hazır durumda olduğunu gösteren Taşbek ekürisinin safkanı (8 ) ARZU GIZIM ilk şanslı taydır.ilk yarışını  binicisinin safkanı son 200 de basarak yarışı bırakması ilk yarışında üzmemek gibi düşüncesi ile bu yarışı hedef yapabilecek kapasiteye sahip 6 SELDANIN OĞLU ile ekürilerden 2 ERBİLGİN maidenden çıkmak için favoriyi rahatsız edecek safkanlar.

8.Koşu:::  Yarış hazırlıklarında sağlıklı ve formda olup Pistteki görüntüsü ile dikkat çeken gruptan üstün gördüğüm son yarışında güzel bir 2.likle ayrılan  kazandığım dediği koşuyu  aynada rakibine hediye eden 3 GOLDEN TOWER benim BANKOMDUR….

9.Koşu::: Bilgekurt gibi pist ayırt etmeksizin etkili koşabilen bir safkanın tam kardeşi olan 9NİLDA gayet güzel hazırlıkları ve düzgün eşkaliyle favori olmayı hak ediyor.BANKO yazılabilinicek bir safkan Bursa ve Ankara daki  güzel 1.liklerin ardından  tekrar anavatanına dönen yorgun savaşçı 3MENGÜBERT ekürisi  ile  bugün için tutmasamda  zorda olsa favorinin rakibi ….

10 .Koşu:::  Artan form durumuyla çim pistteki yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan 10 KAPIKAYA etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tecrübeli binicisiyle 2 FARUKHAN ve yarışa kendini verecek olursa bu gruba gücü yetecek safkan  9 KARAGÜZEL favorinin  eksik koşması durumunda devreye girebilirler. Ekürili 8 HIRÇINKAYA ve maidenden çıkamamış fakat iyi bir tay izlenimi veren D.KURTEL gibi sahiplerin elinde olup yarışlarına asla inanmadığım ileride adından söz ettireceğine inandığım 13 GEÇİLMEZ  tatlı sürprizi yapabilirler…

1.ALTILIM

1)  6 OCEAN SOUND /HEPSİ

2)  6 ALANZA TEK /8.9

3)  1 GECE RÜZGARI   BANKO

4) 2.5./6.7.4

5) 5.6./4.3.7

6)  2.6.4.1

2.ALTILIM

1) 5.6./4.3.7

2)  2.6.4.1

3)  8 ARZU GIZIM/Rakip 6.2.

4)  3 GOLDEN TOWER BANKO

5) 9 NİLDA TEK/ Rakip 3 Mengübert

6)  1.2.9./8.13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: erdo751

Avatar