Ana Sayfa / Tahminler / 3 EKİM 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

3 EKİM 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 7 KHAL DROGO, yaşına rağmen uygun kilosu ile bu rakiplerine diş geçirebilir. Daha önce güvenimi bir kaç kez boşa çıkaran bu isimin son kazandığı yarış ve bu koşuda muhtemelen önde boş kalacak olması sebebi ile riskli de olsa bankomdur.

2.AYAK: 2 FAHRENHEİT muhtemelen önde kalacak olan isim, hemen arkasında birbirini kollayacak isimleri uyutarak kazanabilir. Aksi durumda şartlar eşit.

3.AYAK: Sürekli bu kilolarla koşan ve sevdiği Ankara pistinde start alacak 1 AKARNEJAT favorim. Uygun kilo ile koşacak 5 ATLAS ÇİÇEĞİ, 8 ACARTÜRK ve 7 ASİL RÜZGAR ilk rakipleridir. Sürpriz ihtimali ile hepsi tercihliyorum.

4.AYAK: 1 MONSHAU kısa mesafedeki başarılı yarış performansını uygun grupta ve uzun mesafede de göstermesini bekliyorum, favorimdir. 4 KASALINA bir önceki koşu performansı ile favoriye sert çıkacaktır.

5.AYAK: İyi durumları ile 5 GLEN ve 3 HAFO favorilerim. Güzel form tutan 6 MAGFELLOW favorilere rakiptir. 1 IMPULSIVE bu sefer şansını Ankara'da deneyecek, sürpriz.

6.AYAK: 9 MISS KARNELYAN ilk koşusundaki 2.liği ve derecesi ile kazanmasını bekliyorum.

KUPON

7
2 / H
1-5-8-7 / H
1-4
5-3-6-1
9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
taner25
Üye
taner25

ganyanın bol olsun admin

taner25
Üye
taner25

1A 6-7-8-9
2A 3-2-1
3A 3
4A 4-1-6
5A 6
6A 9-11

thesakal
Üye
thesakal

İkinci altılıyı oynayacağım sanırım ama şöyle bir şablon çıktı ilkinde,herkese bol şanslar;

2,4,8-9,1
5,1-7
5-2,3
1
2,3-9
7,5

thesakal
Üye
thesakal

Acartürk eklenebilir.

scofield
Üye
scofield

Herkese selamlar, yorumlar için teşekkürler admin. Ankara 1. Altılı tahminlerim. —1–4–3–H–H–H ilk 3 ayak tek son 3 ayak H olacak. 2. Altılıda admin gibi risk alarak ilk ayak KHAL DROGO tek kupon oynayıp kupon yapacağım. Herkese başarılar.

SEDO
Ziyaretçi
SEDO

A N K A R A
==========
Tüm banko tahminler takipçilerine ve admine bol şanslar.
İstanbul da atlar bize koştu inşallah başkenttede bizim için koşarlar. Banko tahminler takipçilerine dün izlediğim ve bizide yanıltmayan selim kardeşimizin kendi,atları olan {TEK YÜREK} isimli turbo tayını TAKİP Dağarcınıza not etmenizi nacizane bu dostunuzdan ufak bir uyarı kabullenin.
GELELİM BAŞKENTE 9 koşu

1)Muhtemelen start ile EXPACTANCY numarayı alıp koşunun yükünü çekecek (((kızılca ekürisi genelde atları bu stilde))olup oldukça zor bir koşu geldi o yüzden biraz at yazacağım
[2,1,8,9,4,3,7]

2)Start ile LORD numarayı alıp kozan dağının presine takılacaktır. ADİL ABİ bu iki ismin arkadına yatıp öndeki kapışmayı izleyecek. KRAL ASLAN Bu isimlerin temposunu kaçırmamaya çalışıp ön grubun arkasında pozisyon alacak. Öndeki kapışmadan faydalanan ADİL ABİ virajda bu isimleri atlayıp arkadan gelecek isimlere direnmeye çalışacak.
[5,1…..2]

3)[LİMENESCENSE] çıktığı gibi bitireceğini umuyor ve riski bu ayakta alacağım.

4) Strt ile KHAL DRAGO öne düşecek önde yanlız kalacak mesafe 2400 temposunu ayarlayabilir sonlarda ayakta kalabilirse sprinterlere direnmeye çalışacak. Erken pres yerse bu na iki aday TOLERRANS ve HALİLŞAH var. Yine arkadan gelecek sprinterler devreye girecektir.
[6,2,4,3,8,9,7]

5)FAHRENHAİT,,GÜZEL ÇOCUK ((ekürisine yardım için koşuyu oldukça süratlendirmesini umuyorum))ve OVA KARTALI önde gidecek isimler arka grub bakalım nasıl bir perfonmans sergiliyecek.
[3,5…..7,2]

6)Start ile ADİL ABİ tempoyu kuracak burada OZANŞAH kilit koşunun temposunu belirleyecek. Oda ya herro ya merro derse koşu sürati hızlanacak olup kilosuna rağmen AKARNEJAT sonlarda akarak gelecek. Oazanşah adil abiyi rahat bırakırsa ADİL ABİ arkadan gelecek boş kilosu ile ACARTÜRK e direnmeye çalışacaktır.
[3,8,1]

7) KASALİNA canlı izlediğim bir isim usta pilotu ile sonlarda KANATLANIP bu rakiplerini altedeceğini umuyorum burada risk alacağım bir koşu olacak.
[KASALİNA]

8) Kalitesi ile GLEN biraz kısalan mesafede kafamı karıştırdı MAGFELLOW un öne düşeceği koşuda biraz at yazacağım.
[6,4,3,2…..5,1]

9) son koşuda start ile MİSS KARNELYAN öne düşecek olup bitirmeye çalışacak. İstanbulda canlı izledğim start proplemi olmasa daha iyi dereceler yapacak sert grublardan gelen HOPPALA EGE ye dikkat yine usta pilotunun bir kez daha deneyeceği ((karataş bi ata bir kez daha biniyorsa DİKKAT edilmeli görüşündeyim)) SPRİNT OF TENSKY ihmale gelmez.

BOL ŞANŞLAR

ANKARA_1_
============
2,1,9,8,4,3,7
5,1……2
2…..LUMİNESCENSE

6,2,4,3,9,8,7
3,5…..7,2
3,8,1
=================
125₺
42₺
=================
ANKARA_2_
=================
6,2,4,3,9,8,7
3,5…..7,2
3,8,2

4…..KASALİNA
6,4,3,2…..5,1
9,6,11
==================
108₺
36₺
==================
İYİ. ŞANSLAR

dabbe
Üye
dabbe

Sedo bol şans kasalina aynı fikirdeyim benimde banko ismim olcak

maxfear
Üye
maxfear

Bol şanslar olsun ,

RISING
Üye
RISING

Bol Şanslar

thesakal
Üye
thesakal

2. altılı

1,7
2,3–9,6
7,5–2,1,3,4
4
3,6–4
9,11

Hüseyin
Ziyaretçi
Hüseyin

Bol şanslar admin bu siteyi yıllardır takip ederim hiç bu son zamanlar kadar kargaşa olmamıştır işin zor onla bunla ugraşmak kolay değil Allah yardımcın olsun herkes at sahibi herkes hipodrom casusu olmuş baksana

Buca06
Üye
Buca06

Üyeliğimi gerçekleştirerek bu güzel siteye katıldım. Başta admin olmak üzere tüm emek verenleri selamlıyorum. Zaman bulduğum sürece paylaşımlarım olacaktır. Sağlıkla kalın.

dabbe
Üye
dabbe

Bol sans admin ve banko tahmin üyeleri yarın ankara bizde hissediyorum

dabbe
Üye
dabbe

Ankara 2. Altili
8//2.3.7
5.3.7.2
3.7.1.5.8// H
4 tek
1.2.5
7///11.9
Herkeze bol şans

By uzman selamlar bu kupon sana gelsin

maxfear
Üye
maxfear

Bol şans

osman 06
Üye
osman 06

Dabbe tabela hepsi son ayak Senin 7 numara tek bakalım

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

Adminim birtürlü bilgisayardan yorum yazamıyorum

ugurksk
Üye
ugurksk

Admine ve tüm site arkadaşlarına bol şanslar🧿
Ankara 1
3-8-2-1-9
5-1-4
2-3-4
6
3-6-2
H
Bol şanslar 🧿
Ankara 2
6-7
3-6-2
H
1-3-4

ugurksk
Üye
ugurksk

Özür dilerim Ankara 2 devamı
5-3-4-6-1
9-7-6-11
Bol şanslar diliyorum 🧿

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

Telefondan gönderebiliyorum ben zamanında telefona uygulamayı indirmiştim burdan yazıyorumda bilgisayardan yorum yazamıyorum neyse ben burdan gönderirim

Ali İhsan Kaymakçı
Üye
Ali İhsan Kaymakçı

ankara 1 altılı . 3.8.1 **** 1.5.7 *** 2 **** 9. 6.4 **** 3. *** 7.5.2.3.1. *** 9.45 tl. bolşanlar herşey gönlünüzce olsun

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

Bu arada SEDO ankara 1.ci altının 2 ayağına adilabiyi eklemişsin o grubu rahat geçer :::))))

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

Sedo kardeşim fikrini almak isterim LUMINESCENSE’yi bende senin gibi düşünüyorum tek tutuyorum ama 5 numara STRATA boş kilosuyla korkutmuyo değil en son çim yarısinda ( KV-7 ) 55 kilo ile ahmet çelik binmiş ve 4.çü gelmiş yarışı izlediģimde en sonda çok iyi geldi genelde beklemede kalıyor son ataklarını etkili gördüm boş kilosu ile kazanabilirmi sen ne dersin ?????

AVCI
Üye
AVCI

ANKARA 1.Çİ ALTILI

1.AYAK: 1.2
2.AYAK: 1 TEK
3.AYAK: 2.5.6
4.AYAK: 4.6.7.8
5.AYAK: 3.4
6.AYAK: 1.3.4

HERKESE BOL ŞANSLAR

ahirtilkisi
Ziyaretçi
ahirtilkisi

Ankara 1.ganyan tahminlerim
1-2-8-9
1-2-4-5-7
1
6-7-8-9
7
4

ahirtilkisi
Üye
ahirtilkisi

:) son ayağa kaldım 4 gelirse çok iyi

RISING
Üye
RISING

ahırtilkisi tebrikler..daha büyüklerini bulursun umarım..

mbb84
Üye
mbb84

Tebrik ederim gerçekten müthiş oyun olmuş

RISING
Üye
RISING

Teşekürler Admin..Düzelmiş

RISING
Üye
RISING

Günaydın, herkese bol şanslar..
Bugün kendimce birkaç hatırlatmada bulunmak istiyorum..
1-Altılı ganyan oyununun at sahibi,seyisi,antrenörü dahil bileni yoktur.Şayet bilen olsa her gün oyun bulur. Dolayısı ile şans faktörü (şans derken sayısal loto gibi rastgele bir rakam yazmayı kastetmiyorum) çok önemlidir.Şans bireysel birşeydir.Bilgi gibi genel geçer bir kavram olupta herkesin o bilgiyle aynı başarıya ulaşması gibi bir sonuç doğurmaz.Örneğin bir kişi bir atın sırf ismini beğendiği için işaretleyip çok sürpriz bir sonuca da ulaşabilir.Kendi atından yatan at sahibi dahi olduğunu unutmayın.Bunun içindir ki benim görüşüm kim ne derse desin önce kendi tuttuğunuz safkanları işaretlemeye çalışın derim.Ayrıca geçmişte sağdan soldan gelen telefonlarla,adına tüyo dediğimiz verilerle oynama tecrübem oldu, bana göre at sahibi antrönör dahil belki bir koşunun sonucunu bilebilir ama altılı kombinasyonu olduğunda %80 o tüyolar yerine oturmuyor.Çünkü kimse benim yoğurdum ekşi demiyor.O yüzden her zaman içimden geldiği gibi seyrettiğim yarışlara göre oynamaya çalışıyorum.Şansımız varsa ne ala

2-Altılı oyunu tabi ki maddi bir bütçeyi gerektiriyor. Çok at yazan birisi az at yazana göre daha şanslıdır kabul.Ama 6 ayrı bölümden oluşan bir yarışmada her bölümde fazla yarışmacı olduğundan sonsuz kombinasyonda oyun şekilleri vardır ve var olan bütün kombinasyonları satınalma şansınız yoktur.Demek istediğim şu: Kesinlikle bütçenizi aşmayacak şekilde oyun oynayın.Ben kendimi tutamıyorum bütçemi aşıyorum diyen lütfen bu oyuna iştirak etmesin.Helede günümüz koşullarında hiçbir bütçe kişinin evine ayıracağı bütçeden önemli olamaz,olamaz,olamaz..Bahtınız açıksa gelen atları zaten bir kupona yazmışsınızdır

3-) Buradaki site sakinlerinin hepsinin amatör bir anlayışla bir bakıma eğlence olarak kendi kuponlarını ya da tuttukları atları paylaştıklarını kabul edelim. Ne kadar iddialı olursa olsun, hiç kimsenin iddia ettiği ata yarış bittikten sonra çok kızacak ya da sitem edecek derecede güvenmeyelim.En azından sonradan kızıp köpüreceksek buna gerek yok. Çünkü kimsenin geleceği bilme şansı yok..Tabi ki bu işte daha tecrübeli olanların, daha iyi takip eden arkadaşların önerdiği isimleri dikkate alalım derim ama ,at gelmediği zaman kızacak ölçüde güvenerek değil..

Her şey gönlünüzce olsun..

RISING
Üye
RISING

ANKARA BEŞLİ GANYAN

Ankarada son ayakta start alan Hoppala Ege’nin edindiği tecrübe ve yeterli nefesi ile startta kalma gibi bir şanssızlık yaşamazsa kendisini yakından tanıyan binicisi Müslüm Baydan ile artık birinciliğe ulaşacağını düşünüyorum.

3,4,5,7
1,2,4,7
4,6,7
1,2,3,4,5,6,7
6

maxfear
Üye
maxfear

Cumleten sa. Bol şans herkeze.

Ankara 1

2 – 8 – 9 – 3 – 1
5 -7
1 – 2 – 3
1 – 6 – 2 – 8
3 – 7 – 6 – 1
1-3

baranovici
Üye
baranovici

Selamlar,Herkese bol şanslar.

Ankara 1.Altılı
1.Ayak:NO CONTROL
2.Ayak:KRALARSLAN
3.Ayak:STRATA
4.Ayak:1.6.2.8.7.4
5.Ayak:6.7.3.2
6.Ayak HEPSİ ( Son ayaga hiç çalışamadım o yüzden hepsi diyip çıktım.)
Kupon bedeli: 13.500 tl

YARISSEVER
Üye
YARISSEVER

herkese selamlar ve bol şanslar..

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

TSN560A-7577-5D66Koşu Tarihi2019-10-03Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu1Bahis sayısı288Misli1Tutar20,16 ₺

1.Ayak

1 – BAY BAY HEPİNİZ

2 – BİROLAĞA

8 – HAFOCAN

9 – NO CONTROL

2.Ayak

1 – AGAH

3.Ayak

2 – LUMINESCENCE

5 – STRATA

4.Ayak

4 – PEARL GEM

6 – RING OF FIRE

7 – KHAL DROGO

8 – İSMİHAN

5.Ayak

3 – FIRTINA VADİSİ

4 – TAMERŞAH

6 – GÜZELÇOCUK 

6.Ayak

1 – AKARNEJAT

3 – ADİLABİ

4 – YIRTLAZ

dabbe
Üye
dabbe

Bu mesajlara ekşi puan veren kim acaba yaaa çok merak ediyorum

baranovici
Üye
baranovici

Site de takipci sayının bir hayli fazla oldugu kanaatindeyim dabbe. Bence sistemsel bir arıza.Belirgin bir şekilde eksi alacak oyun kurgun olmadığı için sistemsel olabilir. Bol şanslar.

legrunt
Üye
legrunt

Merhabalar Bankotahminler ailesi, Dikkatimi çeken atları paylaşarak başlamak istiyorum. Birazdan altılı kurgum da bitmiş olur.
1. Koşu Birolağa
2. Koşu Ulakçı
3. Koşu İzbırakan
4. Koşu Sparrow Hawk
5. Koşu Marengo
6. Koşu Asil Rüzgar
7. Koşu Thumbs Up
8. Koşu Magfellow
9. Koşu Hoppala Ege

legrunt
Üye
legrunt

1.Ayak
2 – BİROLAĞA
8 – HAFOCAN
2.Ayak
1 – AGAH
2 – LORD
5 – KRALARSLAN
7 – ULAKÇI
3.Ayak
1 – İZ BIRAKAN
2 – LUMINESCENCE
5 – STRATA
6 – TREVI FOUNTAIN
4.Ayak
6 – RING OF FIRE
9 – SPARROW HAWK
5.Ayak
3 – FIRTINA VADİSİ
4 – TAMERŞAH
5 – CAİZE
8 – MARENGO
6.Ayak
1 – AKARNEJAT
2 – OZANŞAH
3 – ADİLABİ
5 – ATLAS ÇİÇEĞİ
7 – ASİL RÜZGAR

Teksiz olarak kurguladım. Yazdığınız gibi gelsin. Bol şanslar.

Kavas
Üye
Kavas

Ankara 1
2-1
1-5-4
2-5
7-6
6-2-4-7
3-1
Bolşanslar

AVCI
Üye
AVCI

ADMİN
MONSHAU takı değiştirdikten sonra bildiğin 3 level atlamış gibi binicisiylede tam bir uyum içinde olmuş sonlardaki etkili sprintini bu mesafedede yaparsa tek gecilebilirmi ?????????

baranovici
Üye
baranovici

Ankara 1. Altılı
1.Ayak: 9
2.Ayak: 5
3.Ayak: 5
4.ayak: 4.6.7.8
5.Ayak: 6.7
6.Ayak: 4.5
20 misli: 20 tl. Herkesin gönlüne göre olsun.

YARISSEVER
Üye
YARISSEVER

9
1,2,4,5,7
2,5
1,2,4,6,7
3
1,3
BOL ŞANS..

Buca06
Üye
Buca06

3 EKİM 2019 ANKARA-İKİNCİ ALTILI TAHMİNİM:

1. AYAK: 9-7

2. AYAK: 3-1-5-2-4-7 (7/6 eküri)

3. AYAK: 5…..ATLAS ÇİÇEĞİ

4. AYAK: 6-4-5

5. AYAK: 6…..MAGFELLOW

6. AYAK: 5-7-8-6-11-3-9

BOL ŞANSLAR…

bypatron
Üye
bypatron

Herkese Bol Şanslar
Bahtınız Açık Olsun

1.Ayak Hepsi
2.Ayak 3,2,5,7,4,9
3.Ayak 1,3,5,7,8,2
4.Ayak 4,3
5.Ayak 3,5,1
6.Ayak 9-Mıss Karnelyan

sarimsicak
Üye
sarimsicak

ANKARA 2. ALTILI

1.) Hepsi
2.) 1,2,3,4,5,7
3.) 1,2,3,7,8
4.) 4
5.) 1,3,5
6.) 9,11

Herkese bol şanslar:))

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

TSN9626-99A3-5D66Koşu Tarihi2019-10-03Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu4Bahis sayısı216Misli1Tutar15,12 ₺

1.Ayak

4 – PEARL GEM

6 – RING OF FIRE

7 – KHAL DROGO

8 – İSMİHAN

2.Ayak

3 – FIRTINA VADİSİ

4 – TAMERŞAH

6 – GÜZELÇOCUK 

3.Ayak

1 – AKARNEJAT

4 – YIRTLAZ

4.Ayak

1 – MONSHAU

5.Ayak

1 – IMPULSIVE

3 – HAFO

6 – MAGFELLOW

6.Ayak

7 – KANEKONUN OĞLU

9 – MISS KARNELYAN

11 – SPIRIT OF THE SKY

mbb84
Üye
mbb84

Ankara 2. altılı

6 (Ring of Fire)
1-2-3-4-5-7 (Ben Hepsi yazmayı düşünüyorum)
2-3-5-7-8 (Burayı da kapamaya gidebilirim)
1-3-4-7 (Burada Monshau tek bile olabilir bence)
6 (Megfellow, bence tek rakibi Hafo)
5-6-7-8-9-11 (Gumball ve iconic’in iyi koşmasını bekliyorum)
Kupon bedeli 50 TL – 2. ve 3. ayakları Haş yaparsam 120 TL oluyor.

Bence enteresan bir bülten, çok para verme ihtimali var. Megfellow’u ben de çok tutuyordum. Buradaki birkaç arkadaş da tek vermiş, bakalım ne olacak. Sayın admine ve yorum yapan bütün yarışseverlere bol şans.

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

PEARL GEM gruptaki tek dişi gelirmi gelmezmi bilmem ama gelmez diyip birçok oyunumda oynamadım cıkıp geldiler korkudan yazdım aslında çokta tutuğum bir at değil

AVCI
Ziyaretçi
AVCI

AHITTİLKİSİ tebrikler dah büyüklerini kazanmsn dileğıyle

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.