3 EKİM 2018 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (HACIVAT BANKOM)

1 – AYAK: Diyarbakır yarışları ile kendini bulan 5 – AMARİ ve sevdiği mesafede 8 – KAÇAR FEVZİ favorilerim. 3 ay ara sonrasında iyi yarışlar çıkaran 3 – CHEAT bu ikiliye sert rakiptir.

2 – AYAK: 1200m’de maiden dan çıkarken iyi gözüken 5 – TALİMAT uygun gözüken grupta favorim. Elazığ’da iyi yarışlar çıkaran ve kazanmaya da başlayan 6 – MY VALLEE rakibidir.

3 – AYAK: 2 – HACIVAT Diyarbakır’da kazanacak gibi olduğu yarışı sonlarda gücü yetmeyerek 3. bırakırken son kazandığı Elazığ yarışında çok daha tutarlı bir yarış sergiledi. Bu grubu da geçmesini bekliyorum.

4 – AYAK: Henüz ilk ikiye girememiş atların yarışında, son yarışındaki koşu iyi derece ile bitince, mesafede en iyi dereceye sahip gözüken 7 – SEVGİADASI büyük favori çıkacaktır. Güven vermeyen bu ismin karşısına rakip seçemediğim için hepsi yaparak sürpriz bekliyorum. 5 – GÜL MATRA galobunda iyi gözüken isim.

5 – AYAK: Güçlü gruplarda şansını deneyen ve istediğini alamayan 5 – HIGH TREE için grup müsait. Elazığ’da ilk koşusunda bekleneni vermese de sprinter yapısı kuvvetli 8 – PRINCELY ve son koşularında varlık gösteremese de 2 – SAALİH rakip olabilecek isimlerdir.

6 – AYAK: Seçim yapmanın zor olduğu bu ayakta mümkün olduğunca Eküriler favorilerim olup sürpriz aramak için Hepsi tercih edilebilir.

Kupon

5-8-3
5-6
2
H
5-8-2
9(2)-5(10)-4-1 / H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.