Ana Sayfa / Tahminler / 3 EKİM 2018 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (HACIVAT BANKOM)

3 EKİM 2018 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (HACIVAT BANKOM)

1 - AYAK: Diyarbakır yarışları ile kendini bulan 5 - AMARİ ve sevdiği mesafede 8 - KAÇAR FEVZİ favorilerim. 3 ay ara sonrasında iyi yarışlar çıkaran 3 - CHEAT bu ikiliye sert rakiptir.

2 - AYAK: 1200m'de maiden dan çıkarken iyi gözüken 5 - TALİMAT uygun gözüken grupta favorim. Elazığ'da iyi yarışlar çıkaran ve kazanmaya da başlayan 6 - MY VALLEE rakibidir.

3 - AYAK: 2 - HACIVAT Diyarbakır'da kazanacak gibi olduğu yarışı sonlarda gücü yetmeyerek 3. bırakırken son kazandığı Elazığ yarışında çok daha tutarlı bir yarış sergiledi. Bu grubu da geçmesini bekliyorum.

4 - AYAK: Henüz ilk ikiye girememiş atların yarışında, son yarışındaki koşu iyi derece ile bitince, mesafede en iyi dereceye sahip gözüken 7 - SEVGİADASI büyük favori çıkacaktır. Güven vermeyen bu ismin karşısına rakip seçemediğim için hepsi yaparak sürpriz bekliyorum. 5 - GÜL MATRA galobunda iyi gözüken isim.

5 - AYAK: Güçlü gruplarda şansını deneyen ve istediğini alamayan 5 - HIGH TREE için grup müsait. Elazığ'da ilk koşusunda bekleneni vermese de sprinter yapısı kuvvetli 8 - PRINCELY ve son koşularında varlık gösteremese de 2 - SAALİH rakip olabilecek isimlerdir.

6 - AYAK: Seçim yapmanın zor olduğu bu ayakta mümkün olduğunca Eküriler favorilerim olup sürpriz aramak için Hepsi tercih edilebilir.

Kupon

5-8-3
5-6
2
H
5-8-2
9(2)-5(10)-4-1 / H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.