3 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Kocaeliden herkese merhaba. Çekişmeli koşuların olacağı günde herkese bol şanslar dileyerek;

1.AYAK: Bu pist ve mesafedeki etkili dereceleriyle ön plana çıkan ve buraya hedef yapılarak hazırlanan 3-BALYECİ SALİH, 181 günlük arasına uzun galoplar yaparak hazırlanırken kusursuz olan, rağmen sevdiği pist ve mesafede 1-JIMFED, kum piste ilk kez çıkacak olmasına rağmen, cok iyi kosmasını ve beklediğim, bunuda İstanbuldaki iç pistte yaptığı galoplarla gösteren, grubun en yüksek handikaplısı 5-EL ASESİNO, yine bu pisti seven 2-TOKATCI, son iki koşusunu kazanırken sınıf atlayan 7-DIKE OF İSTANBUL blok halinde kesinlikle yazılması gereken isimler. Orta ölçekli kuponlara yeterli görsemde; 9-SİNKIZ, 4-VOLKANIMSIN ve 6-WELCOME’da kazanırı oldukça yüksek isimler. Geriye saded bir yarış koşan 8-MY BROTHER kalıyor. Dısarda isim bırakmamak için kapatıyorum..

2.AYAK: Bu pistte birkez koşup kazanma basarısı gösteren, tekrar kendi pistine Ankaraya geri dönen ve beklenen yarışlarını yapamayan, kazandığı piste ikide iki yapmak için gelen 7-IMKANSIZIM, günün büyük favorisi Tumbulzele önünde, Hışman ile kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOMDUR.

3.AYAK: Gruba göre iyi gözüken isimler 6-ALYANAKLIM ve 4-TEKARSLAN arasında gecmesini beklediğim mücadelede, 7-KIZIM BÜŞRA ve 1-CÜRCEVELİ’de katılabilir. Galoplarında farklılasmaya baslayan 3-GECE KUŞU zorlu maidenda bombayı patlatabilecek isimler olarak görüyorum.

4.AYAK: Müthiş formda günlerden geçen 5-THE WORLD IS YOURS kesinlikle öncelikle yazılacak isimdir. Bu ismi öncelikle tek çıkardım ve kullanacaktım. Dileyen Banko olarak kullanabilir. Fakat burada iki isim varki, start problemi yaşamasalar çok farklı yerlerde olabilecek kapasitedeki isimler. Olurda startta beklenenden az kalırlarsa kazanıra girmeleri içten bile degil. Evet bahsettiğim isimler kısa ara vermelerine rağmen 2-KARA ŞİMŞEK ve 3-MATALON.. Eee bunları yazmışken 7-GÜRSOY ve 4-NEON KNIGHT ilavesini yaparsak kapatmış gibi olabiliriz.

5.AYAK: Gruba göre kalitesi cok farkli olsada kum pistteki ilk yarışında ne yapacağı soru isareti olsada 4-TİNEMİS ilk isimdir. Son yarışında startta biraz tereddüt göstermesine rağmen çok iyi bir yarış kazanan 3-MULTİ MİLYONER, henüz maiden olmasına ragmen hep istikrarlı kosan ancak bir türlü kazanamayan 1-TRY MY ve bu grubu geride bırakacak potansiyele sahip olduğuna inandığım 2-ASELSARE ile burayı geçeceğimize inanıyorum.

6.AYAK: Pist ve mesafenin avantajının yanı sıra kaliteli ekürisi Mert Adam ile bu koşuya iştirak edecek olan 5-TOROS DAĞI kazanmasını beklediğim isimdir. 2.BANKOMDUR.

ALTILI TAHMİNİM

3-5-1-2-7-9-4-6-8

7 İMKANSIZIM

6-4-7-1-3

5-2-3-7-4

4-3-1-2

5 TOROS DAĞI

KUPON BEDELİ: 54 TL

İYİ ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
gurcan77
Üye
gurcan77

Selam Özgün, Emeğine sağlık,Torosdağı 5 numara şaşırmayalım

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bugün macera günüm :)

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

admin
Yönetici
admin

Tumbul u a grubunda tek attım burada yıkıyorum :)

1-3-5-6-7-9 //
1-2-6 //
7 //
5 //
1-2-3-4-5-6 //
1-2-3-4-6 //