Ana Sayfa / Tahminler / 3 EKİM 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

3 EKİM 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi haftalar herkese. Kocaeli için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: (7) POWER KING in yarışın liderliğini alacağını tahmin ettiğim yarışta (5) YEŞİLMİŞİK tempoyu beğenmez ise didişecektir. Ama herşeye rağmen yarışın yavaş tempoda gitmesi durumunda her iki safkanın da şansı olduğunu düşünmediğim için muhtamelen bir delilik yapıp ya sana ya bana diyeceklerini düşünmüyorum. Bu iki safkan el bebek gül bebek son düzlüğe kadar ilk iki de gidecektir. Son düzlükte bu hızlı tempo da geriden gelecek olan bir safkan olabileceğini düşünüyorum. Bu safkan (6) numaralı KRASNODAR.

2.AYAK: Soru işareti de olsa vasat safkanların mücadelesinde ilk defa start alacak (5) GİZEMLİ YÜZÜN çalışmalarını beğendim. Sürekli her yarışında üzerine koyan ve form durumu artan (8) LAŞİNKAY idman pilotuna erken yılbaşı hediyesi verebilir. Yine grubun üzerinde bir görüntüsü olan (7) KIZAGAN sız oyun olmaz düşüncesindeyim.  Eküri avantajları ile (6) KAYA SERAP, (13) TERSLALE be (2) DİLLERE DESTAN a şans verecek olup. Yarışın suprizini ise beklenti olan (3) DİŞİ SAVA dan bekliyorum.

3.AYAK: Tüm safkanlar birbirinden sorunlu. Tamamen yarışın sonucu keyiflerine kalmış. Bu yarışı canı en çok koşmak isteyen safkan kazanacaktır diye düşünüyorum. Daha önce de suprizde yakaladığımız  (1) YÜREĞİM ilk safkanım. Kısa mesafede ki son birinciliği ile teşviklere verdiği cevapla (5) GÜLFEM ikinci safkanım. (4) GÖRÜNTÜ, (2) KOŞUCU ve (3) BAHTIŞAHANE sonraki ihtimallerim.

4.AYAK: Burada 3 safkan arasında gidip geldim. Bunlar (1) ADALSON, (3) OASİS ve (4) BOS TO BOSS. Bunlardan (1) ADALSON u tek atmaya karar verdim. 1200 kumda uzak ara kazandığı yarıştan sonra 1400 de burada koşacağı rakiplerine geçilen safkan istanbul da 1200 çimde satış koşusunda boy gösterdi ki benim çok hoşuma gitti. Başta ilgilileri olmak üzere son 400 e kadar rahat halleri ile 13 ganyanla ne oluyoruz dedirtten safkan herkesi şaşırttı. Ben o rahat halleri gördükten sonra yazmazsam olmaz. En sıkı rakibi tabiki sürekli üzerine koyan (3) OASİS olur. Bu üç safkanı yazan da rahat bir yarış seyreder diye düşünüyorum. Zaten dışına çıkarsa yapacak birşey yok. Sonuç itibari ile (1) numaralı ADALSON BANKOM dur.

5.AYAK: Tabi ki hiçbiri (2) BALTACI değil. Ancak mesafenin 1200 olması düşündürmüyor değil. Sonlarda terlemektense ben yanına zeki çocukla sahne alacak olan (4) SİVASLI MUSA yı iliştireceğim.

6.AYAK: Yarışın üç safkan arasında geçmesini bekliyorum. Sıralamam şablonda olacak olup şimdiden herkese bol şanslar diliyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 7-5-6

2.AYAK: 5-8-7-6-13-2-3

3.AYAK: 1-5-4-2-3

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 2-4

6.AYAK: 10-12-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

13
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

bol sanslar

ERTANBEY
Üye

Selam Bombacı bol şanslar olsun bende gece gece bakıyorum kafadaki WİND OF EAST 1500 üstü yarış koşmamış belki.son iki yarışında kötü gibi gozuksede bir önceki sentetik pist performansını görmemezlikten geliyorum son yarışında yakın ara 8.oldu 1.ciyke 1saniye fark var.kafamı kurcaladi atlanmaması gerek diye düşünüyorum ne dersin 😎

ERTANBEY
Üye

Bence de uzun koşmamış bir safkan olduğu için belkide daha başarılı olabileceğini düşünüyorum.WHİTE HART LİNE arkasındaki ikinciliğinin hatrına ekleyecegim fakat favorim kesinlikle POWER KİNG olacak 3.5.6.7 bu ayagi kapatır 😎 bu arada ben hep buralardayım ama program hoşuma gitmezse takip ettiğim 3 5 safkan bulamazsam programda kesinlikle bakmıyorum haftada 3-4 yarış yetiyor hatta artıyor bile 😊

ERTANBEY
Üye

5 ayak ÇERKESBEY son start aldığı 1200 1300 mesafeli yarışlarını güzel kazandı onuda tek yakalamak için bir süredir uzun mesafede uğraştım ama kısa da çok başarılı en son 2ay önce burada bu mesafede Ormancı Dayi, Fehiman Erkehan gibi safkanları geçti yeri olanlara öneririm..şablonu artık yarın çıkarırım 3ve 6.ayak beni çok uğraştırdı kafam karıştı biraz..good night 😎

Barış
Ziyaretçi
Barış

Kuponları yırtacak bir at dördüncü ayakta ki windflower a dikkat diyorum GK takısını aldıktan sonra starttan düzgün çıkış yapan ve İstanbul iç pistte adeta uçan bu safkanın kaba kumda çok etkili koşucağını düşünüyorum bence ıskalamayın,altılı kuponlarını cazip hale getirir ;-)

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

1.ayak 5 yeşilmişik
2.ayak7 kızagan
3.ayak 5 gülfem
4.ayak1.3.(2.4)
5.ayak2.1.4.5.7.9
6.ayak hepsi
16200

Afyok0345
Ziyaretçi
Afyok0345

1-3-5-6-7
5tek
1-2-5
1-2-3-6-7
2-8
16 tek
Herkese bol şans

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.