3 ARALIK 2015 PERŞEMBE BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Çok zor bir ayak ile Başlayan Bursa altılısın da ilk ayakta risk almayı sevmeyenlere HEPSİ yapmalarını öneriyorum.Bu kadar zor bir ayak olmasına rağmen yaptığım bir kaç tespit ve takibimdeki atlara biraz değinerek fikir vermek istiyorum.Öncelikle gecen senenin başlarında çok iyi form yakalayan şampiyon Cankardeşler’in arkasında ikinciliğinden sonra Yılmabaşar arkasında dördüncülük yapmış olan ve daha sonraki yarışlarında zaman zaman başarılı sonuç alsa da başlayan start problemi nedeniyle iyi sonuçlar alamayan bugün ilk 4’e giremediği takdirde yarış hayatı sona erecek olan (8)KUTUŞBABA önceliğimde olacaktır.Sonrasında iyi hazırlandığı galoplarından belli olan ve eski günlerine dönme sinyali veren (12)TATARGÜZELİ, İstanbulda hazırlanıp gelen ve dereceli işinde 800ü 54.9 gibi harika bir derece yapan (1)DÖKERBEY ve eğer startta kalmaz ise bu gurubu rahatlıkla geçebilecek kapasitede olan (6)GÖLKIZI ön planda tuttuğum safkanlardır.

2.AYAK : Normal şartlarda son galobu ve çalışmalarıyla (1)AĞACEMAL’in kazanması normal olurdu fakat bu ayakta da bir kaç takip ettiğim atın bir araya gelmesiyle karışık oldu benim için. start aldığı ilk iki yarışta startta kalmasına rağmen fena performans sergilemeyen son yarışında tabelayı tamamlayan pazar günü 1000mt galobunda 1.09 rahat ve hatırı sayılı bir derece gösteren (10)ÖZÜMSENA , favori olarak katıldığı ilk 3 yarışından sonra bir süre geri alınan ve bu yarışa iyi hazırlanan Bilgin yavrusu (9)NORDİN ve akabinde (3)KEREMCAN ile (6)TURGAYHAN yazılınca bu ayak tamamlanır diye düşünüyorum.

3.AYAK : Bir başka zorlu yarış daha karşımızda.İstanbul’dan hazır gelen dereceli galopları ile (1)MİSS TURKEY,son rahat kazandığı yarış sonrası formunu arttıran (7)KEPEZ STORM, ikinciliği sonrası daha iyi duruma gelen eküri avantajı ile (4)STROMBELL,formunda gelişmeler olan (8)RABIOSA, son yarışlarında iyi sinyaller verip fotoda kaybeden ve her an patlama yapacak potansiyeliyle (12)YILMAYA sonrasında (2)DİLBAR, (3)SAINT TROPEZ, (6)DİLEKGÜLÜ ve son tabelasıyla sinyaller veren (5)DARE TO DREAM Beraberce değerlendirilmelidir.

4.AYAK : Son yarışında startta kalmasına rağmen rahat sayılabilecek bir yarış kazanan ve Salı günü yaptığı galoplarında çok güzel işler çıkartan (800ü 55 – 400ü 27 R.) (7)RÜYA GİBİ’nin bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak takibimde olan ve her an patlama yapabilecek 2 safkanı düşünüyorum. Çalışmalarıyla form tuttuklarının sinyalini veren (2)KOCABATUR ve (6)ÖZGÜRTAY..

5.AYAK : Takibimdeki ÇERKESBEY,YALÇINIM,ASİ KIRTAY gibi formda safkanların bir arada OLMASINA rağmen yükselen form grafiğiyle ve Salı sabahı yaptığı 800ü 55 400ü 26.9 rahat işleriyle (2)ASLANTAŞ’ın bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum.BANKOMDUR..

6.AYAK : Bu yarışa uzun galoplarla hazırlanan ve Kocaelindeki son sprintinde 600/35.9 400/24 rahat yapan ve artık kazanacak kıvama geldiğini düşündüğüm (14)RACLETTE’nin birinciliğe merhaba demesini bekliyorum.Alternatif BANKOMDUR..Tek hakkını başka ayakta kullanan arkadaşlar için (8)GRUMPY,son galobunda ayakları yere değmeyen (7)GALLOPİNG BLISS ve her an patlama yapabileceğini beklediğim İstanbul’dan harika galoplarla gelen (15)TAURIEL,(1)DANCO ve (6)KHALASAR düşünülebilir.

Bursa Altılı Tahmim

8.12.1.6.4.9.10.2.3.5.7

1.10.9.3.6

1.7.4.8.12.2.3.6.5

7   / 2.6

2

14   / 8.7.15.

BOL ŞANSLAR DİLİYORUM HEPİMİZE..

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Çetin

Ertan bey çok güzel kurgu olmuş düşündüğünüz atlar gelirse iyi para verir.ben Aslantaş hakkında cok emin olamadım biraz daha tatmin edici bilgi verebilme şansınız var mı?

Çetin

Son ayakta ki 14 benimde aklıma yatt.bu arada önce size sonra herkese bol bol şans dilerim

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x