Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ETC)

3 AĞUSTOS 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ETC)

Yarışsever dostlarımızın şansı bol, ikbali daim olsun diyerek söze başlamak istiyor, tahmin ve yorumlarımı huzurunuza sunuyorum.

1.AYAK:
Mekan ve mesafe ayırt etmeksizin katıldığı koşularda, bilhassa 15 Temmuz tarihli İSTANBUL 2100 ÇİM koşusunda, YABANKIZ – DOMATES GÜZELİ ikilisinin gerisinde üçüncülük elde eden ISLAH’ın henüz ilk koşuda riskini alıyorum ve bankomdur diyorum. Rakip olarak alternatif düşünenlere ise, eküri avantajı bulunan, son ÇİM koşusunda olumlu performans gösteren ve ikincilikle bitiren hafif sıklette GÜLDİDEM’i öneriyorum.

2.AYAK:
20 Temmuz tarihli İSTANBUL 1900 ÇİM koşusunda, gayet kalite rakiplerin gerisinde 4.lük elde etmesine rağmen performansını beğendiğim, yeniden Müslüm BAYDAN idaresinde koşuya katılacak olan HARLAN CREEK ve TOKAÇOĞLU idaresinde koşuya katılacak olan, BURSA 1700 ÇİM pistteki son koşusunda TOKAÇOĞLU idaresinde göz dolduran IVANKA bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

3.AYAK:
26 Haziran ve 17 Temmuz tarihli ANKARA 1900 ÇİM koşularına Müslüm BAYDAN idaresinde katılan ve gayet kalite rakiplerle çekişmesinden 2.lik ve 4.lükle ayrılan BİNBİR yeniden Müslüm BAYDAN İdaresinde ilk tercihim olup, rakip arayanlara ise elbette SONEMİR ve KOÇERBEY diyeceğim ve tercihlerimde yer vereceğim. Referansı ise 29 Haziran tarihli BURSA 1700 ÇİM pistte elde ettikleri 1.lik ve 2.liklerdir.

4.AYAK:
Şubat ayında başladığı yarış yaşamının tamamında 3.lüğe kadar hiç düşmeyen STAR FORCE’un rakiplerine kolay kolay yarış vermeyeceğini düşünüyor ve ilk ismimdir diyorum.  OBRADA ise rakip arayanlar için alternatifte değerlendirilebilir diyor ve ikinci ismim olarak OBRADA’yı öneriyorum. JUNIOR DANCER’ın ne yapacağı belli olmaz, KUM koşularını incelediğimde epey tatminkar dereceleri bulunan bu ismi de sürpriz olarak eklemekten yanayım.

5.AYAK:
Kısa mesafe KOCAELİ-BURSA KUM pistlerinde sıklet ayırt etmeksizin güzel işleri bulunan ve bu defa TOKAÇOĞLU idaresinde izleyeceğimiz HEADWAY baş tercihim olup WEST GROVE ve özellikle MARMARAY da yakın zamanda bu mekan ve mesafede grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulundurduğundan ıskalanmamalıdır. Keza kumda son 2 sınavında elde ettiği 2.liklerle BABAEMİR de…

6.AYAK:
Bu uzun mesafe koşuda ilk tercihimi 4 Haziran tarihli BURSA 1800 ÇİM koşusunda MISS TUDOR’un gerisinde 2.lik elde eden TOKAÇOĞLU idaresinde izleyeceğimiz BIG BET ile aynı koşuda 3.lük elde eden ve Mustafa ÇİÇEK idaresinde izleyeceğimiz BİTLİS İNCİSİ’nden yana kullanıyorum.  BİTLİS İNCİSİ’nin özellikle son zamanlarda katıldığı ilk uzun mesafe koşuları olan ÇİM koşularındaki performansını da bu koşuya referans gösterebilirim.

1.AYAK:  2 / 6
2.AYAK:  10 – 11
3.AYAK:  1 – 4 – 7
4.AYAK:  2 – 3 – 5
5.AYAK:  1 – 7 – 8 – 9
6.AYAK:  2 – 7

Bol şanslar..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ETC

ETC