Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

3 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Son dönemde taylara bariz bir şekilde iyi binen Karataş'ın tercih ettiği KARAHEVES(5) favorim. SUMMER PICTURES(7) ile METANET(6) ilk rakipleri. Yeri olanlar SINEPS(2), BAZO(3) ve FLEURINE(4) değerlendirebilir.

Not:Koşudan çıkan BAZO(3)'nun yerine NİZAMİ(1) eklenmiştir.

2.Ayak: Son iki koşusunda biri kum olmak üzere uzun mesafeden ve sert rakiplerden etkilendiğini düşündüğüm FIRST POWER(4) ideal mesafesinde favorim. Uygun grupta uyumlu aprantisiyle PAN REKA(3) en ciddi rakibi olur. İdman görüntüsünü çok beğendiğim DRY CLEANER(5), jokey faktörüyle MISS NİLAY(7), ağır kilosuna rağmen bu grupta etkili olabileceğini düşündüğüm WINTER GALLOP(1) ve başarılı olamasa da açık yarış koşmuş LIGHT IN BABYLON(6) önereceğim diğer safkanlar.

3.Ayak: Safkanları tek tek yorumlamadan önce şunu belirtmeliyim ki bu koşuda gelmeyecek isim yok. OGHUZ(6) kendisinden beklenen performansı nihayet göstermeye başladı. Burada ki rakipleri daha sert olsa da kilo avantajıyla favorim. Formunun iyi olduğunu düşünmesem de FANTASTIC LERO(2) bu grubun üstünde bir safkan, bu grupla başedebilir bence. EMPIRE SON(4) Ankara'da başarılı yarışları sonrası buraya geliyor, etkili olacaktır. PEPPERONI(3) kum pistteki başarılı performansını çime de taşımak isteyecek. MIZZEN OF TURKEY(1) ağır kilosuna rağmen sprintini kısaltabilirse sonlarda grubu avlayabilir. GASPERINI(5) ve STALLION FALCON(7)'u da ekleyip rahat bir yarış izlemekte fayda var.

4.Ayak: Grup yarışlarda beklenen performansı gösteremeyen HALİÇ(5) kazanmak için uygun grubu bulmuş. İkide iki yaptığı kum pistte bankom.

5.Ayak: Çok daha iyi gruplarda bile kazanmasını beklediğimiz THE WORLD IS YOURS(3) hayal kırıklığı yaratsa da bu gruba üstünlük sağlayacağını düşünüyorum. Bankom. Eksik koşması durumunda koşu karışır.

6.Ayak: Son 6 koşusunda kum çim ayırt etmeden tabeladan düşmeyen ikisini de kazanma başarısı gösteren ERAYHAN(5) grubun açık ara en formda atı. Tek atanlara bile saygı duyarım. Ben handikap koşu olmasından dolayı birkaç isim önereceğim yanına. KIZILTUĞLUM(4) belli bir istikrarı tutturmuş bir safkan, rakip olur. Boş kilosuyla ASLANSÜTÜ(9)'nden çok etkili bir yarış bekliyorum. Tempo yarışlarını seven COŞKUNKIZ(7) istediği tempoda götürürse sonlarda rakiplerine direnebilir. Her koştuğu yarışta kendisinden bişeyler beklenen GÜNALHAN(13)'ı bu kez de Furkan Yüksel'le önereceğim.

Altılı Şablonum

1.ayak:5,7,6,2,4,1

2.ayak:4,3,5,7,1,6

3.ayak:6,2,4,3,1,5,7

4.ayak:5 tek

5.ayak:3 tek

6.ayak:5,4,9,7,13

Herkese bol şans...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Gufre
Üye

bol şanslar adaş

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...