Ana Sayfa / Tahminler / 3 AĞUSTOS 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

3 AĞUSTOS 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

5. Ayakta çıkan (1) MASTARDAĞLI yerine önde boş kalma ihtimali yüksek gözüken (4) KEMİK KIRAN yazılmıştır.

Bugün dediğim gibi sizler için paylaşımlarıma devam edeceğim. Normalde burada yayınladığım şablonu aynen yatırırdım lakin bundan sonra dediğim gibi bu camiaya herhangi bir para yatırımı yapmayacağım. Sizlere bol şans dilerim.

1. Koşu Son yarışında gerçekten çok etkili bir yarış çıkartan o gün ki yarışında düzlük üzerinde çok rahat tempoda düzlüğü dönmesine rağmen o gün için kendisinden daha hazır rakibine zor anlar yaşatsa da kazanamamıştı. Bugün çok daha uygun grupta mücadele edecek olan safkanın çok rahat galibiyet elde etmesini bekliyorum (5) MAHREM BANKOMDUR.

2. Koşu Günün en zorlu maiden mücadelesinde gerek pedigri olarak gerek çalışma olarak çok denk safkanlar var. Çalışmalarım sonucu burayı (5) KARACAALİ, (4) HERGELE, (2) GÜNEY FIRTINASI, (8) ATİLLAKIZI, (10) KIZIL GÖZ ve (1) BAY KOŞAN yazacağım.

3. Koşu Süratli gitmesini beklediğim koşuda koşuyu çok farklı tempolara çekecek olan birçok safkan görüyorum. Aynı senaryo da son yarışında bu tip koşuda aprantisinin mükemmel yer tutması sonucu düzlük üzerinde rakiplerini kenter geçen o gün için bir sonra ki yarışında da geçilmeyeceğini kanıtlayan (9) SONIC BOOM alternatif bankomdur. Bu safkan için yarış hayatının başlangıcından beri çok şey bekleniyordu o beklenti yüksek ihtimalle son yarışıyla sahiplerine de umut vermiştir. Grup biraz daha sert olsa da ne yapıp ne edip bu grubu da geçecektir. Farklı yerlerde bankolarım olduğu için buraya rakip olarak : (2) GETLOUD, (6) BLACK SUN, (5) BEST TULIP yazacağım.

4. Koşu Rölanti tempoda başlamasını beklediğim koşu da bazı safkanlar liderlikte ısrarcı olmazlarsa aynı tempoda gidecektir yarış. Aksi takdirde yarışın temposunu üst seviyelere çekebilecek bir çok safkan var koşuda. Lakin bakıyorum yarışı kazanabilecek tek isim görüyorum o da (11) WARRIOR PRINCESS. Safkan BURSA pistinde gerçekten çok iyi bir form tuttu. En ciddi rakipleri diyebileceğim safkanlar bir yarış farklı bir yarış farklı koşuyor. Ama bu dişi kısrak gerçekten şu aralar bu pistte geçilecek gibi durmuyor geçilecek gibi derken şuan ki gruba geçilmesini hiç beklemiyorum bile. 10 tane erkek rakibini birazda cilve yaparak geride bırakmasını beklediğim safkan BANKOMDUR.

5. Koşu Son yarışında sizlere banko olarak önerdiğim pist kum olsa emin olun tekrardan banko önerecek olduğum (3) AKÇEŞME bugün pisti yadırgamazsa son yarışında ki performansı zaten ortada güçlü rakiplerini çok rahat geride bırakmıştı. Bu safkana rakip olarak önereceğim isimler (2) ECE MELEK, (1) MASTARDAĞLI, (7) ALGUHAN, (8) LİDERYELE, (6) SARI AĞA ve son yarışında yükselme gördüğüm (12) PEKER PEKMEZ yazacağım. (4) KEMİK KIRAN çıkan safkan yerine ilave edilmiştir.

6. Koşu Son yarışında harika bir yarış çıkartan sonlarda adeta inatçı kimliğe bürünen (9) ESTİGEÇTİ bugün ön grupta yerini tutması durumunda sonuca gidebilir. Süratli gidecek olan koşuda çok şanslı gördüğüm (2) BUBONA rakiplerini düzlük üzerinde avlayabilir. Son yarışlarının dikkate alınmamasını düşündüğüm (8) ESİNHAN ve (6) HARD STONE, form tutan (1) ASLAN LUAN ve eğer ki koşarsa bu grubu sırtlayabilecek güce sahip olan (14) TÜRÜTCAN yeterlidir.

7. Koşu Son yarışında adeta bir rövanş maçına çıkar gibi bütün gözlerin üzerinde olduğu koşunun her ne kadar mağlubu olsa da o gün yarışı kazanmış kadar iyi koşan (7) YILMAZHAN bana göre bu rakiplerinden daha üstün. Hem rakiplerine oranla çime yatkın pedigrisiyle hem yarış hayatının ilk startını BURSA çim pistte kazanan bu safkanın bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum BANKOMDUR.

8. Koşu Rakiplerine oranla çok önde gördüğüm (12) SEMİN KIZ favorim. Bu safkana 2 rakip çıkıyor onlarda (4) EKİNER ve (2) DARİUS.

9. Koşu Günün en zor ayağında sevdiği pistte ki son yarışını çok beğendiğim (12) BALIKESİRLİ favorim. Bu safkana öncelikli rakip (11) GÖLKIZI yazacağım. Bu iki safkanı yeterli görüyorum grup için sonrasında ise : (8) ALANGU, (7) RANA SULTAN, (2) NEVVARE, (4) ÇERKEZKÖY GÜZELİ ve (3) TUMBUL YAPRAK yazacağım.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5 TEK

2. Ayak : 5,4,2,8,10,1

3. Ayak : 9 // 2,6,5

4. Ayak : 11 TEK

5. Ayak : 3,2,7,8,6,12,4

6. Ayak : 9,2,8,6,1,14

ŞABLON TUTARI : 60,48 TL'dir. Bol şanslar dilerim. KÜÇÜK ŞABLON : 15,12 TL'dir. Tercihi sizlere bırakıyorum.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 11 TEK

2. Ayak : 3,2,1,7,8,6,12

3. Ayak : 9,2,8,6,1,14

4. Ayak : 7 TEK

5. Ayak : 12,4,2

6. Ayak :  12,11 // 8,7,2,4,3

ŞABLON TUTARI : 52,92 TL'dir. Bol şanslar dilerim. KÜÇÜK ŞABLON : 15,12 TL'dir. Tercihi sizlere bırakıyorum.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Garantili kupon mu ona göre yatircam :) emeğine sağlık kardeş.

gündüz
Ziyaretçi
gündüz

Adamsın herzaman yanındayım bunu bil nede olsa eniştenim.bol şans hepimize

ozan
Ziyaretçi
ozan

BURSA ALTILI ŞABLONUM.

1.AYAK= 2,5,11,7
2.AYAK= 2,4,11,12,1,7,3
3.AYAK= 10,5,7,12,4,1,15
4.AYAK= 5 BANKO
5.AYAK= 2,4,6,11
6.AYAK= 14,6,11

BOL ŞANSLAR.
OZAN BOĞURCU.

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Bursa
1.kosu geleceği çok parlak olan 5 Numaralı MAHREM BANKOMDUR..çalışmalarda Ayakları yere değmiyor cuma sabah antremanını seyrettim o kadar rahat ve iyiydiki bi aksilik olmazsa kazanacaktır..
2.kosu çok dengeli taylar tercih yapamadım
Hepsi diyeceğim.
3 kosu çalışmaları ıyi olan 3numaralı KYOSHi ilk atım rakipleri 8 Numaralı CLARIS öncelikle sonra 9numaralı Sonic boom sonrasında sırasıyla 1.4.2
4 kosu 11numaralı WARRIOR PRıNCES alternatif tekim ama ciddi rakipleri var..Selim Kaya ile 2 tolikopa, calismaları çok iyi olan 8 WILLISTON ve 5 Numaralı SERKANCANı da yazacağım
5 kosu 7 Numaralı AlGUHAN ve 2 Numaralı ECEMELEK Arasında görünen yarışta 4numaralı KEMİKKIRAN ve 5 Numaralı son diplomat ile 12 Numaralı Peker pekmez yazılabilir..ben hepsini yazacağım..
6.kosuda normal şartlarda 14 Türütcanın kazanması normal olur çalışmalarda çok iyi ancak ben 2 Numaralı bubona,4 Numaralı cikok gelini ve 10 Numaralı duygu abladan bir süprizi bekliyorum.
7 kosu ben ganyanı ve kaçıncı at oldugunu önemsemediğim 1 Numaralı CURVEnin günün en sağlam bankosu OLDUĞUNU düşünüyorum.calışmalarında adeta yerinde duramayan bu tay gelecekte parlak yarışlara imza atacaktır.
Rakip arayanlara önceiıkle 8 Numaralı AYLİŞKO sonrasında 7numaralı YILMAZHAN ve 2 Numaralı ILdIRBEYİ öneririm.
8.kosu sıralamam 2.7,4,12….6,5
9.kosu 7numaralı RAnA SuLTAN 14numaralı AKKATMER öncelikle…sonrasında sırasıyla 12,11,2,1,8
4numatalı Çerkezköy Güzeli için dikkat diyorum ben kuponuma ekledıim…

Bol şanslar herkese…

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Emeklerinize sağlık

takoz
Ziyaretçi
takoz

Bycreed giresunun neresindensin topraamm

gallop
Ziyaretçi
gallop

By creed yorumlarınla olsun gerek kurgunla olsun noksansız hazırlık yapıyorsun yarışlara ama bazen ufak tefek şansızlıklar oluyor yapacak bir şey yok kader diyip geçicez bol şanslar :)

Sergei Ardzinba
Ziyaretçi
Sergei Ardzinba

Bundan sonra ben de en fazla 2-3 liralık oynamaya karar verdim.

1-)5
2-) 2
3-) 2-9
4-) 11
5-) 2-3-7
6-) 1-8-9-14-15

1 Lira 80 Kuruş.

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

Birinci koşulda MAHREM de çıkmış.bu sicaklara insanlar dayanmıyor ki atlar dayansin..
Bol şanslar by creed serin günler dilerim hepinize

takoz
Ziyaretçi
takoz

Ben merkezdenim ama bu gun is icin bulancaktayim

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

By creed tek lerin oturursa altılı tutar. Keşke yatirsaydin

Yazar: Bycreed

Bycreed