29 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bayramın 2. gününde yapılacak olan Ankara koşularında oldukça zorlu yarışlar bizi bekliyor. İki bankomuz var ve birisi plase birisi favori. Tahminlerimiz ise;

1 – AYAK: 11 – UÇANBİR uygun kilosu ile favorim. 10 – HULUSİBEY ve 8 – TUŞ KİLİDİ rakipleridir. 4 – FAKI BEY, 3 – ŞAHENŞAH, 1 – MAHMUT BERAT ve 7 – DOĞU KIZI plase.

2 – AYAK: 3 yaşlı Maiden arapların koşusu çok karışık gözüküyor. Sıralamam 9 – AKŞEHİR, 8 – SARSAN, 12 – DOMINA, 1 – ALTINKARDEŞ, 15 – TATLI TAY, 5 – KABAHAYDARAĞASI, 3 ÇİFTÇİBAŞIAĞASI ve 4 – EZŞEDAT.

3 – AYAK: 1 – CİHANEFE ve 4 – TUMBUL ANZELHA favorilerim. 5 – TUNAHANBEY favorilere sert rakiptir. 7 – IŞILILGAZ, 3 – PASTACI, 2 – ÖZMUTLU ve 11 – KOŞANGÜZEL plaseler.

4 – AYAK: 1 – FONT KIZI daha önce rahat geçtiği rakibi ve henüz hazır olmayan taylar arasında favorimdir. 4 – GELEG SIPAS rakibi ve sürpriz adayımdır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.