Ana Sayfa / Tahminler / 29 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

29 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bayramın 2. gününde yapılacak olan Ankara koşularında oldukça zorlu yarışlar bizi bekliyor. İki bankomuz var ve birisi plase birisi favori. Tahminlerimiz ise;

1 - AYAK: 11 - UÇANBİR uygun kilosu ile favorim. 10 - HULUSİBEY ve 8 - TUŞ KİLİDİ rakipleridir. 4 - FAKI BEY, 3 - ŞAHENŞAH, 1 - MAHMUT BERAT ve 7 - DOĞU KIZI plase.

2 - AYAK: 3 yaşlı Maiden arapların koşusu çok karışık gözüküyor. Sıralamam 9 - AKŞEHİR, 8 - SARSAN, 12 - DOMINA, 1 - ALTINKARDEŞ, 15 - TATLI TAY, 5 - KABAHAYDARAĞASI, 3 ÇİFTÇİBAŞIAĞASI ve 4 - EZŞEDAT.

3 - AYAK: 1 - CİHANEFE ve 4 - TUMBUL ANZELHA favorilerim. 5 - TUNAHANBEY favorilere sert rakiptir. 7 - IŞILILGAZ, 3 - PASTACI, 2 - ÖZMUTLU ve 11 - KOŞANGÜZEL plaseler.

4 - AYAK: 1 - FONT KIZI daha önce rahat geçtiği rakibi ve henüz hazır olmayan taylar arasında favorimdir. 4 - GELEG SIPAS rakibi ve sürpriz adayımdır.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.