Ana Sayfa / Tahminler / 29 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

29 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Tek yazmanın zor olduğu bir İstanbul programı. Tabi favorilerin kazanıp misliye götürebileceği bir programda olabilir. Her ikisini deneyip beklemek mantıklı olacaktır. Zevkli ve çekişmeli İstanbuldan herkese bol şanslar;

4.KOŞU: Son yarışı gücüne ölçü olmayan, daha önce geride bıraktığı rakiplerinin arasında 5-FARİLYA Altılı ganyanın ilk Bankosu olabilir. Ben yanına cazip konumuyla 9-MÜFETTİŞ'i ekleyip büyük favoriyi yıkmaya çalışacağım.

5.KOŞU: Birtürlü beklenen patlamayı yapıp kazanamayan, taylar için uzun sayılabilecek mesafeye çıkacak isimlere, mesafenin uzaması en çok işine yarayacak olan 8-DERİN MAVİ Alternatif Bankomdur. Bu isim kazanamazsa koşunun karışacağını düşünüyorum.Ahmet Celiğin hatasından ötürü kazanacağı yarışı kaybeden 1-AL ANDAKAR ilk rakiptir. 6-ÇALTEPE ve 7-DEMİRTURBO daha sonraki isimler. Bomba olarakta 2-AZANT ve 12-TAMERŞAH şans arayacak diger isimlerdir.

6.KOŞU: Form, görüntü, kalite bakımından namağluo iki isimden biri bugün bu özelliğini kaybedebilir. Tabi atbaşı olmazlarsa :) 5-MINE OF FIRE ve 7-THE LAST ROMANCE arasındaki mücadeleden kazanan çikabilir.

7.KOŞU: İlk startını alacak taylar arasında ayrım yapmak zor. Ben 5 isme şans tanıyacagım. Sıralamam şablondadır.

8.KOŞU: İnönü Koşusunun Erkeklere ayrılan bölümünde ilk yarışını adeta elde kazanan 1-ARAGORN ve çok formda olan 6-PADRE PADRONE arasındaki mücadeleye sonlarda bomba olarak 5-MAICON'da katılabilir.

9.KOŞU: Zor koşu. Bütçeler dahilinde fazla isme şans verilmeli. Benim favorim her yarışında farklı bir beklenti olsada bekleneni başaramayan biraz daha uygunlaşan rakipler arasında 2-KALABALI'dır. Yanına 5 isim daha yazıp günü kapatıyorum.

2.ALTILIM

5-9
8 / 1-6-7-2-12
5-7
6-4-2-7-8
1-6-5
2-7-3-10-5

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..