Ana Sayfa / Tahminler / 29 TEMMUZ 2018 GULFSTREAM PARK ALTILI TAHMİNLERİ (KAIZBERT)

29 TEMMUZ 2018 GULFSTREAM PARK ALTILI TAHMİNLERİ (KAIZBERT)

Merhabalar. Gulfstream park'da bu gece 7 koşuluk bi program bizi bekliyor. Altılı ganyan günün 2. koşusunda başlayacak olup tüm arkadaşlara bol şanslar diliyorum.

1.Ayak ; Altılı ganyanın ilk ayağında şartlı bi koşu bizi bekliyor. Günün belki de en ağır favorilerinden birisi olacak olan 3 numaralı GOING TO THE BEACH  gulfstream park'da  katıldığı son açık koşuda 5.lik elde etti.  Koşunun bu denli favori olmasının nedeni safkanın  son 3 koşusunda açık koşularda yer alması olarak görülüyor.  Koştuğu hemen hemen bütün koşularda üzerinde bulunan uyumlu jokeyi Emisael Jaramillo ile günün bankosu olmayı hakediyor.

2.Ayak; Günün ikinci koşusunda dişi safkanların katılacağı şartlı mücadelede 12-numaralı ORTIGA (IRE) koşuda favori olarak karşımıza çıkıyor. Safkan bu sene katıldığı 2 koşuda da tabela içerisinde kendisine yer buldu.  İkinci favori sırasında yer alan 10 Numaralı HOTTY TODDY ise katıldığı 6 koşuda 1 birincilik almasına rağmen bu koşuların 1'i şartlı diğer 5'i ise açık koşu olması bu koşuda ikinci favori olarak görünüyor.  Diğer ekleme yapacağım isimler ise sıralamamda yer almaktadır.

3.Ayak; Her ne kadar 2 numaralı BRADSHAW bu ayağın ufak favorisi görünsede denk güçlerin katıldığı maiden koşuyu 1-TREASURE ITEM, 3- DEEP FIRE, 2-BRADSHAW ve 4-ORGANIC JENNY yazarak geçiyorum.

4.Ayak; Katıldığı 5 koşuda da Maiden'a veda edemeyen 10 numaralı SHOW BIZ LIZ ilk yazacağım isim.  8 Numaralı EXCLUSIVELY EMMA  , 11 numaralıVENEZUELAN SPIRIT ve 12 numaralı C C'S FREEDOM bu koşuda rakip gördüğüm isimler.

5.Ayak ; Ülkemizde AGF sıralamasında %60ların üstünde bi oranlar favori görünen 1 numaralı FRENCHMEN STREET katıldığı 8 maiden koşudan 2 dördüncülük 1 üçüncülük ve 2 de ikincilik aldı. Yurtdışında 2.80lik bi oranla favori görünse de ona en yakın  3 numaralı FRANKIE APPS , 5 ERCOLANO ve 7 numaralı BEAU SPLASH'ı da yazıp süpriz bekleyeceğiz.

6.Ayak altılı ganyanın süprize açık ayağı görünen son ayakda ; Eküriler 3 numarlaı VENEZUELAN FOREVER arkasına , 1 - SHEZ A GREAT ONE , 4- PROSPECTIVE MOMENT, 6-SCOTTISH SKY, 8-DRAFT  , 12-MOONSHINE CATE'yi ekleyerek kuponumuzu tamamlıyoruz.

Sıralamam;

1.Ayak ;   3

2.Ayak;   12-10-2-5-4-8-9

3.Ayak;  1-3-2-4

4.Ayak;  10 / 8-11-12

5.Ayak;  1-3-5-7

6.Ayak; 3-1-4-6-8-12

Tutar : 134.40  / Ekleme hariç 33.60
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Kaizbert yeni yazarımızdır.

Hoşgeldin, bol şanslar.

binbastar
Üye

hosgeldin kaizbert sansin bol olsun

Kaizbert
Ziyaretçi
Kaizbert

Teşekkürler Binba

Yazar: Kaizbert

Avatar