Ana Sayfa / Tahminler / 29 TEMMUZ 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

29 TEMMUZ 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Hazırlık olarak olmasa da orjin olarak ilgimi çeken (6) ROYAL AVSAR ile birlikte (5) PASSO DOBLE ve (4) KOCAER yazıyorum.

2. KOŞU: Neredeyse teri soğumadan yeniden koşacak olan (3) BABA METİN'e güvenemedim. Bu kez şansını uzunda deneyecek olan (7) OZANŞAH ve Müslüm ile yarışa girecek (4) AKALTAY'ı ekledim. Yeri olanlar Babaemir'i de değerlendirebilir.

3. KOŞU: Aprantisi ile uyum içerisindeki (1) YARIŞINKIZI, tek çim yarışı parlak (4) BALIK KAAN ve çıkıp bitirebilecek (2) BALDAĞI ile geçiyorum.

4. KOŞU: Pedigri olarak dikkatimi en çok çeken isim olan, çalışmaları da iyi olan (4) NESTOR'u ikinci altılı yaparsam tek kullanacağım. İlk altılıda yanına at yazıyorum.

5. KOŞU: Son yarışı benim için hayal kırıklığı olsa da (4) LADY GIRL daha iyi rakipleri geride bırakabilecek potansiyelde. Ama bu kez yanına inatçı karakteriyle (3) KIRDERE'yi yazıyorum.

6. KOŞU: Yakın aralarla koşturulduktan sonra uzun olmasa da dinlendirilen (9) İDEALİST uygun kilosuyla sürpriz yapabilir. Çimde de etkili koşabilecek (4) ADINI SEN KOY, istikrarlı (6) ŞEVALABLA ve (1) BİRKASIM ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

 

 

ALTILIM
1.AYAK: 6,5,4
2.AYAK: 3,7,4
3.AYAK: 1,4,2
4.AYAK: 4/7,6,3
5.AYAK: 4,3
6.AYAK: 9,4,6,1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Devrim
Ziyaretçi
devrim77

bol şanslar

Devrim
Üye
Devrim

bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar

Scarface.01
Üye

Bol şanslar Mehmet Bey

Kaplan
Üye
Kaplan

Bol şanslar..

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.