29 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

Allah Şehitlerimizin döktüğü her damla kanın bedelini En ağır bir şekilde ödetmeyi nasip eylesin… Rabbim Ruhlarına sonsuz rahmet eylesin…

 

2. Koşu : Islak piste iyi koşacak olan ATİKSOYLU (3) favorim. YEŞİLKALE (1), SİLVERTAY (6) ve GÜNPINAR (5) rakipleri.

3. Koşu : İlk yarışında 2. olan PEACE RUBY (8) bugün de aynı binicisi ile kazanabilir, ALTERNATİF BANKOM. Fakat benim gibi maiden ayaklarından korkanlar için yanına hişman ile MY HEAD (5), OĞLUM MEMET (7) ve/veya ATEŞİN ALEVİ (1) ekleyebilir.

4. Koşu : Benim için zor bir yarış burası. Mesafesinde koşacak olan SHUTKA (6) iyi at binmeye başlayan binicisi ile favorim olsada rakipleri şablonumdaki gibidir.

5. Koşu : Önde gidecek olan BİLDENHAN ile mücadele etmez ise sonlarda ondan liderliği alacak olan ARTUKLU (1) favorim.

6. Koşu : Bugün DB da eklenen SAN BENITO (8) öne düşüp yarışı forse ederek Müslüm ile kazanmaya yakın gördüğüm isimdir, ALTERNATİF BANKOM. Ahmet’in ısrarı ile SÜPERSTAR (9) rakibi.

7. Koşu : Son yarışında uzun mesafeden etkilenen ALANKOZ (1) bugün ağır kilosuna rağmen uygun grupta kazanmasını beklediğim isimdir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 3-1-6-5
2.Ayak : 8    // 5-7-1
3.Ayak : 6-7-8-10-4-5-2-9-1
4.Ayak : 1-4-2-5-3
5.Ayak : 8     // 9
6.Ayak : 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eskibaba

Adana
1,9
5,8
2, 7
2 tek
Hepsi
Hepsi
Bol şanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x