Ana Sayfa / Tahminler / 29 OCAK 2017 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)
adana altili tahminleri adrian

29 OCAK 2017 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Son yarışları oldukça başarılı olan SAKE BOMB(6) bugün de kazanabilir, alternatif tek arayanlar yazabilir. İlk ayaktan risk almak istemeyenler yanına SPLENDOR(3), EZOP KAHRAMANI(1) ve ZEUS(2) ekleyebilir.

2.) Maiden mücadelede son yarışı ile ÇETREFİL(3) favorimdir. Binicisi ile GÖKNAZGÜLÜ(5), SELİN KIZI(12), pistte akışlı gözüken POLİYANA(11), BEZİRGAN KIZI(1), MELOŞ HANIM(8) ve SELSUYU(13) kuponlara eklenebilir.

3.) Yarış hayatının ilk koşusunu ıslak pistte kazanan MISTER RAIN(4) ile KIYAMET(1) arasında en az hata yapan kazanır diye düşünüyorum.

4.) Yeterli performansı ile OĞLUM BERATIM(4) ın kazanması gereken bir koşu.

5.) Sonlarda etkili gelerek kazanmasını beklediğim MISTER STRONG(3) bir diğer tekim.

6.) Bu sefer daha etkili olmasını beklediğim BAYMISTIK(9) favorim olsada ONNUMARA(2) hariç tüm safkanlara eşit şans tanıyorum.
ALTILIM

1.) 6 // 3-1-2
2.) 3-5-12-11-1-8-13
3.) 4-1
4.) 4
5.) 3
6.) 9-1-3-7-4-8-6-5

Hakkında Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.

11 yorum

 1. COMMANDANTE

  Bol şanslar usta benim kuponumda şöyle

  5-8-9
  3-5-8-12
  1-2-3-4-5-6
  1-3-4-5-6-7
  3
  3-4-6-7

 2. ADANA ‘nin son iki ayağı ile ilgili görüşlerimi paylaşmak isterim.5.ayak 3 numaralı mister strong iki buçuk aylık aranın ardından bir yarış gördü ve kalite safkan duOuan ardından 3.olarak nefes açtı , bu safkanın a.celik idaresinde geçileceğini zannetmiyorum,son ayak ise tam 2 aydır takibimde olan 7 numaralı avatarin çok kolay bir birincilik elde edicegini düşünüyorum.Bu arada ilk ayak James Bond takibimde olup bomboş kilo ile etkili bir yarış bekliyorum.Hekeze şimdiden bol şans..
  BURGAZLI 1903

 3. Bu arada Adrian usta bol şans , emeğiniz için teşekkürler..Bu sayfayı seviyorum yaaa😄
  Arsa ustad seni unuttum sanma sanada bol şans..

 4. Bende ufak bi oyun atayı //1//1.3.6.7.8.//2//–12–////3//4.1.3.5//4//–4–//5//–3–////6//2.1.3.4.5.7.8.9

 5. 1.ayak güç ve kalite olarak grubun üzerinde olduklarını düşündüğüm 6 numaralı Sake Bomb 3 numaralı Splendor ve 1 numaralı Ezop Kahramanı arasında geçmesini bekliyorum.
  2.ayak ilk defa bu mesafeye çıkacak olan dışı arap atları arasında dilbagi denendikten sonra her yarısında biraz daha üzerine koyan uzunda kazanir notu verdigim 13 numarali SEL SUYU sabırlı bi bekleme yarisi yapmasını sonucu kazanmasını bekliyorum ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum.
  3. ayak bence günün en zor koşularından biri 1.4.5.2.3 numaralı safkanlari ayrimsiz yazmanizi tavsiye ediyorum.
  4.ayak keyifli bi yarış olmasını beklediğim bu ayakta birbirlerine üstünlük sağlayacak ve gerçek gücünü sahaya henüz yansitamamis safkanlar olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden ayrim yapmadan 4.6.5.3.2.7 yazıp bu ayağı geçiyorum
  5.ayak orta mesafelerin klas safkani 3 numaralı MISTER STRONG sakatlık sonrası 2 ay ara verdi ve bir koşu gördü ve çok daha iyi rakiplerinin arasında 3.luk elde etti bu bakımdan tek yazılabilir ancak ben sakatlık geçiren atlara kolay kolay güvenemiyorum bu bakımdan yanına 1.5.6 numaralı safkanlari yazıp rahat bi yarış izlemek istiyorum
  6 ayağa baktığım zaman açıkçası üzülmedim değil çünkü bu at buralarda olmamalıydı. Bu koşuya katılacak olan safkanlar bir yana 6 numaralı TIREBOLU bi yana.2015 yılında en pahalı fiyatla alınan safkan usta ellerde ve yıl olmuş 2017 sadece 1 yarış kazana bilmiş gerçekten üzücü bi durum bu ancak maidendan çıktıktan sonra kendinden büyük atlara göz dagi verdiğini düşündüğüm safkan son kosusunda yine hayal kirikligiydi ancak safkanin 5 boy startta kalmasi o kosuyu ona kaybettirmedi grup icinde yerini almak icin yogun caba sarfeden jokeyi atin efor unu çok erken tüketti ama tirebolu duzluge gelince hala dinc gorunuyordu grubun kalabalik olusu ve bir turlu sprint atacak yol bulamamasi tabela disinda kalmasina sebep oldu. Bu bakımdan eğer ki bugün çok fazla start ta oyalanmamasi halinde bu grubu geçecek gücü olduğuna inandığım safkan yarisi kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

 6. Yorumların bir kısmını biraz geç görüyoruz zaman ayırıp yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederiz..Bu konuda gerek yorum yapan arkadaşlar gerekse moderatörler biraz daha gayret ederse sevinirim naçizane tavsiyemdir.

 7. Editör arkadaşlar onayı biraz daha hızlı yapsak süper olacak😂

  • Adrian yorumlara pek bakamıyor. Diğer yazarların yorumları daha hızlı yorumlanır.

 8. Onbasi

  son ayak 2, ONNUMARA :)) hariç değil patron dahil dahil

 9. Tebrikler adrian😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir