29 OCAK 2015 PERŞEMBE ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Son koşusunda starttan sekiz boy geç çıkmasına rağmen güzel bir ikincilik alırken 1.29.02 gibi iyi bir derece yapan 5 ALTINGÜZEL startta oyalanmazsa kazanacaktır.

2.AYAK: Koştuğu son iki yarışı da başarılı olan 12 UĞUR RÜZGARI Ferit Yardımcı tercihi ile şanslı görünüyor. Bir yarış ara sonrası alışkın olduğu binicisini bulan 2 CAN BEYZA , farklı koşmasını beklediğim 6 BALER , ağır kilosuna rağmen Ömer Kaya ile şanslı gördüğüm 4 ENGİNYAR , Diyarbakır dan çok formda gelen 5 NAZAR ETME , form durumunu beğendiğim 7 DİYARIN OĞLU ve sürpriz bir sonuçla maiden e veda ettiği son yarışı ile 8 MAHMUDECAN sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Uzayan mesafede daha şanslı olacağını düşündüğüm 6 ORESTOS , son koşusunu kazanan ekürili 10 ZILGIT , uygun sıkletli 4 BÜNYAN , 1900 m mesafede koştuğu son koşusundaki dördüncülüğü ile 3 KIŞGÜLÜ , bu mesafelerde etkili olan 2 EYYAR ve eküri destekli bir diğer isim olan 8 ADALETKAYA diğer şanslı isimlerdir.

4.AYAK: Kısa mesafeli yarışlarda daha başarılı olan 2 KING OF TRAKYA bir kez daha ilave dil bağı takısı ile bu kez maiden e veda edebilir.

5.AYAK: Son yarışlarına göre hafifleyen sıkleti , değişen jokeyi ve devam eden form durumu ile 6 BEST COMMANDER en şanslı isimdir. Mesafe ayırt etmeksizin ikinci olduğu son koşuları ardından 3 BRAVE GREY en ciddi rakibidir. azalan sıkleti ile 13 ZENDA , ideal mesafesinde ekürili 14 KING UGLY ve bu günkü binicisi idaresinde koştuğu üç yarışın ikisini kazanan 2 BLACKS WINNER favorilerin yakın takipçileridir.

6.AYAK: Sevdiği mesafe ve alışkın olduğu binicisi ile çalışmalarını beğendiğim 11 ANADOLU RÜZGARI kazanabilir. Süper bir dönem geçiren 2 AKDAĞ ATEŞİ en ciddi rakibidir. Hazırlıkları ile 5 GOBAK OĞLUYAM , sürpriz bir şekilde kazandığı son koşusu ile 6 ÖZTURGUT , ekürisi ile 10 BİRCANKAYA , sürekli tabela içindeki 12 SURUÇKAN , bomboş sıkletli ekürisinin desteği ile 1 BECENEAĞA ve form durumunu iyi bulduğum 13 EFEHAÇIM hata kollayacaklardır.

1.AYAK: 5 ALTINGÜZEL

2.AYAK: 12-2-6-4-5-7-8

3.AYAK: 6-10-4-3-2-8

4.AYAK: 2 KING OF TRAKYA

5.AYAK: 6-3/13-14-2

6.AYAK: 11/2-5-6-10-12-1-13

BOL KAZANÇLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: kinggok

Avatar
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ilhan

Sayın büyük üstat yazdığın gibi gelir bizleride sevindirirsin emeğine saglık!!

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x