Ana Sayfa / Tahminler / 29 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

29 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşuları kum pistte olduğundan etkisiz kaldığını düşündüğüm 5-ARAPKIR yatkın olduğu pistte kazanmasını normal sonuç olacaktır.

2.AYAK : Pedigri olarak yüksek potansiyele sahip olan 8-TANGO WINNER favorim.İki koşu gören 1-DANEHILL GÜL favorinin en yakın rakibi olur.

3.AYAK : Arap safkanlarının Şartlı-3 mücadelesinde 4-TYPHOON öncelikli yazılması gereken isim.2-TEKELİHAN, 7-ASABİ, 9-HELİNFIRTINASI şasn verdiğim diğer safkanlar.Geniş oynayanlar sürpriz ihtimalli koşuda diğer isimlerede yer verebilir.

4.AYAK : Son koşusunu çim pistte zorlanmadan kazanan 1-AKİLA yatkın olduğu pistte yediden kazanabilir.2-CEPHEI herzamanki sert rakibi.4-AYŞENAZ yine bu pisti seven isimlerden ihmale gelmez.7-İKİBAKİ soraki ihtimal.

5.AYAK : İyi bir dereceyle maidene veda eden 2-BEST OF ELİF favorim.5-MARCA, 3-SUMMER STORM, 1-BLACKOUT ve 4-ÜMİDİM şans verdiğim diğer safkanlar.9-MY SUNNY FACE ve 8-TAMERLANO sürpriz.

6.AYAK : Hazırlıklarında iyi görünen 1-ANADOLU AĞASI kulvarınında avantajıyla günü kapatır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 5

2.AYAK : 8 - 1

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 1 - 2 - 4 - 7

5.AYAK : 2 - 5 - 3 - 1 - 4 - 9 - 8 - 7

6.AYAK : 1 - 4

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
nihat
Ziyaretçi
nihat

başlık yanlış olmuş.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.