29 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İstanbul 1. ve 2. koşu da yarışlar sentetik pist bakımda olduğu için iç kum pistte koşulacak.

1 – AYAK:  Hayatlarının ilk startını alacak Arap atları ile açılacak olan ilk ayakta, 800m galoplarında en iyi derece sahip olan 7 – MATRAKÇI ile ekürisi 10 – KASİDE favorilerim. Aynı galop derecesi ile 6 – KIRCALI BEYİ rakipleridir. (KIRCALI BEY KOŞMAZ) KIRCALI BEYİ ilk ayak yarıştan çıktığı için şablona ilk ayakta 4 – ELVANBEY eklendi. 18:45

2 – AYAK: 1200m çim pistte 1.11.16 derece ile kazanırken mükemmel gözüken 5 – HARPUTLUNUN OĞLU favorim. KANEKO orijinli 7 – LANNISTER KV-6 yarışını uzak kazanırken bu yarışta da büyük söz sahibi olacağını belirtti, mutlaka yazılır. At arayanlara Bursa pistinde son iki yarışını kumda uzak kazanan 2 – BABACAN öneririm.

3 – AYAK: 5 aylık aradan sonra döndüğü İstanbul kumunda bir koşu görüp daha sonra güzel bir yarış kazanan 1 – ERBABAM devam eden formu ile bankom. Bu sene koştuğu 5 kum yarışında da 2. olduğu yarış hariç hepsinde tabelanın arkasından yarış bitiren 5 – NİLDA ilerleyen formu ve daha iyi totoya sahip olduğu çim pistte favoriye rakiptir. Halis KARATAŞ’ın da tercihi ile favoriler arasında yerini alan 4 – METECİK iyi performansı ile çok at arayanlar için ideal seçimler.

4 – AYAK: Bu sene İstanbul kumunda 2 yarış gördükten sonra 1900m çim pistte rahat kazandığı yarışı çok beğendiğim 7 – GECE RÜZGARI favorim. Hızlı geçeceğini düşündüğüm yarışta ise yanına sprinter at olarak mesafesinde koşacak olan ve gördüğü yarış sonrası işlerinde ilerleme gözüken 4 – MARVELOUS IRON (USA) düşünüyorum. Yarışın temposunu 5 – SANZATU ayarlarsa mesafeye rağmen sürpriz şansı var. Diğer bir sürpriz adayım ise 6 – BENELUX.

5 – AYAK:  İlk defa start alacak Arap atlarının yarışında  yine galoba göre sıralamam olacak. 5 – ESANADOLU ile ekürisi 12 – TANSEL HANIM, 4 – ÇIĞKOPARAN, 10 – GÜLERCE, 8 – ELANİLİ ve 9 – GAZEVAN.

6 – AYAK:  2 aylık aradan sonra güzel bir yarış çıkartan 5 – GASPERINI favorim. Son yarışında derece çıkarmasa da çalışmalarını beğendiğim 1 – CANARSIE rakibidir. Takı değiştiren safkan 13 – TÜRÜTCAN sürpriz adayım.

Bol Şanslar

ALTILI KUPONUM

KIRCALI BEYİ ilk ayak yarıştan çıktığı için şablona ilk ayakta 4 – ELVANBEY eklendi. 18:45

10- 4 /// 

5-7-2 ///

1 //5-4 ///

7-4-5-6 ///

5-4-10-8-9 ///

5-1-13  ///   21.6 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

5.ayakla 6. Ayak yer değiştirmiş Say’ın Admin bol şans dilerim Yazdığınız gibi gelsin

Anonim

Yorumlarla ayaklar karismis

Ferdi

Bol şanslar

RuhhsuZ

Bugün nilda geçilmez arkadaşlar bence ? Bol şans cümleten

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x