29 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (COCO)

1.AYAK : Günün ilk ayağında İlk kez koşacak taylarımızın ayaklarının düz basmasını diliyorum umarım bir şampiyon izleriz. Gözüme çarpan bir at olmadı ve ben bu ayağı kendi kuponumda kapalı geçeceğim. Hem tayların pedigrileri, hemde jokeyleri birbirinden değerli. HEPSİ diyorum.

2.AYAK :Klas safkanların buluştuğu nefes kesecek bir yarış izleyeceğimize şüphe yok. Kafamda yarışı koşturduğumda süratli geçeceğini düşünüyorum ve bu sprinter atların bir hayli işine gelecek görünüyor. Bunlardan ilki, sprintine bayıldığım, kantarmasını çok iyi tanıyan jokeyi ile start alan ve çime ayak uydurabilirse kazanacağını düşündüğüm 7-LANNİSTER. Rakipleri; önde çok boş kalması halinde sert temposunu fotoya kadar taşıyacağını düşündüğüm 2-BABACAN, 3 aylık aradan sonra koşacak olan ve yine çimini merak ettiğim 9-MAGIC MOMENT, sprintini ayarlayabilirse 1-ZU HAT, MY BAŞKAN arkasında uzak farklada olsa 2. olan 8-LORD OF PERA ve öndeki yerini iyi ayarlaması durumunda VİLLAGE WİND ve STEEL CAT gibi klas safkanların anne kardeşi 5-HARPUTLUNUN OĞLU.

3.AYAK : Son yarışında bugünkü rakibi 4-METECİK‘i zorlanmadan geçen 1-ERBABAM bugünde foto ya yakın görünüyor. Aradan sonra iyi hazırlanmış belliki o gün fotoyu geçerken kendinden emin ve pırıl pırıl bir görüntüdeydi. En ciddi rakibi 2-FRİKYA olur diyorum her ne kadar kumcu olsada, her ne kadar son yarışlarında beklediğimden bi tık kötü koşsada, geri çekilmesinin bir nedeni olduğunu düşünüyorum. Galoplarıda hoşuma gitti, yarın dinç nefesiyle devreye girebilir. Süprizde ise bu aralar pek formda olmayan 5-NİLDA ve son koşusunu beğenmesemde 4-METECİK.

4.AYAK : Aslında bu ayakta çok sevdiğim atlar var ancak bugün bir at üzerinde durmayı düşünüyorum 4-MARVELOUS IRON. Aradan sonra müthiş bir yarış koştu ve biraz daha önde yürüse belkide o gün için bu günkü rakibi GOLDEN TOWER‘ı geçebilirdi. En önemliside bence bugün Halis Karataş ile koşuyor olması. Evet belki bir kaç jokey ile koştu bu safkan ancak nedense MARVELOUS IRON denince benim aklıma Karataş geliyor. Çok uyumlu olduklarını düşünerek bugün rakiplerini mağlup etmesini bekliyor ve BANKO olarak öneriyorum.

5.AYAK : İlk kez koşacak taylarımızın ayaklarının düz basmasını diliyorum umarım bir şampiyon izleriz diyorum ve hiç lafı uzatmadan 8-ELANİLİM Tek demek istiyorum. Azmi Reis gibi çok güçlü bir safkanın anne kardeşi ve son günlerde bolca koşan Turbo‘nun yavrusu bu tayın galopları da fena değil. Ben tek olarak değerlendirmek istiyorum fakat tamamının ilk kez koşuyor olması bir hayli zorlaştırıyor yarışı. Ben risk etmeyi tercih ettim.

6.AYAK : Kapanış ayağı da hayli zor ve aslına bakarsanız pek içinden çıkamadım ancak çok pahalı şablonlar paylaşmayı pek tercih etmediğimden son ayakta rakiplerinden 1 adım önde gördüğüm 11-SEDDIFI ve 7-GULL önereceğim.

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 7- 2,9,1,8,5

3.AYAK : 1,2 – 5,4

4.AYAK : 4 TEK

5.AYAK : 8 TEK

6.AYAK : 11,7

Küçük kupon tutarı : 2,40 TL

Toplam kupon tutarı : 33.60 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Coco

Avatar
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
soner

1.Ayak 10-12-3
2.Ayak 1-4-7-9-10-12
3.Ayak 1-4-2-5
4.Ayak 2-6
5 Ayak 12-8-9-6
6 Ayak 3 DIAMOND FLAME Kuponlarda kesinlikle olmalı vede Çok güvendiğim Tekim

admin

İstanbul 1. ve 2. koşu da yarışlar sentetik pist bakımda olduğu için iç kum pistte koşulacak.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x