29 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Bugün Ankara’da oldukça güzel program mevcut.İkramiye açısından da tatminkar olmasını beklediğim koşularda 2.ayağı atalatırsak bu ikramiyeyi hanemize yazdırmak kaçınılmaz.Şablonuma güvendiğimi söyleyebilirim.Şimdiden Bankotahminler.com takipçilerine hediyem olsun :) “Yinede unutulmamalıdır ki hiçbir kuponun tutması garanti değildir.Öncelikli olarak kendi tuttuğunuz isimlere yer verin.Şimdiden herkese bol şanslar.”
1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda her nekadar ön plana çıkan isimler olsada diğer ayaklarda güvendiğim bankolarım olduğundan ve sürpriz bir başlangıç için HEPSİ demeyi uygun buluyorum.

2.AYAK : Son koşusunda yüzde yüz kazanabileceği koşudan binicisinin hatası yüzünden fotoya yakın yarışı kaybeden ve tatminkar bir ikramiyeyi kaçırmamıza sebep olan 6-BÜYÜKFIRTINA bugün safanı daha iyi tanıyan binicisiyle kazanmasını bekliyor ve birkez daha banko olarak öneriyorum.Eğerki bir önceki koşudaki şanssızlık nüksetmez ve bu ayağı sağ salim geçersek altılıyı bulmamız kaçınılmaz.

3.AYAK : Kaliteli bir safkan olmasına rağmen katıldığı birçok koşuda KOCAKAYA’nın gereksiz bekleme yapma stili sebebiyle kazanabileceği koşularda etkisiz kalan 7-VICTORY BOOK bugün A.ÇELİK iradesinde hakettiği birinciliğe uzanabilir.Eğer yarıştan çıkartılma gibi bir durum söz konusu olmaz ise 2-GAZEBO en kuvvetli rakibi olur.

4.AYAK : İlk ayakta olduğu gibi riske girilmemesi gerekildiğini düşündüğüm koşuda HEPSİ diyerek sürpriz sonuç beklemek mantıkılı sonuç olacaktır.

5.AYAK : BİTİRİMKARINCA gibi çok kaliteli safkanın öz kardeşi olan 6-KUZİKO start aldığı ilk koşusundan itibaren yeniden koşacağı günü sabırsızlıkla bekliyordum ve nihanet bugün piste çıkıyor.Sabırsızlıkla bekliyordum çünkü ilk koşusunda grubu uzak farkla geride takip etmesine rağmen sonlarda düzgün aksiyonlarıyla pekte zorlanmadan koşudan beşinci ayrıldı.Tabelaya girmemiş olsada o atakları ve aksiyonlarıyla gruptaki isimlerden çok farklı bir tay olduğu gözümden kaçmadı.Düzenli idmanlarındaki iyi görüntüsüde beni heyecanlandırmadı değil.Bunlara ek olarak kulvarınında avantajıyla yanına kimseyi yaklaştırmadan kazanmasını bekliyor banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda grupta ağır favori isimlerin bulunması yüksek ikramiye hedefimi baltalıyor olsada ben favorilerin yanında kazanma şanslarının yüksek olduğunu ön gördüğüm isimleride ekleyerek bu ayağı geçmeyi düşünüyorum.Bu güzelim programa son ayakta veda etmemek için yerim olsa HEPSİ derdim ancak bütçeleri zorlamamak adına 7 ata kadar eleyerek bu ayağı heyecanla bekliyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 6
3.AYAK : 7 – 2
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 6
6.AYAK : 1 – 4 – 7 – 8 – 11 – 12 – 13

KUPON TUTARI : 100.80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.