Ana Sayfa / Tahminler / 29 MAYIS 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)
bursa altili tahminleri adrian

29 MAYIS 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Son yarışında ÖZLENENGÜL'e diş geçirmesi imkansız olan YOLAŞAN(6)'ın bugün rakiplerini son düzlükte zorlayıp arttırarak kazanmasını bekliyorum.

2.) Son koştuğu iki kısa mesafeli yarışıda gayet başarılı olan FANCYCHANCY(7) bugün uzun mesafede de kazanmasını beklediğim isim olacak.

3.) İlk yarışında 2. olduktan sonra kısa süre dinlendirilen HAŞİMOĞLU(3) bugün kazanabilir, favori. QAZIM BABA(4), pistte iyi durumda gözüken FLASHDANCE(8), FAST FEET(1), OĞLUM ALİ(5) ve GIOVINEZZA(2) rakipleri olacak.

4.) Son yarışını BERBATOV önünde kazanan NAMTAR(4) bugünde favori.BABA FERHAT(1), JUNIOR ZAPPA(2) ve BABA VANGA(3) sert rakipleri olacak.

5.) Ekürileri ile MISTER RIPLEY(6/10/11) bugün kazanmaya çok yakın. Bir süre geri çekilen KING OF SONALP(2), İstanbul'dan geldikten sonra burada 1 yarış gören CASANOVA(5), bir türlü istenilen seviyeye gelemesede NYMPHADORA(1), aradan sonra koşacak olan DEKMAN(8) ve binicisi ile GREEN HOPE(9) eklenebilir.

6.) Son yarışında ATOM ADAM arkası yakın ara 3. olan AŞIKBEY(6) favorimdir. Grubun etkili isimlerinden METAL FIRTINASI(4), İstanbul'dan çok iyi hazırlanıp buraya gelen BABA AHMET(2) ve KARAÇİVİ(1) rakipleridir.

 

ALTILI KUPONUM

1.) 6
2.) 7
3.) 3-6-8-1-5-2
4.) 4-1-2-3
5.) 6-2-5-1-8-9
6.) 6-4-2-1

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
akrep
Ziyaretçi
akrep

Sayende 5li buldum tesekkurler adra

admin
Yönetici

Adrian usta 44 bin lira vermiş altılı. Geçmiş olsun.

Ferhat bayrak
Ziyaretçi
Ferhat bayrak

Adrian seni 2 senedir takip ediyorum….dünkü kadar pişmanlık duymadım…..Bursa süpersin basarilat

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.