Ana Sayfa / Tahminler / 29 MART 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

29 MART 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli ALTILI tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Hatırlarsanız son yarışında 6.75 ganyanla tek yakalamayı başardığımız DİYARBEYİ ile liderlik mücadelesine girmişti. O zaman için kendisinden çok daha hazır olan safkanla pek didişmese de oldukça yıprandı. Ancak safkan bana parlak bir görüntü verdi. Bu yarışta ağır kilo ile mücadele edecek olsa da biraz daha kısalan mesafede bence grubun hazır safkanlarından olan (1) numaralı TURGUT USTA şanslıdır ilk safkanım. Yine hatırlarsanız 3.95 ganyan ile tek önerirken URLA DESTANI’nın rakipleri için çoluk çocuk demiştim. Dediğim gibi de oldu. Bu safkanın arkasında ikinci olan safkanın kısa mesafeden bu kadar etkileneceğini tahmin etmesem de yine de iyi geldi görüşündeyim. Bu defa uzayan mesafe ile birlikte (6) numaralı KARA ŞÖVALYE ikinci şans vereceğim isim. İstanbul’da koştuğu bir çok rakibi burada mücadele edecek olduğu rakiplerinden üstündü. Pisti yadırgamaz ise etkili olur (5) OĞLUM VOLKAN üçüncü safkanım. (2) KILIÇSOY ve aşama içinde olan (7) SULTAN BATUR daha sonra. Bura da bir parantez açmak istiyorum. İlk ayaktan risk alıp sona kadar devirmek isteyen oyuncular için her şeye rağmen ince oyunlar da (1) TURGUT USTA’nın tek olarak riske edilebilir görüşündeyim. Böyle programlar da bu tarz safkanlar pek denk gelmez bence alternatif olarak bulunursa iyi olur.

2.ayak: Haklı olarak grubun ağır favorisi (1) BERENGÜL olacaktır. Burada ki rakiplerine pek geçilecekmiş gibi durmuyor ancak eksik koşarsa son yarışlarına inanmadığım ve uygun grup bulursa bu mesafeler de her zaman etkili olacağına inandığım (6) numaralı KUSURSUZ GÜÇ sahneye çıkabilir. Çıkarsa da bence ikramiye kıpırdar ikinci safkanım.

3.ayak: Altı safkanın koştuğu mücadeleyi iki safkanla geçmeye çalışsam da bana göre programın en sağlam riskini alacağım. Henüz Maiden’dan çıkamayan safkanın zorlu ve bir o kadar da problemli olduğu su götürmez. İstanbul da koştuğu mücadeleler de elinden geleni yapmaya çalışsa da çok safkanın yer aldığı mücadeleler de pek varlık gösteremedi. Pisti yadırgamaz ise az safkanın start alacağı bu mücadele de istediği gibi top koşturabilir. Ben iyi bir safkan olduğunu düşünüyorum (5) numaralı DARTH VADER ilk safkanım. Son düzlüğe lider döneceğini tahmin ettiğim (1) JIBGA’nın ataklarını takip edecek olan safkan muhtemelen bu safkanın ağır kilodan etkilenmesini son ana kadar bekleyecektir. Bu mücadeleye kendinden daha emin çıkacağına inandığım safkana sitili pilotu ile birlikte Allah yardım etsin. Sercan son düzlükte üzerine çok gidecek. Eğer tahmin ettiğim gibi olur da bu presi kaldırabilirse bence boş kilosu ile finişi geçme olasılığı var (6) numaralı BIG LIGHTING son şans tanıyacağım isimdir.

4.ayak: Normal şartlarda elbette burada ki rakiplerine ölüsü yeter gibi duruyor. Ancak yaşı oldukça geçti ve maalesef tabelaya koşar oldu. Bu haliyle bile (2) GÜMBÜR GÜMBÜR ilk safkanım. Eksik koşması durumun da (3) NASUHOĞLU ve (1) EMİRSOY rakip gördüğüm isimler.

5.ayak: Uzayan mesafe ile birlikte grubun hakimi olması muhtemel (1) PRINCESS DI tek olarak beklenebilir. Ben Süpriz arayacağım tercihim hepsi.

6.ayak: (10) ASİL RENK, (3) AYDEMİR BEY arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-6-5-2-7

2.ayak: 1-6

3.ayak: 5-6

4.ayak: 2-3-1

5.ayak: hepsi

6.ayak: 10-3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

Bol sanslarin olsun abi :)
1.kosu kasmanbey favorim 2 3 5 6
2.kosu berengul favorim 5 6 7
3.kosu normal sartlarda uzun mesafe ingilizlerde hemde tek disi at 10kg veriyosa kupona bile yazmazdim ama bu sefer ciktigi gibi bitirir kimse yapismadan jibga banko.
4.kosu nasuhoglu favorim 2 5
5.kosu prenses di favorim hepsi
6.kosu aydemirbey favorim 11 6

Thyponic rising
Ziyaretçi
Thyponic rising

Selam herkese bol şans diliyorum ilk ayak 4 numara kasmanbey g bektaş ile artık gelsin ikinci ayak bombacı ya katılıyorum 1 6 üçüncü ayak 12356 dördüncü ayak gümbür gümbür m Kaya ile rahat alır görüşündeyim beşinci ayak ayırmadan hepsi diyorum son ayakta siralamam 10 11 3 1 8 bahtiniz açık olsun

salim
Ziyaretçi
salim

Herkese bol şanslar.
4.kasmanbey.1.turgut usta
5.1.6
5.darth vader.3.1.2
3.2.5.1
6..çıklasın banko.
10..asilrek banko.
😄

Mine
Ziyaretçi
Mine

Kocaeli
6.2.1
1.7.5
5.2
2
5.1.6
3.10.11.8.9.6.5.4.2.1.7

Hüseyin kaya
Ziyaretçi
Hüseyin kaya

Helal ya sizi takip ediyorum ama oynamadım bundan sonra dediklerinizi yazıcam ilk ayak 1 tek

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.