Ana Sayfa / Tahminler / 29 MART 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
kocaeli altili tahminleri barisci

29 MART 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Renkli bir program var bugün Kocaeli'de. İzmir'den Adana'dan gelen kaliteli atlarla daha zevkli yarışlar izleyeceğimizi düşünüyorum. Çok ikramiye vaad eden bir program gibi gözükmese de makul bir ikramiye için tahminlerimi yapacağım. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün dilerim.

1.Ayak: GOLDEN SWORD(1) normal şartlarda bu grubu geçer. Tek tereddütüm jokeyi. Anormal bir hata yapmazsa kazanır diye düşünüyorum. Alternatif tekimdir. Ters bir durumda Adana'dan gelen BAILAMOS(2) devreye girer. Kazandığı iki yarışı da bu mesafede olan YURDAKAN(3), grubun istikrarlı isimlerinden ZEYTİNOĞLU(4) ihmale gelmez. Henüz maidendan çıkmış olan KIZIL KOURGAN(5) ile Bursa'da bir yarış koşup tekrar gelen VAYVAYVAY(6) sürprizde değerlendirilebilecek safkanlar.

2.Ayak: Son dönemdeki istikrarlı koşularından sonra CRASSUS(2) kazanmak için uygun grubu buldu. Ağır kilosuna rağmen favoridir. Küçük kuponlar ve misli yapanlar tek yazabilir. Ağır kilolu başka bir isim DİLBAR(1) uygun grupta rakiptir. BALASAGUN(10), IAN TAPP(11), CATCH THE WIND(4) ve SLEVEN(12) daha sonra değerlendirilebilir.

3.Ayak: İzmir'de ki son yarışında Katre'ye rakip olamasa da kendi halinde iyi bir yarış koştuğunu düşündüğüm DOLUDİZGİN(2) ekürisiyle birlikte uygun grupta bankomdur.

4.Ayak: Açık Kartepe Koşusu'nda İzmir'deki rekabetlerine alıştığımız DERBİŞAH(6) ve BİLDENHAN(3) bu kez Kocaeli'de rakip oldular. Son yarışı tam anlamıyla hayal kırıklığı olan Bildenhan'ın önünde Derbişah bir adım önde. Ancak bu sefer ikisini de sonlarda avlayabilecek bir isim var TORAMAN(9). İstanbul'da kalite atları geride bırakan ondan beş gün sonra da Bursa'da Demirdöven'le müthiş bir mücadeye girip aynada kaybeden safkan nispeten dinlenmiş bir şekilde koşuya katılacak. İhmal edilmemesi gerekir.

5.Ayak: Son yarışında tek olarak verdiğim GRAN EMPORIUM(4) o günün favorisi Kızıl Kourgan'a sonlarda teslim olmuştu. O gün için ilk defa kaba kumda koşan safkanın bugün daha etkili olacağını düşünüyorum. İkinci bankomdur.

6.Ayak: Grubun abisi BARRERA(1) son başarılı yarışından sonra burada da favoridir. Adana'nın istikrarlı isimlerinden DISTANT RISING(3) ilk defa Kocaeli'de koşacak olmasına rağmen söz sahibi olur. Küçük kuponlar için bu iki safkan yeterli olsa da ben rahat bir yarış izlemek istediğim için hepsini işaretliyorum.

Altılı Şablonum

1.ayak:1/2,3,4,5,6

2.ayak:2,1,10,11,4,12

3.ayak:2 tek

4.ayak:6,3,9

5.ayak:4 tek

6.ayak:1,3,2,4,5

Herkese bol şans...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

140
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Izmirli sakal
Ziyaretçi
Izmirli sakal

Sa. Kocaeli altilim. Biraz vasat gececegini dusunuyorum.
1. 1-2-3-5
2. 2-1-4-10-11-12-9
3. 3-2 ayirmayin.
4. 6-3-5-9-8
5. 4 tek
6. 1-2-3
Hayirli oyunlar.

Rüştü
Ziyaretçi
Rüştü

Herkese hayırlı günler bugün ki paylaşımlarınızı merakla bekliyorum inşallah kazancın bol olduğu bir gün olur

FatihReis
Üye

1
2
2
6
4
1-2-3

Şahin kardeşim sana gelsin. :))

Bombacı kardeş, akşamki soruma verdiğin cevabı az önce okudum. Zahmet buyurmuş, emek vermişsin. Çok teşekkür ediyorum. Henüz altılıyı yapmadım. Yukarıdaki misli kuponu oynayacağım ayrıca :))
Bol şanslar…

sahin
Üye

Herkese günaydın, abi incelemelerım devam edıyor:))
1. Ayak sabaha kadar koşsalar 1 numara . :)))
2. Ayak sabaha kadar koşsalar 2.11 :))).

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ellerine ve emeğine sağlık BARIŞÇI
TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR
BOL KAZANÇLI BİR GÜN DİLEĞİYLE

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Sanada selamlar canerzincanli şahin bey.sabah kahven benden ☕

sahin
Üye

Allah’ına kurban Erdal abim. Çalışmaktan yoruldum, bu kahve iyi geldi :)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Şahin Adrian ve Barışçı nın koponu da harika.faydalanmak lazım. Içimden bir ses bu iki kupondan biri oturacak gibi geliyor. INŞAALLAH.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Öne çıkardığım atlar,gerisi sana kalmış, ister ekle ister çıkar.eti senin kemiği benim

FatihReis
Üye

helal sana Şahin kardeş. :))

Izmirli sakal
Ziyaretçi
Izmirli sakal

1.ci ayaga 6 ekliyorum.

Bombaci
Üye

Selam beyler. FatihReis ne demek lafımı olur birlikte doğruyu bulmak amaç. Şahin ilk ayak yorumun artık bu işi kapmış birinin yorumu sen artık oldun :)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Sevgili bombacı şu atlar hakkında yorumlarını bekliyorum
1-ayak: vayvayvay,bailamos (60 kilo ile çalışması gayet güzel ),birde musyus
2-ayak: balasagun
3-aydanari (görünce içim cız etti valla)
5-ayak: aegeain ridden (çalışma gayet iyi,birincilige ortak bini duruyor)

sahin
Üye

Dedım bu işi artık biraz profesyonelce çalışalım , :)
Nasıl koşmuşlar bakalım, koşu stıllerı Nasıl, storm içten surekli saldıran , bir an önce önünü açmaya çalışan kum küreme makinası gibi :))

FatihReis
Üye

selam Bombacı kardeş. Doğrusu Şahin kısa zamanda çok mesafe katetti. Boynuzun kulağı geçtiğine tanık olabilirsin Bombacı kardeş :))

yahkup
Üye

Para verir bu program…
1.ayak hepsi
2. Ayak hepsi
3.ayak 2.3 5
4.ayak debisah banko
5.ayak gran emporium banko
6.ayak 1.2.3. Hayirli kazançlar ..tuyocu!

Rüştü
Ziyaretçi
Rüştü

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum bu şekilde oynayacağım yardımcı olurmusunuz 1.1 tek 2, 1 2 12 3.ayak 2 3 6 4.ayak 3 6 8 9 5.ayak 1 4 7 9 6.ayak 1 2 4 bu şekilde kaç TL ediyor ve değiştirmek için hangileri tavsiye ediyorsunuz biraz acemiyim şimdiden teşekkür ederim herkese bol şans

Bombaci
Üye

Rüştü selam. Her ayakta yazdığın safkan adeti ni birbiriyle çarpıyor çıkan sonucu da 0.06 ile çarpıp ne kadar tuttuğunu buluyorsun. 1x3x3 4x4x3x0.06=25.92,-TL tutuyor. Benim söyleyebileceğim son ayakta pencereyi kapat. 3 ü ilave et

ezberbozan038
Üye

1.ayak 1
2.ayak

ezberbozan038
Üye

1.Ayak———-1(Golden Sword)
2.Ayak…………1-2-3-4-10-11-12
3.Ayak…………2(Dolu Dizgin)
4.Ayak…………3-5-6-8-9
5.Ayak…………1-2-3-4-5-6-7-8-9
6.Ayak…………1-2-3

Bence kaçma ihtimali yok tek tereddütüm 3.ayak

QULP
Üye

~Günün BANKOLARI~ 7-RAGING BULL 1200 metre kocaeli pistinde 4 ay önce gördüğü yarışında 1.17. nin içinde iyi sayilabilecek bir yariş yaptı çünkü istanbul sentetiğinde normalde 1.15. in içinde şartlı 1 yarışlarda 4-5.lik yapiliyor. Bugüne doğru bakıldığında idmanlarini iyi antre eden Bahattin DAĞ talimatında düzenli sürdürmüş ve ilk yarışındaki Dilbağına gerek duyulmayıp çıkartılmış. Geçen haftalarda bu ekuriye ait olan Makbet’e de binmiş olan ve aynı zamanda ekurininde her zaman tercih ettiği verilen direktifleri harfiyen uygulayabilen Vahdettin KAPLAN ile yarışı kazanacaktır. 6-BESSEY Çok sık koşturulduktan sonra bir muddet dinlendirilip yarış koşmuş bu isim Adem ŞEN binicinin yarış içinde soğukkanlı binişiyle rakiplerini bir anda uyutup liderliği alırsa her ne kadar gecen senelerdeki seriliği olmasada uygun grupta yarışı kazanacaktır.

sahin
Üye

Erdal abi, bombacı ,fatıhreis, benım ikinci ayakta göremediğim ne var? Herkes çiftlik oluşturacak kadar at yazıyor :).

Bombaci
Üye

Şahin favorilerden ki kilo farkı benim midemi bulandırıyor. O yüzden fazla safkana şans verecegim

sahin
Üye

Vay vay vay :)). Blofü görüyorum:). Ama bu riski alacam :) kılo çoğalmışsa insallah kasta çoğalmıştır :)). Eger yağsa yandık ki ne yandık :)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Şahin
normal şartlarda bir koşuda erkek ile disi arasında 2 kg oynar.mesela erkek 58 kg ise disi 56 kg olur.zamanla bu farklar (koşu türüne, atın aldığı 1,2.likler,apranti indirimi vb)sebeplere bağlı olarak artar veya eksilir. Gelelim ikinci ayağa dilber hem dişi hem 63 kg.yani 1500,1600 metreden sonrasını bu atın götürmesi imkansız gibi.
Ancak Ribella gibi bir at olacak ki erkeklere kök söktürecek. Kosudaki diger erkek ve disilere bakıyoruz hepsi vasat ,biri haric CRESSAS.gruptan 3 adım önde duruyor.bu kiloyu rakiplerine verecektir diye düşünüyorum. Mesele Balasagun,57 kg.favori ile 4,5 kg fark var.normal da bu fark eşit şartlarda 2,5 kg düşer. CREASSUS kalitesiylede olsa bu farkı kapatır. Bence ya CRASSUS yada birçok at.kuponlardaki fark da bu düşüncelerden çıkıyor zannımca.
BU ARADA ADRİANIN ORADA ÖĞLE YEMEĞİ VAR.KAÇIRMAYALIM

Bombaci
Üye

Bu arada yeri gelmişken hemen belirteyim bugün 5.ayakta tek atacağım GRAN EMPORIUM ribella yavrusu

FatihReis
Üye

Şahin kardeşim, Bombacı üstad kilo farkından söz etti. doğrusu hak verdim. ben aslında Crassus’u tek düşünüyordum. Ama sürpriz ve bombanın patlayacağı ayağa benziyor.

Ümit
Üye

Rüstü arkadas kuponun 25.92 tl tutuyo.butceni bilemem ama imkanin varsa 2. Ayaga 11i ekle derim.bol sans

Ümit
Üye

Ben ikinci ayagin 2,11,4,1 disina cikacagini dusunmuyorum cok at yazanlar bomba beklicek sanirim

Bombaci
Üye

Erdal selamlar
1. Ayakta ya GOLDEN SWORD ya tek olur ya hepsi. Devirdikten sonra ben kesinlikle o ayakta at ayıklamam. Bazı ayaklar vardır. Dersin ki bu iki safkan dışına çıkmaz ben o ayakta öyle bişey göremedim.  Sanki bu yaris GOLDEN SWORD için organize edilmiş.  O kadar müsahit. Altiliyi 100 lirada verse tutalım yada zaten 10 liralık oynuyorum 100 lira neden kötü diyenler için tek olarak tavsiye ederim.
…………
2.ayakta : BALASAGUN nun ne sorunu var bilmiyorum. Defalarca favori verildiğini biliyorum.  Ama eminim bir sorunu var. Bu safkan son 3 yarısında 2 defa 1 LİRA GANYAN a koştu. Yetiştirici TAŞBEK sahibi yine 5. Ayakta koşacak olan (4) GRAN EMPORIUM un sahibi DUYGU FATURA. Biliyorsun Duygu Fatura daha öncede ülkemizde 5 defa Bayan Binici yarışını kazanmış birisi. Yani lafı şuna getireceğim.  Bu safkan emin ellerde. Zamanı geldiyse çıkmasıyla gelmesi bir olur.
……….
3.ayakta: AYDANARI ben uzun süredir takip ediyorum. Bugün yine değerlendireceğim illaki bu safkani sağlam bir ganyanla yakalayacagim takipteyim. Lakin grup çok sert bugün icin macera olur ama ben bu maceraya gireceğim.
……….
5.ayakta: Bahsettiğin safkan Ocak ayından itibaren bütün galopların 51 kg ile yapmış.  Ben burada GRAN EMPORIUM mu tek tutuyorum. Son iki galop ünü 57 kg ile yaptığı gibi son yarısında da zaten hazırım dedi. BANKOM olacak.

Bol şanslar dilerim.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Teşekkürler bombacı yorumuna 🎩çıkarıyorum. 👏👏👏

northsun
Üye

, bu guruptan üstün sınıfiyla GOLDEN SWORD ve Adana dan gelen BALTIMOR rakip..
2.ayakta,biraz geri plan da kalmış CATCH favorim IAN TAPP öncelikli rakibi,büyük kuponlar için hala kazanamamış olsa da kalitesi malum LOVE BİTES,CRASUS,DİLBAR ve BALASAGUN
3.ayak DOLUDIZGIN için kolay bir yarış olması gerekir, stili rakibi olmadığı için yarışın temposunu kendi belirleyecek,gurubun zayıflığını ve formda ekurisinide hesaba katarsak günün bankosu.Rakip arayanlara BESEY derim.
4.ayak TORAMAN favorim,DERBISAH ve BILDENHAN olmazsa olmaz.
5.ayak kalitesine inandığım EFEKHAN ve yarışın favorisi GRAN EMPORIUM
6.ayak DISTANT RISNG,BARERA ve PRESANT PORFEKT
BOL ŞANS…..

usta
Üye

1.ayak 1 banko
2.ayak 2//4.10.11
3,ayak 2.3.6
4,ayak 6.3.9.8
5.ayak 9.4
6,ayak3//1.2.4
Kocaeli

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Merhaba Barışçı, güzel yorumların bizlere yol gösterici oluyor. Teşekkürler. Bugünkü programda iki tekli bir çatı oluşturdum. 2.ayakta IAN TAPP sanırım bu gün ganyan olur. 3 ay önce bu mesafede yarış kazanmış. Son yarısında CRASSUS un arkasından 3. Olmuş. Bu sefer yarış da uzamış, hem de kilo lehine. Diğer atlar çok formsuz. Son ayakta ise DISTANT RISING in çok Şansı var bence. Handikap puanı, kilo, mesafe ve yaş olarak birçok avantajı olan atın bugün kazanmasını bekliyorum. Diğer ayakları 3 er, 5 er atla süsleyip küçük bir kupon yaptım. Herkese bol Şans.

tostosturan
Üye

KOCAELI ALTILISI***1.AYK-1.4.5***2.AYK-2.11.1.10***3.AYK-2.5***4.AYK-3.8***5.AYK-6.9.1.4.5.7***6.AYK-2.1.3.4

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Beyler ADRİAN nın orda LAHMACUNLAR bitmek üzere.

Ümit
Üye

Herkese bol sans dilerim.her ne kadar aprantisine guvenmesemde GOLDEN SWORD tekim.ikinci ayak sirasiyla 2,11,4,1. Ücuncu ayak DOLUDİZGİN kazanir bence.dorduncu ayak DERBİSAH,BİLDENHAN VE TORAMAN yeterli.en zor ayak bu ayak.ya 4 tek dicez yada supriz aricaz EFE KHAN, KADEEM, KARADUMAN BEYİ,RAGİNG BULL VE AKYAZİLİ DİLA.son ayak ilk atim LİON KİNG rakipleri BARRERA,PRESENT PERFECT VE DİSTANT RİSİNG
1 TEK
2,11,1,4
2 TEK
6,3,9
4//3,5,6,7,9
4,1,2,3

Rüştü
Ziyaretçi
Rüştü

Teşekkür ederim bombacı dediğin gibi yapacağım

ERKAN
Üye

GÜNAYDIN..herkese bol şanslar…

Bombaci
Üye

Benim iki ayrı kuponum var.
1.cisi 10 misli
1.ayak: 1 TEK
2.ayak: 2-10-11-12
3.ayak: 2-3-5-6
4.ayak: 3 tek
5.ayak: 4 tek
6.ayak: 1-3
…………………..
2.kuponum
1.ayak: Hepsi
2.ayak: 10-4-2-1-11-12
3.ayak: 2-3-6-5-7
4.ayak: 3-6-9-7
5.ayak:4 tek
6.ayak: 1 tek

BARON44
Üye

kocaeli tahminlerim
1.ayak:golden sword tek at yazmak isteyenler bailamos(2) son yarışını .ok rahat kazanan (5) kızıl kourganı ve mesafesinde (yurdakan) 3 yazabailir
2.ayak aprtanti yarışında sıralamam
2,4,5,10,11,12
3.ayak doludizgin banko
4.ayak: toraman kücük kuponlar için alternetif tek.rakipleri: mesafesinde nasuhoğlu bildenhan ve aynatınaz şeklinde
5.ayak startan düzgün çıkması halinda 1.african riddle yarışı rahat kazanacaktır tersi olursa eğer
4.grand emperioum,8 scudieria,9 akyazılıdila,3 efekhan,5 kadeem, ve 7 racing bull şanslı isimler
6.ayak..PRESENT PERFECT UFAK KUPONLAR İÇİNM TEK ÖNERİM
RAKİPLERİ YARIŞ GÖREN LİON KİNG VE KALİTE İSİM DISTAN RACING

HERKESE BOL ŞANS

atlara fısıldayan
Üye

barışcı ve tüm arkadaşlara paylaşım için teşekkürler. hepinize bol şans dilerim.3. ayak 2 gelmezse çarşı karışır. o ayağı çok atla geçen arkadaşlara 7 numara kızılhançer ide yazmalarını tavsiye ederim..

BARON44
Üye

son ayakta barreyaı bana hiç bir güç yazdıramaz :)

atlara fısıldayan
Üye

hayatta böyle bişey zaten baron. önce seçimlerimizi yaparız sonra yapmış olduğumuz seçimlerin bizi sürüklediği yöne doğru gitmeye başlarız. barrera konusundaki seçimin doğrumu yanlışmı buna zaman belirleyecek..))

kofana
Üye

kocaeli
1ayak.1banko…..
2ayak.1.2.3.4.5.10.11.12
3ayak.2
4ayak.9
5ayak.1.4.5.6.7.8.9
6ayak.H bolşanslar

sahin
Üye

Kofana merhaba, ;). Bu yol ikimize de dar diyorsun :)))

kofana
Üye

şahin merhaba sana kılıç çekmek ne haddimize

sahin
Üye

Bende bunu bildiğim için birlikte yürümek adına senın kuponuda oynayacam :)

kofana
Üye

şahin fazla oynama daha akşam var

sahin
Üye

1.
11
3
9.3.5.6.1.7.8
4.1.6.3.7
1.2.3.4. :))))

ERKAN
Üye

Şahin kupon nerede :)

FatihReis
Üye

1
2-4-8-11
2
3-6-9
1-2-3-4-5-6-7-8-9
1-2-3-4

ilk üç ayağı geçebilirsem içerde :)))

Son ayaklara dolu dolu girmek çok zevkli oluyor.
İlk ayakları az at ile geçtik ama zor geçecek gibi…
haydi hayırlısı. Herkese bol şanslar

Bombaci
Üye

Çok güzel gorunuyor. Bol sanslar👍👍👍👍

Bombaci
Üye

Olmadı mı hafta sonuna kadar.ucretsiz izin :)

sahin
Üye

Bombacı , ben batacamda 5 koşuyu gerçekten merak edıyorum . Temel kolon ıkısındede 4 üzerıne kurulu :)). Eminim istıhbarat olmasa bu at bu şekilde gözüne ışıl ışıl parlamaz :))))

Bombaci
Üye

Sadece bugun ilk 3 ayak genel temizlik olacağını düşünüyorum. Hayırlısı bakalım ara sıra sil baştan yaşamak gerekiyor :) bugün dibe vurma zamanı.

ERKAN
Üye

Bombacı bende tam tersi olacağını düşünüyorum :)(

Bombaci
Üye

Nasip bugün eğlence bana biraz pahalıya mal olacak ama hayırlısı:)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Arkadaşlar kupon paylaşırken seri no kapatın lütfen

Bombaci
Üye

Erdal ben özellikle sildim seri boyu. Bana istinaden demedin değil mi

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Yok yok .biletini görünce aklıma geldi .belki bilmeyen arkadaşlar olabilir diye

FatihReis
Üye

İnşallah gönlünce olur.

FatihReis
Üye

iyi mi ettim. kötü mü ettim bilmiyorum ama değiştirdim altılıyı…
DERBİŞAH’I da tek attım…

1
1-2-3-4-5-8-10-11-12
2
6
1-2-3-4-5-6-7-8-9
1-2-3-4

19,44 TL

Bombaci
Üye

Hayırlısı reis bu işin heyecan veren tarafı tekler zaten

FatihReis
Üye

Hele kafadan ilk üç tek gelince peşin satan pozisyonuna otomatikman geçiveriyor insan :)))

QULP
Üye

BILDENHAN uzerinde karatasi goren yazmis bu ati ama imkani yok gelmesi icin TORAMAN bu ata ters gelir.

FatihReis
Üye

DERBİŞAH en son 6 Mart’da, BİLDENHAN 24’ünde, TORAMAN 21’inde koşmuş…

Derbişah iyi dinlendirilmiş . Kendimce böyle bir yprum yaparak tek attım Bombacı kardeş.

Bombaci
Üye

Yorum getirmek önemli reis. Bence isabetli yapmışsın tebrikler 👍

FatihReis
Üye

teşekkür ederim. çok sağol. sayende ucundan bucağından yorum yapar hale geldik :))
bu arada diğer üstadlara da haksızlık etmeyelim. onların da emeği çok :)

Bombaci
Üye

ARKADAŞLAR BİLDENHAN İN ayağını koşturmak istiyorum. Herkes koşturup bakalim

FatihReis
Üye

ben hiç anlamam. bildiğim bir şey var. DERBİŞAH bana çok sempatik geliyor. ayrıca dinlendirilmiş… hepsi bu :)))

FatihReis
Üye

Sıra Şahin’de… Şahin başa bakalım. :))

sahin
Üye

Abi ne sırası bende :)?

FatihReis
Üye

bombacı BİLDENHAN’ın koşusunu koşturmaya başladı. Sana da “sen artık oldun Şahin” dedi.
Koşuyu bir de senden dinleyelim istedim. Artık Üstad oldun. Her kariyerin bir bedel, var canım kardeşim :)))

Onbasi
Üye

kocaelinde 1. ayak patlamaz sa kesin tutucak kupondur arkadaşlar hava deliği bile yoktur..

1. ayak: 1 tek banko
2. ayak: 2,11
3. ayak: 2,3,5,6 ( AYDANAR)
4. ayak: 1,2,3,6,8,9 ( NASUHOĞLU)
5. ayak: 4,7 (RAGING BULL)
6. ayak: 1,3 (DISTANT RISING)

HERKESİN YAZDIĞI GİBİ GELİR UMARIM BOL ŞANSLAR

Bombaci
Üye

4.AYAK
Start la birlikte (5) BÜYÜK DÜŞÜN liderliği alacak arkasına da sırasıyla NASUHOGLU – BİLDENHAN- DERBISAH – TORAMAN sıralanacak tir.  ilk 1000 metre geçilirken temposunu artıran NASUHOGLU BÜYÜK DÜŞÜN DEN  liderliği alacak arkasına da BİLDENHAN dolaşacak tir. Son 600 e girilirken temposunu artıran BİLDENHAN son düzlüğe lider girecektir. Şimdi bu bir kenarda dursun.
……….
Gelelim arka tarafa. Son yarısı gösterdi ki TORAMAN in içeride saklanıp gizlenip avlamaya çalışmasına gerek yok. Giderim dedi. O yüzden ne yapıp edip safkan dan da cesaret alan binicisi ısrarla dış kulvari tercihleyecektir.
………..
TORAMAN yapısı gereği yanında safkan oldumu inanılmaz inatlasiyor. Eğer DERBISAH la birlikte dış kulvarda tost olursa BİLDENHAN bence rahat kazanır. 
………..
Bence kesinlikle DERBISAH – TORAMAN la mücadeleye girmemesi lazım.  Ben misli kuponum da oyunumu ikisi birden dış kulvarda birbirini yerken BİLDENHAN ahırın yolunu tutmaya başlayacaktır tahminimle kurdum. Herkese iyi seyirler :)

FatihReis
Üye

valla yarışı seyretmiş kadar oldum. Ne güzel bir anlatım…
Ama benim kuponumu yatırdın :))))

BARON44
Üye

bombacı biletin kodunu gösterme benden sana tavsiye

Onbasi
Üye

BARON 44 MALATYALIMISIN?

BARON44
Üye

evet onbaşı sen

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

En son karar kildigım kupon
Ya tı ril ma mış tir

sahin
Üye

Erdal abi , sabah uyandığımda bu kadar kolay yarışta olur mu dedım, yarış başlayacak kafa allak bullak , bombacı devrelerım yandı :))))

Bombaci
Üye

Ahahhahahah

Ümit
Üye

Son duzlukte en distan gelen toraman yanina derbisahida alip fotoya kadar kapisip fotoda boyun yada yarim boyla toraman alir sanki

Bombaci
Üye

Buda güzel 👍👍👍👍👍

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Sevgili Bombacı
Dilimi eşşek arısı sokaydi.1.sayfadaki fikrini sorduğum yoruma baktım EYVAH eyvah dedim.3.ayak için içim cız etti.

Ümit
Üye

Dun bursada son ayak ova kartalini 2. Atta verdim yorumlarimda var.tek nedeni yarisi kosturmak tabi birazda sans:-)bazen istedigimiz gibi olmuyor yaris

FatihReis
Üye

az önce ADANA’ya baktım. İkinci ayak GÜLİSTAN gibi maşallah. Bütün güller toplanmış.
DİLBERGÜLÜ
BİNDALINGÜLÜ
BECENE GÜLÜ
GÜLDİKEN
GÜLENGÖZ

Bakalım hangi gül güzel kokacak :)

Bombaci
Üye

😂😂

Onbasi
Üye

6LI YATMIŞ OLABİLİR 5Lİ GANYAN DEVAM EDİYOR :D

Ümit
Üye

İlk ayaktan yatmayi seviyorum:-) 5 li ile heyecana devam…
2,11,1,4
2 tek
9,6,3
4,3,5,6,7,9
4,1,3,2 lion king e dikkat derim

Bombaci
Üye

Bol sanslar

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

5 GANYAN BEKLEYENLER

sahin
Üye

Yıne battım :(. 5 li de gitti bugünlük bu kadar benden :((

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Adana var Şahin
Biraz zahmet
Biraz dikkat
Biraz da kısmet

sahin
Üye

Yok abi ,bu iş baska iş. Ben bu işin cooooookkkkkk uzağındayım ,bugun ilkkez atların koşmasını izledım . Sonuç belli. Yine hüsran. Yine hüsran.hep hüsran.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Yaa ışte Şahin kuponu yatirdigimiz anda sonucunu da kabulleniyoruz

Ümit
Üye

Sagol bombaci hepimize bol sans

Bombaci
Üye

O kadar BALASAGUN dan bahsettim. Böyle oldumu boşa konuşuyormuş um gibi geliyor. Son 3 yarısının 2 sinde 1 lira ganyana kostu dedim. Çok atda neden yazılmaz Bu safkan. Şimdi hesap verin arkadaş.

BARON44
Üye

bu apranti yarışlarında f. kabadayı alıyor genelde

Bombaci
Üye

Walla ben hafta sonuna kadar ara veriyorum artık. Normalde benim.bu ayagi 2-10 geçmem lazımdı. Benim kuponda olmaz artık. Önümüzde ki hafta görüşürüz biraz dinleneyim :)👋👋

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bende perşembe yi 4 gözle bekliyorum

haytan
Ziyaretçi
haytan

Valla cok sag olun 3 ayak ta geldimi bnce digerleri de gelirrr

ERKAN
Üye

Boşuna öyle deme bombacı hele bir akşamı geçirelim :) inan kupon büyüktü ilk ayak gumledi 1 2 şart ti bile bile riske attık battık

FatihReis
Üye

ilk ayakta yattık. büyük ihtimalle 5 de kalacak… yarışı izleyemedim. sonuçlara baktım yarım boy ile geçilmiş. bazen burun, bazen baş, bazen yarım boy ile nice hayaller sönüveriyor ya hu :)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Avatardaki gibi oluyoruz değilmi
Fişini çekince puff

FatihReis
Üye

aynen ya

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

ŞAHİN gel akşama basit bir 7 li plase yapalım, gerçekten zevkine.sana %1000 garantili kupon göndereyim

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Adana 7 li plase
1☺1,8😊3,4😀1,4😂1,2😃4😂6,8=💸💸💸💸💸💸💸💸💸

sahin
Üye

Abi lütfennnnnn:))))))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Tamam,vaz caydim

sahin
Üye

Bunu istiyorum anlamında dedım abi,kalpler karşılıklı oldugu için aynı anda mesajlar geldı :)). Adminin bir komplosuyla karşı karşıyayız. :)))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Ama şahin ben sana Adrian ve barışçı nın kuponlarinin ikisinin de harika olduğunu yazdim faydalanalim dedim

sahin
Üye

Abi ikisi hep iyi , sorun orda , kimi kimden ayıracağız;)). Burda sen devreye girip, sihirli numaraları ordan çekip , kardesınin kulagına fısıldarsan bu iş en az hasarla gerçekleşmiş olur :)))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Şahin harmanlamak lazım kendi hislerinide içine katip öyle oynamak.meselâ ben 2.ayağı 2 tek tutuyordum,arkadaşların yorumlarına güvenerek yikilacagina inandım oyle de oldu,açık koşu içinde öyle yukardaki 5 li ye bakabilirsin.bombaciya sorduğum atlara bak kafanın 2 si 2.ci ayağın 10 .insaallah diğerlerinde yanilirim

ERKAN
Üye

İkisi de yattı o ayrı mesele şahin :))

sahin
Üye

Vay arkadas , simit parası verır mı dedık, düştüğümüz hale bak :))) artıst artıst 3 tek yazıyoruz :)).

sahin
Üye

Bombacı ne oldu asıl onu merak edıyorum,??. Tüm tatıl planları bu kupon üzerine kuruluydu :)

ERKAN
Üye

Benim kupon kesin 5’de kalcak..gönderdim hala yayında yok ne hikmetse…

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Admin bayiye yatırmaya gitmiştir ☺☺☺
Affet Admin

BARON44
Üye

benim kruguma göre oynayanlar altılılıyı 40 liraya bulmuştur hayırlı ugurlu olsun

sahin
Üye

Kalıbımı basarım , en az 1000 tl verır, 40 tl neymiş

sahin
Üye

Erdal abi 10 misli olarak yatırıyorum kuponu :))bir haftanın zararı anca cıkar :))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Şahin 7 li plasenin 1.ci ayagini 2 olarak değiştiriyorum

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Inşaallah degistirmemissindir

servi
Üye

Admin ,saat 17.22 Adana tahminleri nerede?

sahin
Üye

5 liyi dün akşamki paylaşımına göre oynadım abi, bu paylaşım gec geldi :(

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Işte BANKO TAHMINLER .COM un güzelliği ve özelliği bu işte .bana kalsa birkaç yerde yatardim. Ama arkadaşların tahminlerini okuyunca farklı düşünüyor insan
Bankotahminler 10 üzerinden 10

BARON44
Üye

7 at 3 at bekliyorum şahin versin tabi bak şablonuma zaten oraya baksana altılın devam ederdi

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

slm tostosturan arkadaş sizi tüm kalbi duygularla ayakta alkışlıyorum ve çok tebrik
ediyorum helal olsun size bravo arkadaş teksizde altılı oynanana biliyor ve kuruluyor
çok takdir ediyorum bol şanslar süper kupon
yapmışsınız şans sizin yanınızda olsun çok güzel ikramiye alırsınız gönlünüze göre olsun
kupondaki en önemli ayagı üç ve sekiz geçmeniz müthiş başarılar dilerim

ERKAN
Üye

5 limizde yattı arkadaş nedir bu uğursuzluk

ERKAN
Üye

7 at yazmışım 2 yokkkk

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Işte bütün yorumları bilgileri boşa çıkaran 5.ayak
Yarışın kendine has mantığı. Yani mantiksizligı

sahin
Üye

Harbiden Admin arada ses ver ;)). Sanki site otomatik pilot tarafından yönetiliyor:))

sahin
Üye

Erdal sbi kaç misli ?

sahin
Üye

Yine battım :(

BARON44
Üye

kısa günün karı 4 lü ganyan 7 atta altılı gitti :)

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

🙊

FatihReis
Üye

Ben bu altılıyı tutturamazdım. Birinci ayağa 2 numarayı yazmayı düşündüm aslında. Fakat NASUHOGLUnu yazmazdım .
Besinci ayakta 2 numara vardı bende. N. Şen biniyor diye yazmıştım.

Bulabilen var mı arkadaşlar

ERKAN
Üye

Nerde bu millet

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...