Ana Sayfa / Tahminler / 29 MART 2015 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

29 MART 2015 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Yarışların kuma alınmasından dolayı kuponumda herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Hatta bankomlarım için pistin ıslanması iyi oldu. 5. Ayak (9) SEMPATİK GÜZEL yerine (4) ROYAL BEGOVİC eklenmiştir. Saat 14:31.

1. Ayak Son yarışında virajı çok rahat dönen yarışı kazandığını düşündüğüm lakin sonlarda olduğu yere basan, yarış hayatına çim yarışıyla başlayan ve çok güzel 3. lük elde eden RISOTTO yavrusu (4) ORİJİN OSMAN BANKOMDUR.

2. Ayak Zevkli geçmesini beklediğim koşuda favorim geçen sene ki yarışlarında çok beğendiğim ve tanıdığı binicisiyle start alacak olan (5) RUNNING THUNDER favorimdir. V.Kaplan çok tecrübeli bir apranti lakin bu aralar pek bir varlık gösteremiyor. Ben bu yarışta kendisinin tekrardan formuna kavuşacağını düşünüyorum. Öncelikli rakibi etkili sptintiyle (2) ZENCİRBEYDİR. Son yarışlarında gerçekten sınıf atlayan (3) DESTAN AĞA rakiplerini uyutulabilir ise  tekrar kazanabilir. Geçen sezon bu pistte harikalar yaratan (8) WEMBLEY ve son olarak son yarışlarını çok beğendiğim (10) GUNPOWDER yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Süratli gidecek yarışta ağır kilosuna rağmen sonlarda grubu toplayacak güce sahip olan (1) BÜREBEY favorimdir. Son yarışını çok rahat kazanan formunun üst seviyesinde ki (2) SONKALELİM, son yarışında hatalı kulvar tercih eden kazanacağı yarışı 2. likle yetinen (4) SANCAKGÖR aynı hatayı yapmayacaktır.

4. Ayak Bu sefer son yarışlarında ki gibi kendisini rahatsız edecek bir GÖREME göremiyorum grupta. Safkanın çıktığı gibi bitirmesi olağan netice. Önde istediği gibi temposunu rahat kuracak olan (3) DEMİRDÖVEN uygun şartlarda BANKOMDUR.

5. Ayak İlk startında çok iyi bir 4. lük elde eden (10) YILMAYA favorimdir. Ara vermesine rağmen çim piste alışkın olan (9) SEMPATİK GÜZEL, Son yarışlarına itibar etmediğim (6) DEBRE, toparlanan (3) ODE TO JOY ve son olarak son yarışlarını çok beğendiğim (1) DEZA yazıp burayı kapatıyorum.

6. Ayak Son yarışında AIRTOUCHUN presine maruz kalan (7) MY GOLD favorimdir. Bariyer dibinden etkili sprintiyle kazanan (9) RÜZGAR KANAT, son yarışında sprintine çok geç kalktığını düşündüğüm (2) GELANA, bu gruptan üstün olduklarını düşündüğüm (3) ELBİ ve (4) BAADAL ara sonrası sert grupta yarış gören (10) MİTO yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4 TEK

2. Ayak : 5,2,3,8,10 

3. Ayak : 1,2,4

4. Ayak : 3 TEK

5. Ayak : 10,4,6,3,1

6. Ayak : 7,9,2,3,4,10

ŞABLON TUTARI : 27 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye

Şablon çok iyi bol şanslar Bycreed

okan
Ziyaretçi
okan

ilk ayakta tutarsa kupan gelir bol sans

herif
Ziyaretçi
herif

Kuma alınan ayaklar için tahmininizi alabilir miyiz?

tuncay
Ziyaretçi
tuncay

By Creed sizi devamli takip ediyorum ve altilita sablon oluşturuyoruz lakin ikinci ayakta 1 numarayı neden yazmadinda merak ettim ilk atları niz Tabela ya bilen girmedi ben 1.2.3.olarak yazdım. Tahmin hayatı izda basarilar

Yazar: Bycreed

Bycreed