Ana Sayfa / Tahminler / 29 KASIM KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

29 KASIM KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Önemli ölçüdeki kilo avantajını iyi değerlendirmelesi durumunda koşuyu lehine çevirecek 8-ENDERTAY Favorim olmakla birlikte süpriz ile sonuçlanabilecek koşuda sıralamam şablonda.

2-AYAK: Rakiplerine nispetle bir adım önde gördüğüm 11-ULAKÇI Koşudaki favorim.Uzayan mesafeyi göz önünde bulundurarak bu koşudada supriz arayacağım sıralamam şablonda.

3-AYAK: Start aldığı ilk yarışında NAL'ının düşmesine rağmen sonlara dek mücadeleyi bırakmayıp güçlü bir isme yakın ara kaybederken dikkat çeken 1-BROWN ARABY ilk BANKOM.

4-AYAK: Pek bir varlık gösteremediği üst gruptaki yarışının izlerini silmek için koşacak 3-BERGAMA favorim.Kazandığı yarışı tatminkar olan 4-GOOD HEARTED en sert rakip.Başarılı yarışları ile süpriz için uğraş verecek 2-VİSKİ şans verdiğim son isim.

5-AYAK: İstikrarsız isimlerin bir arada olduğu Handikap yarışta 2.likle ayrıldığı koşuya oranla önemli kilo avantajına sahip 7-POWER QUEEN İlk isim.eksik koşması durumunda işin içinden çıkılmaz bir durum alacak koşuyu geniş tutarak süpriz beklemek mantıklı olacak sıralamam şablonda.

6-AYAK: İyi durumda olmasına rağmen bir türlü beklenen birinciliğe uzanamasada çok güçlü isimlerle mücadele eden son çalışmasını K.TOKAÇOĞLU ile yapan 4-SUN KINGDOM Dereceli işlerle hazırlandığı koşuda hafifleyen kg sininde yardımıyla İkinci BANKOM.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 8-5-9-7-1

2-AYAK: 11-5-9-2-4-6-13

3-AYAK: 1

4-AYAK: 3-4-2

5-AYAK: 7-8-3-2-5-6-1-4

6-AYAK: 4 KUPON BEDELİ: 51 LİRA

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: NICOMEDIA

Avatar