29 KASIM KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Önemli ölçüdeki kilo avantajını iyi değerlendirmelesi durumunda koşuyu lehine çevirecek 8-ENDERTAY Favorim olmakla birlikte süpriz ile sonuçlanabilecek koşuda sıralamam şablonda.

2-AYAK: Rakiplerine nispetle bir adım önde gördüğüm 11-ULAKÇI Koşudaki favorim.Uzayan mesafeyi göz önünde bulundurarak bu koşudada supriz arayacağım sıralamam şablonda.

3-AYAK: Start aldığı ilk yarışında NAL’ının düşmesine rağmen sonlara dek mücadeleyi bırakmayıp güçlü bir isme yakın ara kaybederken dikkat çeken 1-BROWN ARABY ilk BANKOM.

4-AYAK: Pek bir varlık gösteremediği üst gruptaki yarışının izlerini silmek için koşacak 3-BERGAMA favorim.Kazandığı yarışı tatminkar olan 4-GOOD HEARTED en sert rakip.Başarılı yarışları ile süpriz için uğraş verecek 2-VİSKİ şans verdiğim son isim.

5-AYAK: İstikrarsız isimlerin bir arada olduğu Handikap yarışta 2.likle ayrıldığı koşuya oranla önemli kilo avantajına sahip 7-POWER QUEEN İlk isim.eksik koşması durumunda işin içinden çıkılmaz bir durum alacak koşuyu geniş tutarak süpriz beklemek mantıklı olacak sıralamam şablonda.

6-AYAK: İyi durumda olmasına rağmen bir türlü beklenen birinciliğe uzanamasada çok güçlü isimlerle mücadele eden son çalışmasını K.TOKAÇOĞLU ile yapan 4-SUN KINGDOM Dereceli işlerle hazırlandığı koşuda hafifleyen kg sininde yardımıyla İkinci BANKOM.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 8-5-9-7-1

2-AYAK: 11-5-9-2-4-6-13

3-AYAK: 1

4-AYAK: 3-4-2

5-AYAK: 7-8-3-2-5-6-1-4

6-AYAK: 4 KUPON BEDELİ: 51 LİRA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar