29 KASIM 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (CELALİYE – LADY ADİLE)

29 Kasım İzmir altılı ganyan tahminleri. İzmir’de 8 koşu var ve ilk ayak 18:30da başlar. Herkese bol şanslar.

1.AYAK: Bir önceki koşusunda maiden dan uzak kazanarak çıkan ve sonrasında 1200 de bu grup için yeterli bir derece ile atbaşı 2. çıkan 7 – PRENSES SABRİNA favorim. İlk koşusunu kazandıktan 3 ay sonra yine güzel bir derece ile kazanan bir başka isim 4 – LONG RIFLE, 3 ay ara sonrasında kaldığı yerden devam 5 – REFLEX ve 3. kaldığı çim yarışında son 50 metrede kendini gösterebilen 10 – BIG FARRIER rakipleridir. 1 – BONANZA bu üçlüye eklenebilecek bir isim.

2.AYAK: Saraybosna önünde fotoda verdiği yarışta son viraj dönülürken hafif gerileyen ve çok dışa çıkmak zorunda kalan 5 – CELALİYE’nin bu sefer kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK: 1 – LADY ADİLE’nin son koşu performansı ile bu grubu geçmesini bekliyorum.

4.AYAK: Son Bursa yarışında Cooger ile foto olan 1 – LEXINGTON FIRE favorim. 3 – DOMBRA önde boş kalacak gibi gözüküyor, rakip olarak kuponumda yer alacak.

5.AYAK: Derece olarak grubun önünde gözüken 1 – AŞANBEY favorim. Bir önceki 2.liği 8 – MORMUKADDES öncelikli rakibi olup gördüğü koşular sonrasında form tutmaya başlayan, bu koşu olmasa da 3 – ÇİVRİLLİ çok sürprizde önerimdir.

6.AYAK: Önceki koşusunda bekleneni veremese de 1 – AKDOĞAN favorim. Kocaeli pistinden kazanarak gelen 2 – CANIMBABAM, güzel çalışmaları ile 3 – CAN HÜMEYRA ve uzak kazandığı yarış sonrasında 4 – AKKUŞKRALI favoriye rakiplerimdir.

İzmir altılı kuponu

7-4-5-10-1
5
1
1-3
1-8 //3
1-2-3-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
neco

abi birde ekonomik 6li die brsey yapsaniz cok iyiolucak parA yetmiyor abi tesekurler basarilar 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x