Ana Sayfa / Tahminler / 29 KASIM 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (CELALİYE – LADY ADİLE)

29 KASIM 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (CELALİYE – LADY ADİLE)

29 Kasım İzmir altılı ganyan tahminleri. İzmir'de 8 koşu var ve ilk ayak 18:30da başlar. Herkese bol şanslar.

1.AYAK: Bir önceki koşusunda maiden dan uzak kazanarak çıkan ve sonrasında 1200 de bu grup için yeterli bir derece ile atbaşı 2. çıkan 7 - PRENSES SABRİNA favorim. İlk koşusunu kazandıktan 3 ay sonra yine güzel bir derece ile kazanan bir başka isim 4 - LONG RIFLE, 3 ay ara sonrasında kaldığı yerden devam 5 - REFLEX ve 3. kaldığı çim yarışında son 50 metrede kendini gösterebilen 10 - BIG FARRIER rakipleridir. 1 - BONANZA bu üçlüye eklenebilecek bir isim.

2.AYAK: Saraybosna önünde fotoda verdiği yarışta son viraj dönülürken hafif gerileyen ve çok dışa çıkmak zorunda kalan 5 - CELALİYE'nin bu sefer kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK: 1 - LADY ADİLE'nin son koşu performansı ile bu grubu geçmesini bekliyorum.

4.AYAK: Son Bursa yarışında Cooger ile foto olan 1 - LEXINGTON FIRE favorim. 3 - DOMBRA önde boş kalacak gibi gözüküyor, rakip olarak kuponumda yer alacak.

5.AYAK: Derece olarak grubun önünde gözüken 1 - AŞANBEY favorim. Bir önceki 2.liği 8 - MORMUKADDES öncelikli rakibi olup gördüğü koşular sonrasında form tutmaya başlayan, bu koşu olmasa da 3 - ÇİVRİLLİ çok sürprizde önerimdir.

6.AYAK: Önceki koşusunda bekleneni veremese de 1 - AKDOĞAN favorim. Kocaeli pistinden kazanarak gelen 2 - CANIMBABAM, güzel çalışmaları ile 3 - CAN HÜMEYRA ve uzak kazandığı yarış sonrasında 4 - AKKUŞKRALI favoriye rakiplerimdir.

İzmir altılı kuponu

7-4-5-10-1
5
1
1-3
1-8 //3
1-2-3-4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
neco
Ziyaretçi
neco

abi birde ekonomik 6li die brsey yapsaniz cok iyiolucak parA yetmiyor abi tesekurler basarilar 😀

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.