Ana Sayfa / Tahminler / 29 HAZİRAN İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

29 HAZİRAN İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ 29 Haziran 2013, Cumartesi

 • 1. AYAK

  3 - KIRMANŞAH hata yapmazsa bu sefer kazanacaktır. Bankomuzdur.

 • 2. AYAK

  11 -YARAMAZ ÇOCUK ve 9 - SARILAR RUNNER favorilerimiz. 2 - DON ESTELLO son koşusunda arada kalınca rölantsi bozulmasına rağmen 3.lüğü bırakmadı. Yine Selim Kaya'nın tercihi ile mutlaka yazılmalı. Çok at arayanlar için  1 - ÇAYKAŞI önerebiliriz. Sağlam tempo koyarsa yarışta söz sahibi olacaktır. 8 -  MARVELOUS IRON ile bu ayağı kapatırız.

 • 3. AYAK

  1 - AGRESIVO'nun son yarışı sonrası KARATAŞ hakkında çok konuşuldu. 4 boy startta kaldığı koşuda son 400 den sonra iç pist/ dış pist derken  yarış bitti. Aynı grup tekrar bir arada ve bir nevi rövanş olacak. Bugün yine bankomuzdur.

 • 4. AYAK

  Enteresan bir şekilde 1 - MITICO ve 4 - KALİMDOR jokeyleri değişti. Karataş bu sefer MITICO'yu tercihlerken, Selim Kaya'da 4 - KALİMDOR'a binecek. KALİMDOR'u biraz sorunlu görüyorum bir ileri bir geri devam ediyor. 1 - MITICO ile beraber yazılırsa bu ayak kapanır.

 • 5. AYAK

  11 - SUDE SULTAN sert temposuyla bu yarışı kazanır. En dış kulvardan start almayı tercih etmesi start sorunu yaşayabileceğine işaret olabilir ve ya farklı bir taktik denyebilir.  Grup kalabalık ve yarışı önde kabullenmek isteyen tay sayısı fazla. Tek atmak istemeyenler için 14 - WILLPOWER son koşusunu kazanırken harika bir son verdi, hızlı gidecek yarışta şansı yüksek. Düzelen 7 - MY MOON FACE, yarışı önde götürebilirse 1  -ALWAYS MARJU öncelikli safkanlar.

 • 6. AYAK

  3 - DERHADIR favorimiz. Rakibi 2 - BAŞARILITAY'dır.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
4 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
3
1
2
8
9
11
1
1
4
1
7
11
14
2
3

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.