29 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

29 Haziran 2020 Pazartesi Bursa altılı tahminleri.

Herkese bol şanslar.

Fethi Atan Koşusu’nda kazanan KUZEY KAFKASYALI oldu

2010 yılında vefat eden Asli Üyemiz Fethi Atan anısına 28 Haziran Pazar günü düzenlenen (KV-8/S) koşu, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda programın sekizinci mücadelesi olarak gerçekleşti.

İstanbul’da sezonun 9. yarış günü 10 koşulu bir programa sahne olurken, günün en merakla beklenen mücadelesi de saat 22.45’teki Fethi Atan Koşusu’ydu. 105.000 TL birincilik ikramiyeli koşuya 4+ yaşlı 7 safkan İngiliz atı katıldı. Piste favori olarak çıkan, Onur Dilbaz’ın Gazi Koşusu ikincisi safkanı KUZEY KAFKASYALI (Luxor – Uba / River Special) yarışın başlarında aldığı liderliği potoya taşıyarak daimi jokeyi Özcan Yıldırım’la galibiyete ulaşan isim oldu. İbrahim Bekiroğulları antrenesindeki al at son birinciliğini 2019 yılı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Koşusu’nda (G3) elde etmişti.

Çim pistte koşulan 1600 metre mesafeli yarışın ikincisi PASTORAL SENFONİ (Torok – Emma / Shining Steel), üçüncüsüyse startta 1,5 boy oyalanan AFTER FOREVER (Luxor – Wicked World / Devir) oldu. Dördüncülük yarışa 2,5 boy kadar geç başlayan BİRDELLO’nun (Luxor – Magnolia / Ocean Crest) olurken, VICTORY IS OURS (Victory Gallop – Lovely Doyoun / Doyoun) da beşincilikte kendine yer buldu.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Tahmin paylaş.x
()
x