29 HAZİRAN 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

5 ayak için yazdığım yorum bilgisayar kapanınca uçup gitti. Hastalığı tam atlatamadığımdan istirahat süremi daha fazla azaltmamak için teklere yorum yazdım. Zamanım olursa gün içinde diğer ayaklara da yazmaya çalışırım.

GONCA: Düzlüğe çıkıldığında faule maruz kaldığı tek çim yarışındaki performansını oldukça beğendiğim Gonca, kullanacağım ilk tek olacak. Çimde etkili olmasını beklediğim Lizardon ve ilk yarışı tatminkar Bedriye at yazacaklar için ilk planda önereceğim isimler.

KARAÇELİK: Yarış içinde jokeyini uğraştıran ve sapma huyu olan bir tay ama buna rağmen tatminkar yarışlar yapan Karaçelik’i risk alıp ikinci tek olarak kullanacağım. Çok at yazıp sürpriz arayacaklara çalışmalarını beğendiğim ilk kez koşacak Çılgınmürdas’ı değerlendirmelerini tavsiye ederim.

ALTILIM
1.AYAK: 10,3,(1,4),6,9,5,7
2.AYAK: 10
3.AYAK: 9,6,7,8
4.AYAK: 4,1,3,2
5.AYAK: 5
6.AYAK: 5,3,6,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Sitede hazırlarsan otomatik kaydetmesi lazım.

Bol şanslar

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Bol şans Mehmet hocam, Allah şifa versin.

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

DÜN BİZİ BURSA DA ,RESMEN ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞINA GÖMDÜLER,,,ELL FATİHAAA DİYE !!!!….MALUM PEŞİNE 2.ALTILI DA DA MEVLÜT OKUDULAR :))KAZANANLARA BOL ŞANSLAR OLSUN,,,GÜLE GÜLE YEMEK NASİP ETSİN,,DARISI SİTEDEKİ ARKADAŞLARIMIZA OLSUN İNŞALLAH…….

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

MEHMET KARDEŞİMİZE ACİL ŞİFALAR,,GEÇMİŞ OLSUN,,BOL BOL TAZE TERE VE ROKA,,,,AYRICA BİR BÜTÜN LİMONU KABUĞU TOPLU İĞNE İLE HER YERİNDEN DELDİKTEN SONRA,CEZVEDE KAYNATIP SUYUNU İÇERSEN,,,TÜM ÜST SOLUNUM YOLLARI AÇILIR VE ÇOK RAHAT EDERSİN HADDİM OLMAYARAK BİLGİ PAYLAŞMAK İSTEDİM…..

BU ARADA DENİZ KARDEŞİMİDE TEBRİK EDİYORUM,,DAİM OLSUN,,HAYIRLI OLSUN,DARISI ,İNŞALLAH DAHA BÜYÜK İKRAMİYELERE

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

ARKADAŞLAR İZMİR 1.ALTILI BENCE ÇOK CAZİP

1.AYAK…….KAYALAR 3 ATLA GELMİŞLER BENCE EN ŞANSLISI ÇETİN CANPOLAT KARDEŞİMİZİN BİNDİĞİ 10 NOLU RIFKIYE ÇOK ŞANSLI,,,BU KARDEŞİMİZ TÜM AT SAHİPLERİNE ELİNDEN ,TERİNDEN ,YÜREĞİNDEN GELDİĞİNCE ASLAN GİBİ AT BİNİYOR…..SİZİ ŞAŞIRTMASIN İZMİR DE BENCE 3.Ü BİRİNCİLİĞİ BUGÜN TAÇLANIR,,,,EKÜRİLERİ ETLİYE SÜTLÜYE KARIŞMAZ,,,,ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN,,,,,,BANKO

2.AYAK…….ENTERESAN BİR YARIŞ OLACAK,,,UYUYA KALAN DONA KALIR,FELSEFESİ İŞLER BURADA,,,,TUHAF Bİ AT AMA ADAM GİBİ ÇIKARSA STARTDAN ARKADAKİLER ,,ŞİRİN YER TAKSİDEN TAKSİ TUTSA YETİŞEMEZLER…TIPKI SON 1400 YARIŞINDA OLDUĞU GİBİ

KİM Mİ? :))GÖZLERİ GÜZEL SÜRMELİ SULTAN…AMA ACABAM TEK ŞU,,BOHEM BİR YARIŞ HAYATI VAR,,START VERİLİYOR,,OTURUYOR,,,,START VERİLİYOR ÇIKIYOR GERİ DÖNÜYOR,YADA ÜSTÜNDEKİNİ BEYENMEZSE SALLAYIP ATIYOR…. SON YARIŞINDA POTADA KAYBETTİ,,,,15 ATTA %4 AGF 7 GANYAN,,,…YANINDAKİ ATLARA ŞAPKA ÇIKARILIR AMA…..ÖNEMLİ KİLO AVANTAJIDA VAR,,,,ŞANS VERİLMELİ……SIRALAMAM……6/1,2,3,4,

3.AYAK……3 NOLU VİKONYA PİST ,MESAFE,,JOKEY FAKTÖRÜ İLE BANKO…..

4.AYAK…..3 ATLA GEÇİCEM,,,İZMİRİN PRENSİ ARİF OKAN PAZAR LA PİŞKİN KIZ,,,,,,3 NOLU ZORLUOĞLU ATIN İLGİLİLERİ HÜSEYİN ŞİMŞEK KARDEŞDE ISRAR EDİYORLARSA VARDIR BİLDİKLERİ,,,,,,,1 NOLU BAHATTTİN DİYORUM……

5.AYAK……YORUMSUZ …HEPSİ

6.AYAK……ADI KÜÇÜKERAY…YÜREĞİ KOCAMAN ….4 NOLU KÜÇÜKERAY BANKO…..BOL ŞANSLAR

Caner
Ziyaretçi
Caner

Site çöktümü acaba neden tahmin yok…..

admin
Yönetici
admin

Uygulamada sorun var. Siteden takip edebilirsiniz düzenlene kadar.