Ana Sayfa / Tahminler / 29 EYLÜL 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MAGNUS BANKOM)

29 EYLÜL 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MAGNUS BANKOM)

Ankara 1. altılı tahminleri.

1 - KOŞU: 2 - MAGNUS 2. yarışında gerçek gücünü göstermeye başladı. Maiden da kalacak bir isim değil, bankom.

2 - KOŞU: 2 - LORD, 5 - ZORLUAT, 3 - KOZAN DAĞI ve 1 - KIRMIZIKAYA favorilerim. 6 - BORBORE sene başından bu yana koşmuyor ama güncel galobunu da bulamadım. Bu sebeple kuponumda yer alacak bir başka isim.

3 - KOŞU: 3 - NALIN İSYANI kazandığı yarışlar sonrasında koşusunun haklı favorisi. Offle Wind yavrularını kumda özellikle takip etmeye başladım. İlk yarışını rahat kazanan 2 - GRAYOCEAN favoriye sert rakip olabilir. Sürprizde ise yarış içinde tempo sorunu varmış gibi koşan 4 - STINGING STROKES. Biraz daha uzayan mesafede bitirici bir sprintle kazanabilir.

4 - KOŞU: 2 - BEST OF ELA'nın son Adana yarışını saymazsak bu grubu yine geçebilecek güçte. Seri yakalayan 10 - MINT COPY sert rakibidir.

5 - KOŞU: GR1 Türk Silahlı Kuvvetleri koşusunda güçlü isimler start alacak. Atların yükselen yaşları ve formları durumları eşitliyor gibi. 3 - CELALİYE ise özellikle seyredeceğim isim olacak. Son koşusunu kazanırken galoptan da öte bir rahatlığı bulunuyordu. Sıralamam şablondadır.

2-9-3-8-7-10-5

6 - KOŞU: Zorlu bir koşu ve kg farkları sürprize yola açabilir. 5 - FOREST EAGLE ve 1 - VICTORY PROMISE favorilerim olup tercihim Hepsiden yana.

Kupon

2
2-5-3-1-6
3-2-4
2-10
2-9-3-8-7-10-5
5-1-2-4-3-6

Yasar
Ziyaretçi
Yasar

MAGNUS ve STINGING STROKES
Bender banko

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar Adminim.

Engin cevahir
Ziyaretçi
Engin cevahir

ASEMEZ.MAGNUS

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.