Ana Sayfa / Tahminler / 29 EYLÜL 2013 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

29 EYLÜL 2013 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

29 EYLÜL İSTANBUL
1.AYAK :Kum pistteki son koşusunda ikinci olan BAŞKENTLİM favorim..GÖZÜBÜYÜK  rakibidir.
OZİCAN kazandığı yarıştaki formunu muhafaza ederken, Zaman zaman bu tip gruplarda başarılı koşabilen DEVKAYA ve bu pist ve mesafedeki son yarışları kötü olan DİGOR her ana patlama yapabilir..
2.AYAK :Usta ellerde hazırlanarak her geçen gün istenilen forma ulaşmaya başlayan SALDIRAN kücük kuponlara tek atılabilir tek rakibi 600/40.5 26.7 R sprintinde göz dolduran ERCÜMENT olur düşüncesindeyim...
3.AYAK :Buğün tüm bültenlerde nerdese acık  favori cıkacak olan TALİPHAN benim gözümde aslında  geliri olmayan bir safkan gurubu inceledigimde  o kadar basit bir gurup  olmadığını görüyorum .mesela,CİHANIM,DIVINE HEART,VILLAGE WIND ,SANZATU,WHITE RAM gibi böyle güclü safkanlar varken gelipte TALİPHANI asla tek atmam rahat yarış ,izlemek icin hepsi derim ..
4.AYAK :SARILAR RUNNER son yarışında  neredeyse sürdirek çıkan bu safkan EL CONQUERADOR'a
geçilerek yarışı üçüncü olarak tamamladı.Ahmet Çelik aynı hatayı yapmaz...
5.AYAK :Bu tip mesafeli çim pist yarışlarının başarılı ve etkili isimlerinden olan BURAKEFE güzel formu ile zor da  yarışı kazanacaktır diye düşünüyorum...
6.AYAK :Son koşusunda liderliği alamayınca yarışı cok gerilerden takip eden safkan kötü koştu  bu kez kulaklık takılan EL GANADOR Bugün ise jokeyi geçen yarış yaptığı hatayı yapmaz ise ön gruba erken gelirse bu grubu çok rahat geçer düşüncesindeyim ama ne olur olmaz diye yanına tuttuğum her an gelebilecek safkanları şablonuma ekleyerek yarışı sonlandırıyorum..
1.AYAK : 5.1.7.3.6.
2.AYAK : 7.3
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : SARILAR RUNNER
5.AYAK : BURAKEFE
6.AYAK : 3//4.8.1.10.9.12

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.