Ana Sayfa / Tahminler / 29 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

29 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Cumhuriyetimizin ilan edilmesinin 91. yıl dönümü tüm milletimize kutlu olsun…

1.AYAK: Günün ilk ayağında yarış yaşamlarına bu yarış ile başlayacak olan tayların ayaklarının yere düz basmalarını diliyorum. Orijin ve idman pistindeki performanslarına bakarak 1 BADAVUT , 6 REDENTOR , 5 KLEINER KIND , 7 ROYAL PUNCH , 9 LARIMAR ve 8 IMPROSING e şans veriyorum.

2.AYAK: Kısa vade koşuda önlerde hızlı tempo kurulursa sonradan gelerek kazanma şansını çok yüksek bulduğum 6 MITICO ya ilk şansı veriyorum. Karataş ın tercihlediği 9 GALİPHAN zorlu bir mücadeleye girip kazanmaya çalışacak. Son olarak peş peşe iki kez kazanan formda isim 1 MARVELOUS IRON kuponlarda muhakkak yerini almalı.

3.AYAK: Kalabalık bir Açık Grup mücadele ile karşı karşıyayız. Üç hafta önce koştuğu son koşusunu 2100 m mesafede iyi bir derece ile kazanan 10 YOL BULAN bu güne kadar altı kez pilotluğunu yapıp dördünü kazanan binicisi Ugur Polat idaresinde yeniden kazanacaktır.

4.AYAK: Son yarışında tek olarak verdiğim ama sonlarda Branzini nin ataklarına karşı koyamayıp ikincilikle yetinen 5 PEPE formda binicisi idaresinde kazanmaya en yakın isimdir. Üst üste kazandığı yarışları sonrası mükemmel durumunu devam ettiren 6 TAMGA ve Akın Sözen idaresindeki formda isim 1 RYAN AREL en ciddi rakipleridir.

5.AYAK: Kum pistte henüz kazanamamış olsa da devam eden formu ile 2 ERBABAM , son çim yarışını dikkate almadığım 5 ZAMANIN HARİKASI ve çalışmalarını beğendiğim 1 BAŞKAYNAK ayırım yapılmaksızın yazılır.

6.AYAK: Bu pist ve mesafede son yarışını kazanan 3 I AM THAT CHICK , 800/48.4 - 22.8 R yapan 2 HAMZA BIN DAVUT , start sorunu bulunsa da formunda ilerlemeler olan 8 MAYA KISKA , her geçen gün formunu ilerleten 6 BABYGUSKA , son kum yarışını bu pist ve mesafede kazanan 7 TEAR DROP ve üç aydır koşmuyor olsa da etkili bir yarış beklediğim 1 MÜBADELE son ayağın sigortalarıdır.

1.AYAK: 1-6-5-7-9-8

2.AYAK: 6-9-1

3.AYAK: 10 YOL BULAN

4.AYAK: 5-6-1

5.AYAK: 2-5-1

6.AYAK: 3-2-8-6-7-1

BOL ŞANS..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar