Ana Sayfa / Tahminler / 29 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

29 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Cumhuriyetimizin ilan edilmesinin 91. yıl dönümü tüm milletimize kutlu olsun…

1.AYAK: Günün ilk ayağında yarış yaşamlarına bu yarış ile başlayacak olan tayların ayaklarının yere düz basmalarını diliyorum. Orijin ve idman pistindeki performanslarına bakarak 1 BADAVUT , 6 REDENTOR , 5 KLEINER KIND , 7 ROYAL PUNCH , 9 LARIMAR ve 8 IMPROSING e şans veriyorum.

2.AYAK: Kısa vade koşuda önlerde hızlı tempo kurulursa sonradan gelerek kazanma şansını çok yüksek bulduğum 6 MITICO ya ilk şansı veriyorum. Karataş ın tercihlediği 9 GALİPHAN zorlu bir mücadeleye girip kazanmaya çalışacak. Son olarak peş peşe iki kez kazanan formda isim 1 MARVELOUS IRON kuponlarda muhakkak yerini almalı.

3.AYAK: Kalabalık bir Açık Grup mücadele ile karşı karşıyayız. Üç hafta önce koştuğu son koşusunu 2100 m mesafede iyi bir derece ile kazanan 10 YOL BULAN bu güne kadar altı kez pilotluğunu yapıp dördünü kazanan binicisi Ugur Polat idaresinde yeniden kazanacaktır.

4.AYAK: Son yarışında tek olarak verdiğim ama sonlarda Branzini nin ataklarına karşı koyamayıp ikincilikle yetinen 5 PEPE formda binicisi idaresinde kazanmaya en yakın isimdir. Üst üste kazandığı yarışları sonrası mükemmel durumunu devam ettiren 6 TAMGA ve Akın Sözen idaresindeki formda isim 1 RYAN AREL en ciddi rakipleridir.

5.AYAK: Kum pistte henüz kazanamamış olsa da devam eden formu ile 2 ERBABAM , son çim yarışını dikkate almadığım 5 ZAMANIN HARİKASI ve çalışmalarını beğendiğim 1 BAŞKAYNAK ayırım yapılmaksızın yazılır.

6.AYAK: Bu pist ve mesafede son yarışını kazanan 3 I AM THAT CHICK , 800/48.4 - 22.8 R yapan 2 HAMZA BIN DAVUT , start sorunu bulunsa da formunda ilerlemeler olan 8 MAYA KISKA , her geçen gün formunu ilerleten 6 BABYGUSKA , son kum yarışını bu pist ve mesafede kazanan 7 TEAR DROP ve üç aydır koşmuyor olsa da etkili bir yarış beklediğim 1 MÜBADELE son ayağın sigortalarıdır.

1.AYAK: 1-6-5-7-9-8

2.AYAK: 6-9-1

3.AYAK: 10 YOL BULAN

4.AYAK: 5-6-1

5.AYAK: 2-5-1

6.AYAK: 3-2-8-6-7-1

BOL ŞANS..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar