istanbul altili tahminleri

29 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Pazar İstanbul at yarışı ve altılı ganyan tahminlerim. Henüz tahmin yokken kısaca yorumlarıma geçiyorum.

1 – AYAK: 4 ay aradan sonra koştuğu 3 yarışta iki kere 2. olan 6 – ASLANSÜTÜ, güzel formu ve uygun kilosu ile banko tercihim olacak.

2 – AYAK: İlk koşusunda güçlü rakibine geçilen 10 – RUN AND WİN favorim ve koştuğu 2 koşuda grup için tatminkar gözüken 9 – PIERRO favorilerim. 3 aylık aradan sonra koşu gören 11 – YILAN KALE, iyi işleriyle favorilerin rakibidir. Son 2.likleri bu grup için yeterli gözüken 6 – JOSHUA ve güzel işleriyle ilk defa start alacak olan 13 – LOVE STORY sürpriz.

3 – AYAK: 4 – SERHANTAY ve 8 – ERTEMİZ arasında geçmesini bekliyorum.

4 – AYAK: 4 – GÜLE GÜLE ve 1 – DÜŞLEM arasındaki mücadelen yine 4 – GÜLE GÜLE’nin galip çıkmasını bekliyorum.

5 – AYAK: 1 – WASAHOF ve 2 – MY BABOŞ favorilerim. 5 – INDIANAPOLIS ve 7 – EXRANGER rakipleridir.

6 – AYAK: Sürpriz beklediğim koşuda tercihim Hepsi olacak. 1 – AK DIAMOND favorim.

Herkese bol şanslar.

Kupon

6
10-9-11-6-13
4-8
4
1-2-5-7
H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar
run and wini bilerek mi yazmadın

ETC

Bol şanslar dostlarım. Şansın en güzeli bugün sizlerle olsun. Tutan Altılı Kuponları bölümünde isminizi görmekten memnuniyet duyacağım.

ETC

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, huzurunuza bol şans sunmalarını temenni ediyorum.
Ekonomik- Misli olarak hazırladığım kuponu size sunmaktan memnuniyet duyuyorum.

1.AYAK: Günün ilk ayağında, 8-13 Ekim tarihli koşularında Hakan YILDIZ ile beklenenin üstünde performans sergileyen ASLANSÜTÜ grubunun uygunluğuyla eli kulağındadır. Uygun grupta her an tatlı bir süpriz yapabilir.

2.AYAK: 13 Ekimdeki ilk 1300 ÇİM sınavında, daha doğrusu ilk sınavında TAYYİPHAN gibi kalite bir atın az farkla gerisinde 2.lik elde eden, buna rağmen geride bıraktığı ekibe uzak ara fark yapan RUN AND WIN yine Akın SÖZEN idaresinde liderliğe merhaba diyebilir. 1-15 Ekim yarışlarında mesafe ayırt etmeksizin ÇİM pistte boş durmayan JOSHUA ile ilk çim pist koşusunda 1300 ÇİMde parlak bir bitiriş süresi ile3.lük elde eden LIVIN THE DREAM, RUN AND WIN’ın olası hatasını affetmeyeceklerdir.

3.AYAK: 11 Ekimde grubunun en ağır sıkletinde son düzlükte iyi işler çıkaran ATMACA BEYİ yine KARATAŞ idaresinde sağlama oynayacaktır. son çim sınavında gösterdiği performansla parmak ısırtan SERHANTAY ve 25 Haziran ve 27 Temmuzdaki uzun mesafe çim koşularında SAADIN GÜCÜ gibi kalite bir atın önünde elde ettiği 1.lik ve gerisinde elde ettiği 2.likle iyi işler çıkaran ERTEMİZ de ıskalanmamalıdır.

4.AYAK: Bu koşuda ÇİM pist performanslarına ve diğerlerine nazaran 6 Ağustos – 25 Ağustos ve 15 Eylül tarihli koşularını incelersek GÜLE GÜLE’nin yine KARATAŞ idaresinde zirveyi elden bırakmayacağını öngörebiliriz. Bankomdur.

5.AYAK: MY BABOŞ da, uzun mesafe ÇİM pist tecrübesini klas jokeyiyle bu koşuda yeniden konuşturacaktır BANKOMDUR.

6.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin son 5 koşusunda tabelada kendine yer bulan ve 1500 KUM pistteki koşuları incelendiğinde açıkçası geliyorum sinyalleri veren GADDARA’nın yanında önereceğim 2 safkan var, bunlardan birincisi kısa mesafede etkili yarışları bulunan, onun dışında 8 Eylül tarihli 1500 KUM koşusunda BITCOIN gibi kalite bir atın az farkla gerisinde 2.lik elde eden AK DIAMOND, ikincisi ise son koşusunda idarecisi KOCAKAYA ile ortalama mesafede harika bir iş çıkaran MAKARACI ÇOCUK’tur.

1.AYAK: 6
2.AYAK: 6 – 7 – 10
3.AYAK: 1 – 4 – 8
4.AYAK: 4
5.AYAK: 2
6.AYAK: 1 – 2 – 5

3 MİSLİ: 4.86 TL

Şans sizinle olsun

ETC

SON DAKİKA DEĞİŞİKLİKLERİ:

(Dostlarım, gerek burdaki tahminlere, gerekse TJK sitesindeki incelemelerime binaen SON DAKİKA kuponu oluşturdum. Dileyen üstteki tahminlerime göre misli de düşünebilir. Dileyense daha ayrıntılı olan alttaki tahminlerime göre hareket edebilir.

1.AYAK: 6
2.AYAK: 7 – 9 – 10 – 11
3.AYAK: 1 – 5 – 8
4.AYAK: 1 – 4
5.AYAK: 2 – 5
6.AYAK: 2 – 5

TUTAR: 5.76 TL

Cengo

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun.

Bolşanslar Adminim.

Cengo

Bugün çim pist hafif kum pist ağır bu yüzden saçma sapan sonuçlarda olabilir hep favoride gelebilir fazla saldırmayın derim herkese bolşans.

1.Ayak=6 Tek artık kazansın.
2.Ayak=10 normalde tek olmalı ama tay yarışı ve pist durumundan ben bunlarıda ekledim 1.2.6.7.9.10.11
3.Ayak=4 Tek Hislerim kalbim bilgim başka at yazdırmadı :)
4.Ayak=1.4 Ayıramadım
5.Ayak= Hepsi
6.Ayak= 7.1 Bunlarda ayrılmaz ikili bende.Hadi rast gelsin :)

Cengo

1.Düşleme U.polat binecektir s.kaya,nın kolu çatladığından raporludur.

yavuzhan41

Bütün Bankotahminler ailesinin ve ulusumuzun Cumhuriyet bayramını kutlarım. Bugün yorum olarak paylaşım yapmadım ama İstanbul güzel bir ikramiye vericek bütün yarışseverlerimize bol şanslar dilerim.

Ercann

Admin bol şanslar ….aslan sütü başlar başlamaz kafssını sallamaya başladı huysuzlandı
..buarsda yurt dışındaydım aranıza dönmek güzel …

Cengo

Dediğim gibide oldu pistin azizliğinden saçma sapan atlar gelmeye başladı.

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x