29 ARALIK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbuldan herkese merhabalar, bol şanslar..

1.AYAK: Formda bir sürecten gecen ve artık kazanması gerektiğini düşündüğüm isimlerden 5-SİNANLI ve yarış yaşamına başladığı İstanbul arenasına geri dönen ve çok formda olan, iyi koştukça hedefleri büyülten, son yarışında G3 koşan ve H17’ye dönüş yapan 3-DEMİRDEN ön plandaki ikilidir. Önde temposunu bulduğunda herzaman söz sahibi olabilecek 8-TURGUT USTA, çalışmalarını yaptırdığı binicisi idaresinde koşuya katılacak 2-AKSAKALLI ve kalite isim 9-SONEMİR daha sonraki önerilerimdir.

2.AYAK: Tam bir karakolluk koşu. Benim tahminime göre 6-DALOĞLU bu kosuyu kazanamazsa, içinden çıkılmaz bir hal alabilir. En yakın rakip olarak koşu gidişatınıda göz önüne alarak 5-BAHATTİN olacağını düşünüyorum. Bu ikisinden sonra kimi ayırsam o gelecekmiş gibi. Ben biraz fazla isim yazacağım. Şablonumdadır.

3.AYAK: Sabah, öğle, akşam, neredeyse doğduğündan beri beraber yatıp kalkan ikili, hayatının ilk startına çıkacak olmasına rağmen “4-KAYABERT ve Ümit Yayla” ikilisinin bütünleşmesinin ortaya birincilik çıkaracağini düşünüyorum. Risklide olsa BANKOMDUR.

4.AYAK: 2’de 2 yaparak yarıs hayatına başlayan, çok kaliteli bir isim olduğunu gösteren 4-ALWAYS PERFECT hattrick yapabilir. Ancak henüz karakter olarak oturmamış tayların ne yapacağını kestirmek zor. Şuan AGF’de %70 civarında ve bu bana abartılı geldi. Tabiki banko yazanlara kesinlikle hak veriyorum. Banko yazmak için bende çok gidip geldim ancak sonunda rakip yazmaya karar verdim. Hayatının ilk yarışını kazanırken cok iyi görünen 9-MYSTIC GREEN, geçen hafta koşacağı maiden yarıstan çıkıp burayı tercihleyen 6-KASALINA ve bir tık ağır kilosuna rağmen formda olan 2-DENİZ MAVİSİ ile sürpriz bekleyeceğim.

5.AYAK: Her yarısında sahaya kazanır diyerek getirilen ancak bir türlü kazanamayan 9-SALVO şanssızlığını kırabilir. Uygun grup avantajıyla 2-ŞAHİN TEPESİ ve mesafe ve form olarak üstte olan 7-UMUTLU, takip listemin üstlerinde bulunan, düzlüğü çok fazla yıpranmadan dönebilirse iddialı olabileceğini düsündüğüm 5-MİRZALAĞA ve son yarışünda düzlüğü vok rahat dönerken kazanacak izlenimi veren ancak bariyerde sıkışıp kalan 6-GÜLDÜR GÜLDÜR tempoların yükselmesinde kendine şans yaratacaktır diyerek son isim olarak kuponuma yazacağim..

6.AYAK: Son yarışında ismini son metrelerde kazanırda duyurabilen, cok yakın farklarla tabela dışı kalan ve hemcinslerinin arasına dönen 10-PIN WHELL, yine formda olan, son kosusunu kesinlikle ölçü almadığım bir önceki kazandığı yarışta bu grubun birçok ismini geride bırakan 7-LADY STONEHART arasındaki mücadele kazananı belirler.

ALTILIM

5-3-8-2-9
6-5-3-8-10-11-12-17
4 KAYABERT
4-9-6-2
9-2-7-5-6
10-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

Tugo

2,5,8,9,11
2banko//1,10,8,14,17
4,8,6
4,9,2
7,2
3,7,10//4,5,13

Bay Balcı

Bol şanslar Özgün

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x