izmir altili tahminleri bombaci

29 ARALIK 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.KOŞU: 2 yaş ingilizlerin 1400 metrede ki maiden mücadelesinde son düzlüğe birçok safkanın salya sümük döneceğine inanıyorum. Bu kalite / yaştaki safkanlar için oldukça uzun bir mesafe. Son yarışlarında safkanların tamamının da uzak fark yediğini göz önüne aldığımda oldukça nefes problemi baş gösterecek ve kim gelir bilmiyorum. Ancak kim gelirse gelsin arka gruba bir 100 metre fark yapacağına inanıyorum. :) Öyle kafa burun bir yarış beklemiyorum. Burada ki safkanlar içinde (3) HIGH KİNG tam bir uzun mesafe atı Adem ŞEN ile ilk safkanım. Rakip gördüğüm ilk isim ise (4) OIL KİNG. Bu iki kral dışında (2) BEYNAM, (6) ROYAL BLAST, (9) WİSH ME LUCK sonraki ihtimallerim olup dikkat dediğim safkan (5) RED SUN dır.  

2.KOŞU: Kalabalık başlangıçla vitesi baya bir boşa aldık. Bu yarışa neresinde  bakarsam bakayım (3) BARSKAN’ın geçilmez denilen bir duruşu var. Dileğen tek atabilir. Ben oldukca supriz bir safkanla devirecegim. Bu yarışla takibe almamızda fayda var. Bu safkan (2) AKIN AKIN. Agf deki yerini merakla beklediğim safkan kalite anlamında bu grubu kuyruğunda sallar. :) -artık bu nasıl tabirse- Hiç öyle son yarışlarına bakıp üzerine Taylan binmiş falan demeyin. Taylan da has pilotudur.  

3.KOŞU: Gelmek isterse rakip olabilecek safkan sayısı az ve aslında tekte atılabilir. Benimde alternatif BANKOM dur. Ancak her ne hikmetse ben İzmir in Karataş’a kolay teslim olacağına inanmıyorum. Bu memleketin ne kumu ne çimi ne güneşi nede ;))… pisti başka memleketlere benzemez. (1) BAY DÖKER e rakip gördüğüm biraderler (7) KARA OĞLUM ve (8) KÜÇÜK OĞLUM dur.

4.KOŞU: İnanılmaz zor bir yarış. Hemen hemen her yarışında söylemişimdir. Bu (1) FANCYCHANCY başa bela bir safkan. Bunu safkanı sevdigim icin espri olarak söylüyorum. Gerçekten bu safkanın bozamayacağı hiçbir safkan yok. Birazda formda olursa son yarışında ki gibi 10 ganyanla gelir hepimizde bakarız. :) Belirtmek istiyorum son yarışı öyle tırışkadan bir yarış değildi bu yarışta yine ilk safkanım. (2) GÖZÜM KALDI ve (4) DYMAXION ilk rakip gördüğüm isimlerdir. (12) SKY HERO da supriz beklediğim safkandır. (Bu safkan AGF de ilk 5 e giremez de burada gelirse hayat kurtarır siz yine burada gözünüze takılan safkanları da bütçeniz dahilinde iliştirin derim) 

5.KOŞU: Bence günün assolisti (6) GÖKALTAY dır. Gerek form durumu gerekse mesafeye yatkınlığı ile BANKOM

6.KOŞU: Dikkat çekmek istediğim ve gelirse bu yarışta baya bir kupon yirtiracak olan safkan (6) POWER OF KAYHAN ilk safkanım. Rakip gördüğüm ilk isim (2) NO MORE ONE olup devamı şablonum da olacaktır. 

7.KOŞU: Son yarışına istinaden (8) SAYDA ve (3) TAHİRİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

8.KOŞU: Yine zor bir yarış ve burası yine benim tercihim le ilgili. Yazılarımı takip edenler neler dediğimi çok net hatırlayacaktır. İsteyen arkadaşlar 10 Kasım ve 20 Kasım da ki yazılarımı okuyabilirler. Çok zor kazanan (3) numaralı BÜREBEY yılın bu son günlerinde son defa çok risklide olsa BANKOMDUR

9.KOŞU: Yarışın dört safkan dışına çıkacağına inanmasam da açıkça söylemek gerekirse maceraya gireceğim. Bir önceki ki ayakta ki tekim gelir buraya kadar da gelirsem yarış seyretmek istiyorum :) HEPSİ

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-4-2-6-9-5

2.AYAK: 3-2

3.AYAK: 1-7-8

4.AYAK: 1-2-4-12

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 6-2-1-4-3

Kupon bedeli: 43.20,-TL

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2-4-12

2.AYAK: 6 TEK

3.AYAK: 6-2-1-4-3

4.AYAK: 8-3

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: 4-11-5-2 /// 7-3-6-10-9-8

Kupon bedeli: 9.60,- TL /// 26.40,- TL

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-8

2.AYAK: 1-2-4-12

3.AYAK: 6 TEK

4.AYAK: 6-2-1-4-3

5.AYAK: 8-3

6.AYAK: 3 TEK

7.AYAK: 4-11-5-2

Kupon bedeli: 48,- TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Utk
Üye
Utk

İyi şanslar Usta.

Hiz delisi
Ziyaretçi
Hiz delisi

Bol şanslar hepimize tellerin dikatim de bombaci

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Tabela 7 Güngör ağa yanina at yazilmaz abi

Muglalı
Ziyaretçi
Muglalı

İzmir 1. altılı kuponum:
1.ayak: 2 -4- 9 yeterli olacaktır. İsteyen risk alıp 2 ve 9 yazıp geçebilir
2.ayak: 2-3-4-5-6 sürprize açık bir koşu
3.ayak: Baydöker karataşla tek olur
4.ayak: 1-2-4-5-6 hepsi eşit şansa sahip bence
5.ayak: Adem Şen e güvenip 6 tek
6.ayak: 4-2-10-11

29Aralık
Ziyaretçi
29Aralık

Bugün kessin olacak :)))

espranz
Ziyaretçi
espranz

Slm bombaci.buda benim kupon bol sans herkese

espranz
Ziyaretçi
espranz

Kafadan patladi

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bombaci umarim power of kayhan tekli bi kupon yapmissindir.tek atmiyoruz dedigin ati sonrada patliyoruz böyle :)

Onbasi
Üye
Onbasi

şimdi ben desem bende el mirador tek di hepiniz bana gülersiniz