29 Aralık 2013 Altılı Ganyan Tahmşn ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-BURGAZBEYİ artık kazanacak duruma geldi ve etkili binicisiyle bugün kazanmasını beklediğim safkan.4-SON İMPARATOR ve 5-DELİCİHAN favorinin en güçlü rakibi.6-OSMANCAN son ataklarıyla sürpriz şansına sahip.

2.AYAK : 3 Yaşlı Arap taylarının maiden mücadelesinde 10-LAŞİN S.BOYRAZ hakimiyetinde zayıf grupta maidene veda etmeye aday ilk isim.Büyük ihtimalle kazanacaktır ama arap taylarında sürprizşansı herzaman açıktır.Bir süre koşmamış olsadagaloplarda etkili görünen 6-ESMERSULTAN en yakın rakibi.5-ELDANS ve 2-BELLA adından söz ettirebilir.

3.AYAK : Günün dördüncü koşusunda 3-YEŞİL ELMA ve 2-SUMMER LOVE arasında en az hatayı yapan safkan fotoyu önde geçer.Son koşusunda faulemağruz kalan 8-ROYAL CAT bombayı patlatabilir dikkat.

4.AYAK : Zorlu mücadelede favorim 6-ÖZÇETİN.Sürpriz bekledim koşuda ayrım yapmadan HEPSİ diyorum.Sıralamam 1-MAGMA, 5-FETHİYE, 7-ÖZGÜLEN, 8-SERTBOĞAÇ, 4-ORKUNBEY 10-MELOŞ, 2-AKANTAY, 9-DEMİRBAŞ, 3-COŞARTAY ve 11-YETİŞ.Yazmaktak bıktığım 15-SÖNMEZ ESİNTİSİ bugünc patlatabilir.

5.AYAK : 2 Yaşlı İngiliz safkanların kapışmasında galoplarda zımba gibi görünen 3-ZUĞA ban göre günün kalesi.Bugün bende geçilmez.

6.AYAK : Dördüncü ayakta olduğu gibi zorlu geçecek gibi görünen günün son koşusunda 11-ROYAL WINNER çok tutsamda tek yazmakta tereddütteyim.Büyük ihtimalle günü bu safkan kapatacaktır fakat yerim olduğu için çok at yazmayı düşünüyorum.Diğer bankolarıma güvenmeyenler bu safkanı tek yazabilirler.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 4 – 5 – 6

2.AYAK : 10

3.AYAK : 3 – 2 – 8

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 3

6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.