Ana Sayfa / Tahminler / 29 AĞUSTOS 2017 SALI ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

29 AĞUSTOS 2017 SALI ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Ankarada gayet cezbedici bir programla karşı karşıyayız. Denk güçlerin bir araya gelmesi programı oldukça zorlu ve keyifli hale getiriyor. Öncelik kesinlikle kendi tuttuğunuz isimler olsun. Yazdığımızın ganyan olması dileği ile;

 

1.KOŞU: Güzel ve uzun sayılacak galop yapan iki ismi birbirinden ayıramadım. Tınazların 5-USTAOĞLU, Kızılcaların 6-JUNGLE LAW.. Yarışıda kafamda, kendi hayalime, tayların pedigrilerine, yapılan galoplara göre koşturmaya çalışıyorum. Mendip taylarının kumda neler yapabileceğini umarım dikkatinizi çekmiştir. 5-Ustaoğlu'nun startla birlikte liderliği alıp yarışı bitirmesini beklesemde, olurda ilk yarışı olması sebebiyle biraz sallanması durumunda Lion Heart tayı 6-Jungle Law'ın sonlarda diri kalarak, iyi bir sprintle rakibini yakalaması riskini karşıma alamadım. İki isimle ilk koşuyu geçiyorum.

2.KOŞU: Zorlu koşuda detaya girmeden; 4 isme eşit şans veriyorum. 5-GÖKKURT, 4-BOZDAĞEFESİ, 3-SEDATBEY ve 1-BERKALP..

3.KOŞU: Bu mesafedeki derecesiyle ve pisti sevmesiyle 3-YIRTLAZ ilk tayım ve Alternatif Bankomdur. Tek rakibi, formunu önemli ölçude geliştiren ve son koşusunda seri yapabilecek durumda olduğunu gösteren 2-FIRTINA İBO..

4.KOŞU: Müthiş bir kum orjinine sahip, çalışmalarıda gayet ışıklı olan yine Kızılcaların 3-KING OF ANKARA başta kesinlikle yazılmalı. Uzun zamandan beri bu koşuya hazırlanan ve en pişkin tay olduğu belli olan 2-HAKK HANI favorimin hatası halinde devrede olacak ilk isimdir. Bu tayların yanına birde, Bosporus-Doctor's Soul gibi kalite isimlerin birleşmesi sonucu ortaya çıkan ve son zamanlarda taylardaki başarılı grafiği kesinlikle gözden kaçmaması gereken S.Boyraz idaresindeki 8-MY DONATELLA, ilk yarışında çok kaliteli bir isim olduğu konuşulan Nakıt isimli tay ile babadan kardeş olan, Fedai Kahraman ekürisinin tayı 7-FILIBELI ilavesiyle burayı rahat geçebiliriz.

5.KOŞU: Satış2 Koşu zorlu geçmeye kesinlikle aday. 7-LADY KRAKOW ve 3-BEYAZ BULUT benim öncelikli isimlerimdir. Hemen arkalarına 1-KAZIM BABA, 9-DEMİRTÜTÜN'ü takalım. Favoriden yatmamak adına 5-SHERE KHAN ilavesinin yanına birde 8-GRAND SPRİNG yazdıkmı yine geçilebilecek bir koşu gibi görünüyor..

6.KOŞU: Sevdikleri pist ve mesafede start alan isimlerin çokluğunda, nereden tutsanız elinizde kalacakmış gibi gözüken bir koşu. Ancak benim burada rakiplerinden bir adım öne çıkardığım isim; İstanbuldaki sentetik pistteki son startını kesinlikle ölçü almadığım, çok sevdiği Ankara kaba kumuna geri dönen, yetenekli aprantisi U.Barlık'ın bariz bir hata yapmaması durumunda sonlardaki sert sprintini tutturması durumunda 2-BADARBUNGA kazanan isim olmasını bekliyorum. BANKOMDUR..

1. ALTILI TAHMİNLERİM

5-6

5-4-3-1

3//2

3-2-8-7

7-3-1-9-5-8

2 BADARBUNGA

Kupon Bedeli: 33.00 TL

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..