ankara altili tahminleri bombaci

29 AĞUSTOS 2017 SALI ANKARA 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Eğer ki şu bültene 2 lira para vermemiş olsaydım yeminle tahminde yazmazdım. Daha atı kafada gördüm Allah dedim senaryo belli ayvayı yedik bari milleti yakmasak. Yani ben çıldırmışım hangi kafayla o kadar yazdım? Kendimden korktum yahu. Sayfalar dolusu safkanı anlatmışım hadi şimdi gelde yanına başka at yaz. Adamı ipe götürürler. Yapacak birşey yok beni tanıyanlar takıntılarımı ve geçmişe dönük dokundurmalarımı bilir. Moda tabiri ile flashback….

1.koşu: ilk defa start alacak 2 yaş İngilizler arasında ki mücadele bira sert geçecek gibi geliyor (3) PERFECT WOLF ve (6) JUNGLE LOW arasında ki mücadeleye (5) USTAOĞLU ve (4) RAFAEL katılabilir.

2.koşu: Tarih: 22 Ağustos 2017…birinci geldiği yarıştan sonra üst üste KV-8 ve KV-6 koşan safkanın bazı rakipleri şunlardı OĞLUM BURAK-KADHAN-DOMANİÇ- ALTUNSARAY bu bahsetmiş olduğum safkanların tamamı 105 handikap ve üzeri…. Arap safkanların ne kadar dikkatle takip edilmesi gerektiğini ve buna önem verdiğimi bilirsiniz….. AGF tablosunda LORD dile gelip abi çıktığım gibi bitiririm dese inanmam…. lafı daha fazla uzatıp sizleride sıkmayayım. Startla birlikte kulvar avantajını değerlendirip 3-4 e yaslanarak son düzlüğe rahat çıkacak olan safkan bariyer dibinden yol bulduğu taktirde son 200 de rakiplerine hakim olup photalamasını bekliyorum… evet okudukça kafada şimşeklerin çaktığına eminim. Satırlar dolusu anlattığım safkan çok daha zorlu bir mücadelede 61 kilo ile sahnede. Ve bu yarışta daha da geride kalacak. Sizden son bir şans daha istiyorum (1) BERKALP e son bir şans daha vermenizi istiyorum. Zaten bende son defa BANKOM diyorum.

3.koşu: tarih: 10 Ağustos 2017 … Evet artık Ankara da hemen hemen tüm hipodromun bildiği kalite bir safkan var … ilgililerinin ağzı kulaklarında olmaya devam ediyor. Safkan o kadar çok dillerde ki her oyuncu da en az bir tane bu safkan tekli oyun yapmalı …. YIRTLAZ ilk safkanım olup… Tarih: 24 Ağustos 2017: … Bu yarışa dönecek olursak son yarışında adını duydum şimdi bahsedeceğim hiç olmayacak yer gibi görünüyor… Ancak biryerde bakarsınız lazım olur akıllarda kalsın YETİM AHMET ilk safkanım olup… evet her iki taydan da bahsederken devamlı okurlar bu iki safkanın AGF deki yerlerini, yüzdelerini ve ganyanlarını çok iyi biliyor. O zaman başaramadık ikisinide getiremedik şimdi çok kıymeti kalmadı biliyorum ama ben elimden geleni yaptım geriye bu yarışta bu zorlu mücadeleyi bana (3) YIRTLAZ ve (5) YETİM AHMET ile riske etmek kaldı. Benimkisi tamamen duygusal imkanı olan (2) FIRTINA İBO yu yazabilir.

4.koşu: 2 yaşındaki yakışıklı 1000 derecelerini 1.03 e çekmiş durumda bu tabiki çok ciddi galoplar değil hani gözü kapalı size tek atın demiyorum. Kalite abileri bu pistte 1.01 rahatla yarışlara giriyor. Ancak 2 yaşında henüz kas gelişimini tamamlayan gençler için iyi sayılabilecek galoplar. O anlamda ufak kuponlar için ve kafadan şansını denemek isteyenler (3) KING OF ANKARA yı tek olarak değerlendirebilir. Ben zaten riskli tek bulmuşum kesin rakip yazarım.

5.koşu: Yani tutanın elinde kalıyor çok vahim çok. Üret Allah üret sonra satış hemde 12 binden başlayan fiyatlarla sonrası da bizim köyde sütçü beygiri. Durum yetiştiricilik anlamında çok iç açıcı görmüyorum. Birçok şartlı-1 mücadele de görüyorsunuz arka grupla arada çok uzun mesafeler oluyor. Safkanlar arasında sınıf ve kalite farkları çok açık. Yani sen daha kafadan bunu kapatsan da rakibin yerinde mi sayacak? Arka gruplar salya sümük geliyor ve bu yetiştiricilik anlamında hiç hoş değil. Son üç yarışında oldukça kötü sonuçlar almış olsada ben ters bir yarış çıkarma potansiyeli olan (8) GRAND SPRING ve (3) BEYAZ BULUT a ilk ikide şans vereceğim. İlk rakip gördüğüm isim son birinciliği ile (5) SHERE KHAN olup (1) KAZIM BABA ve değişik sinyaller aldığım (2) OKEY sonraki tercihlerimdir.

6.koşu: Tabiki (2) BADARBUNGA alternatif bankom olup ilk safkanımdır. Rakipleri şablonumdadır.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-6-5-4

2.ayak: 1 tek

3.ayak: 3-5

4.ayak: 3 /// 2-5-1-7

5.ayak: 8-3-5-1-2

6.ayak: 2-5-3-4-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar bombacı. Getirelim yarın Berkalp’i :)

Mehmet28

bol şanslar bombacı

Mehmet28

sen işi bitirmişsin ben daha yeni başlayacağım :)

COMMANDANTE

Sen sahibi misin abi bu BERKALP’in bırak gözünü seveyim gel etme eyleme :)) SEDATBEY’in kuyruğunu göremez :)))

ahanda sana kılıç kalkan seversin sen :)

cemal parlak izmir

O kadar güzel yorumluyosunuz ki tebrik ederim ve başarılarınızın daim olsun iyi ki zizin gibi halkı füşünen yorumcular var teşekkürlerimi sunarım allah zizden razı olsun

ERKAN

Bol şanslar kardeş bende berkalp ciyim getirene kadar tek😂

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı

Ramazan Yılmaz

Berkalpte çatıştığımız için paylaşmadım bombacı kavga etmeyek :)

Ramazan Yılmaz

zaten simide gitti bize göre değil :)

Ramazan Yılmaz

Burdada Mahaybar tek şimdide ben yatarım :)

Medya

Herkese bol şanslar Ankara altılı oyunum
1.Ayak: 3 tek
2.Ayak: 7,8,3,1,9,4,5,2,6
3.ayak: 4,2,3,5
4.Ayak: 2 tek
5.Ayak: 6,1,2,4,8
6.Ayak: 7,6,2,4

Ramazan Yılmaz

Türkiye inadına ilk ayak tek atmıyorum:)
H/
1/
1.2.3.4.5/
1.2.3.4/
2.3/
4/

admin

Tam aksini bekliyordum favori çıkınca kapadın di mi :)

Ramazan Yılmaz

aynen admin çok fazla favori çıktı bana göre değildi :)

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x