Ana Sayfa / Tahminler / 29 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ZEKİ’CE HAREKETLER
kocaeli altili tahminleri bombaci

29 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ZEKİ’CE HAREKETLER

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerime geçmeden önce belirtmek isterim ki risk sevmeyenler için şablonumda vereceğim tekler tavsiye olunmaz. Kesinlikle aşırı risk içerir. !!!

1.AYAK: Şimdi burada benim için öyle bir safkan var ki ne galobuna baktım ne başka bir atın yarışına. Birbirine denk güçlerin mücadelesinde her safkanın geliri var. Ancak benim için  kazın ayağı öyle değil. Son yarışını kesinlikle kaile almadığım safkan için koşacağı ilk uzun mesafeli kum yarışında tek atarım demiştim atacağım. Zaten birçok kişinin en az 4-5 safkanla geçeceğine inandığım bu ayakta hem dikkat çekmek hemde takibinize almanızı istediğim safkanı tek olarak önereceğim. AGF oranını çok merak ediyorum. Lafı nasıl bağlayacağımı da bilmiyorum :))) uzun lafın kısası gurubun tamamını toplamasını beklediğim 6 numaralı TOYGAR çok risklide olsa BANKOM dur.

2.AYAK: Dişilerin şartlı 3 mücadelesinde son yarışında içeride YÜREĞİM dışarıda ZÜLÜMKAR ın baskılarına dayanamayıp tost olan (14) ULUÇKIZI 200 metre daha kısalan mesafede kafayı aldığı taktirde çıktığı gibi gelebilir. Alternatif BANKOM dur. Eğer bu senaryo olursa sonlarda bu safkanı beş safkanın sıkıştırabileeceğine inanıyorum. Sırası ile (4) PEXUS, (12) PADOK GÜLÜ, (1) ŞÖLENİM, (10) KUPELİ KIZ öncelikli safkanlarım olup (13) SEVEN SİSTERS supriz safkanımdır.

3.AYAK: Takibimde olan (3) ALTIN ADIM ilk safkanım olup etkili bir yarış bekliyorum. Bu safkan haricinde bir problem yaşadığını düşündüğüm ancak yinede şans vereceğim (1) SEPTEMBER WİND ikinci şans vereceğim isimdir. Kalabalık tutmaktan yana olduğum bu mücadelede sonra ki safkanlarım (2) YEŞİLMİŞİK, (7) PENGUEN ve (8) SHERMAN OAKS dır.

4.AYAK: BY RA Önünde çok fiyakalı birincilik alan (4) ES ES RUNNER sahip değiştirdikten sonra nihayet kendisine geldiğini gösterdi. Albayrak'ların sağlam yatırım yaptığı ve haliyle beklentinin yüksek olduğu safkan bu yarışta yine alternatif BANKOM dur. Rakip olarak (6) LAGUARDİA, (7) BAVİ REŞ, (1) RÜZGAR ETO görüyorum.

5.AYAK: Artık çim yarışlarının ne kadar eksik olduğu son yarışında bariz belli olan (2) BAYDARŞAH sevdiği pistte alternatif BANKOM dur. Rakip olarak gördüğüm safkan ise (3) FENERLİCAN dır.

6.AYAK: Evet gelelim son ayağa pistlere döndüğünü iki gün önce öğrendim ve çok sevindim. Açıkça söylemem gerekirse atın durumu falan umurumda değil. Benim böyle huylarım var işte. Bazen safkanlara takarım kafayı bazen pilotlara. Bir ara SUZY GOLD a taktım en az 10 yarış üst üste tek atmışım dır. Sakat olduğunu duydum. Dört gözle bekliyorum. Bir ara BY BAŞKAN a taktım tek atmalara doyamadım. Hele WHO IS THAT CHICK allam o neydi öyle atı seyretmeye hipodroma gidiyordum. Duydum ki sahibi yarışlardan çekip çiftleştirebilirmiş burada sesleniyorum şimdiden doğacak taya talibim :))) yani kısaca yüreğimin götürdüğü yere gidiyorum işte. Yürek deyince bir gönül insanından bahsetmek istiyorum ZEKİ OCAK. Bu delikanlı çok yetenekli ve at sahiplerine sesleniyorum şans verin. Belki yarış sonrası mosmor olacağım. Belki kötü koşacak ama bu yarış kimse için ölçü olmasın. Ben bu arkadaşa inanıyorum ve başarılı olmasını çok istiyorum. Üst üste seriye bağlayıp yarış kazandığında bile yeter artık sık koşturmaktan atı öldüreceksiniz diyecek kadar gönül insanı olan ve ekmeğinden olmayı yeğleyen bu arkadaşıma hoş geldin diyor çok risklide olsa (13) numaralı ERTAN BEY BANKOM DİYORUM.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6 TEK

2.AYAK: 14-4-12-1-10-13-11

3.AYAK: 3-1-2-7-8

4.AYAK: 4-6-7-1-2

5.AYAK: 2-3

6.AYAK: 13 TEK

KUPON BEDELİ: 18 TL

Not: Bugüne kadar 7 defa koştuğu 1400 metre mesafeli yarıştan da birincilikle ayrılamayan (2) BORDONARO ya dün gece tav olmuş yazmamıştım. Ama öyle atlar yazdım ki bu safkanı yazmamak haksızlık olur atlanmasını istemiyorum. 4. Ayakta kuponumu ilave olmuştur.  2. Ayakta (11) NURLUTAC ilave olmuştur.  

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

88 yorum

 1. Ertanbey e rakip Serhasan gibi duruyo nedersin

  • sheva

   Ertan abiye lafım yokta at eşşek be :))

  • Bombaci

   Sheva başarabiliriz. Bak sen şimdiden inanmaya başla ancak ısıtırız motoru son ayağa kadar. İlk ayaktan hiç şüphem yok zaten. Bugün altılı tarihi yeniden yazılacak.

  • Bombaci

   Günaydın zaza. Sonra ki sıralamam (14) TURGUT USTA, (8) KONGO, (4) SERHASAN, (6) HABERBEYİ, (5) YOL AŞAN, (12) KUTLUKHAN.

 2. Hocam ağzına emeğine sağlık çok güzel yorumladın

 3. sheva

  Abi toygar için bazı zehir arkadaslarda tek diyo ama sana sorayım belki ikna edersin.. Uzun yarış bekliorum yazmışsın bu at 1400 metrenin üzerinde koştuğu hiçbir yarışta tabela bile yapamadı hayatı boyunca uzun beklentisi niye ? Tamam tay baslangıçta büyük atlar gördü şimdi onlar nerde diosundur belki ama onun kadar o grupları gören çok iyi yarış beklediğim cazip atım rüzgargold var formda olan kostanay var tmm riskli demişsin ama dünden beri ikna olmaya bi sebep bulamıorum kocakaya tercih etmiş diye yazıcam tek mantıklı sebep bunu buldum.

  • Bombaci

   Benim SCHOOL DANCER hastalığımı bilirsin. O atı getirmeden ölürsem gözüm açık gidecek :)) Bu at hafızama SCHOOL DANCER arkasından 3. Geldiği yarışta yazıldı. Eğer üçüncü geldiği yarışı seyreder son düzlüğe nerelerden dönüp nasıl geldiğini seyredersen uzun mesafeli bir tempo yarışında az çok iyi koşacağına kanaat getirebilirsin diye düşünüyorum.

  • sheva

   Ewet yarışı guzel hatta kocaelide kalbur üstü atlarla mücadele ediyo ama son yarışında baktım bende 3 tekti rakip yazanlar goldiniadis hatta 1 2 at daha yazan bile bahsetmiodu toygardan ve öylede oldu net sonuncu bitirdi kumda daha ii koşucak tmm ama formu geri gitmemişmi ?

  • Bombaci

   Dedim ya sheva risk işte. İkinci ayakta ULUÇKIZI Türkiyenin teki olur bugün. O safkanı tek atıp aynı paraya ilk ayağa 6 at da yazabilirdim. Belki Kocakaya atlamasa bu kadar hevesli olmayabilirdim ama yayınladığım kuponda bekliycem o atı tek olarak çünkü potansiyel var. Bu arada ince bir zehir daha vereyim TOYGAR anneden MARDINAR ile kardeş ki bu safkanın nasıl bir uzun mesafe atı olduğunu sen çok iyi bilirsin. Attıracağım sana o atı tek :)))

 4. Bu altılıya sorgusuz oynanır :)

  Bol şanslar

 5. Bombaci

  Bol şanslar:)

 6. Şimdi farkettim ilk ayak 1900m. Lion Heart ler uzunu sevmiyor (:

 7. Harika yorum harika oyun aynen oynayacağım bombacı emegine saglık herkese Bolşans

 8. öncelikle bol sanslar diyeyim,,, bugün nette sorun olduğu için fazla bakamadım sadece üçüncü ayakta yeşil misik’i kovalayacak at varmı ! son koşularını izleme imkanı olanlar yazarsa sevinirim kendimin nette sorun var çok agır,,,, eger kovalayacak at yoksa yeşil misik’i tek atarak onun üstüne kuracağım altılıyı ,,, son ayakta ertanbey senin hatrına yazarım ama tek yazmam 5 yılda 80 kez koşarak sadece 3 kez kazanabilen bir at için çok büyük risk olur tek yazmak yani kazanma yüzdesi %5 bile değil

  • Bombaci

   Mustafa bey zaten ben haricinde kimse yazmaz o atı. 10 at da bile yazmazlar inan bana :) Atın durumunu bile arayıp sormayacağım içimden böyle geldi böyle oynadım gitti.

  • sheva

   Gel etme gerekirse ertan abinin sitedeki nicki turgut usta yapalım :) yazma ertanbeyi tek :)))

  • En son İPSİZ KIZ’ı getirmeden önceki gece bende öyle diyordum :)

  • sheva

   Ozaman vaz geçirdiniz adamı olmaz diye şimdi vazgeçmio toygardan olmuycak demekki :)))

  • Ertanbey için diyordum, Toygar mesafe tutmaz sanki ama bende yazdım.

  • sheva

   Hea hatları karıştırdım ertanbey diye at olduğunu bile unutmuşum :)) bu at gelirse bidaha zaten bombacının sayfaya yazı yazıcak yüzüm kalmaz :)))

 9. COMMANDANTE

  Bol şanslar Bombacı

 10. dediğim gibi normalde 10 at ile yazmam lakin sen önerince yazarım,,, yeşil misik için ne diyorsun onu kovalayacak at varmı ! iki yarış üst üste kazandı sonra bu sitede çok tek verildi ama sonra ne olduysa tabelası yok mesafe 1700 bir nefeste bitirebilir gibime geliyor benimkide öylece bir his

  • Bombaci

   YEŞİLMİŞİK son yarışında burada ki rakiplerinin önünde 1 lira ganyanla favoriydi. Şimdi ise son yarışına istinaden biraz geri planda kalmış gibi. Ancak mesafenin kısalması ve Mehmet Kaya nın ısrarı tabi ki safkanın oldukça geliri olduğuna işaret. Kesinlikle denenebilir. Eğer gelirse çok büyük avantaj sağlar çünkü bu koşuda tek ayagi degil.

 11. Bombacı kardeşim bol şans bir kerede beni şaşırt :) sabah kalktım ertanbeyi yazan varmıdır diye bakiyim dedim burda konu olmuş :))) ne diyeceğimi bilemedim sevinçten gözlerim doldu 😭

 12. 1.Ayak : 1,4,6,7
  2.Ayak : 3,7,8,12,14
  3.Ayak : 1
  4.Ayak : 1,2,4,7
  5.Ayak : 2,3
  6.Ayak : H

  Herkese bol şanslar

 13. Bir de beni ilgilendirmez ama arada şu reklamlara tıklayın su yakmiyordur herhalde bu site 👍

 14. Bombacı ben ikna edemiyorum bunu sen et akşamdan beri tek diyorum toygara algilarini kapadı resmen

  • Bombaci

   OooOoO vallahi şimdi iyice inandım. Sende de mi tek. Bu iş oldu mine son ayağı bekleyeceğim:)

  • sheva

   Zehir dediğim mineydi zaten gelmez diorum tek diyo uyandı yine tek diyo mecbur atıoz içim kan ağlasada :))

 15. Bavi Reşi yazmamanızın sebebini sorabilirmiyim ?

 16. benım altılım
  1-3-4-5-6-7
  1-2-4-13-14
  1-8
  2 tek
  4 tek
  1-2-4-5-6-8

 17. Onbasi

  izmit kuponum bombacı abimin tek attığı toygarı 6 atla yazmadığım için bugün 6lı değil 5li ganyan yapıcam öyle bir zehir verdiki bana 6 lıdan vazgeçtim:D

  5li ganyan:
  2. koşu: 1,14
  3. koşu: 3,1,2
  4. koşu: 5,6,2,4
  5. koşu: 3,2
  6. koşu: 1,4,14,13

  *** 11,52 lik mütevazi bir 5li kuponudur yorumları dikkatlice okudum 100 gündür dinlenen FRATELLİ gibi bir at kesinlikle ihmale gelmez aman diyorum kesinlikle ganyan bascağımı ilan ediyorum dediğim gibi bombacı acaaaip zehir saçtı bana tek atacağım fratellinin yanına 3 at yazdım herkese bol şanslar illede sana SON BOMBACI :D

  • Bombaci

   O zaman sana son bir zehir daha 5. Ayakta tercih yap tek at yüzde 50 şansını kullan. İlk ayak iki at tercihle biri (6) olsun :)))) aynı paraya altılı yatır:)

  • Onbasi

   şakacııı zengin olmak gibi bir iddam yok siz 2000 alın ben 150 lira alayım ayrıca fratelliyi lütfen ekle kuponuna çok inanıyorum o ata accu da ben zehir saçayım bak sonra dersin onbaşı o kadar da dedi o kadar ısrar etti tüh tüh vah vah demedi deme :D:D:D

  • zehire karsı zehir vereyim bende ,, fıratelli gelecek olsa emin ol ki gündüzeli kendi atlarına binerdi ;) ki 1200 de rüzgar etoyu Mehmet Kaya’ya sattı kendisi fıratelliye bindi ve geçti rüzgar etooyu ganyan basmak yerine gel onu ilk ayağa iki üç at ekle 2000 kazanırsan yine 150 sini sen al gerisini bize yollarsın ;)

 18. Bilgisayar düzeldi ve senin meşhur 6 numaranın hem 1400 hem 1500 yarısını tekrar izledim her iki yarışta da grubu en sonda takib etmiş 1400 metrede sonda çok diri girmiş ki 50 metre daha olsa çok rahat koşuyu kazanırmış lakin koşuyu kazanan ve ikinci bitirende kendisiyle birlikte grubu en sonda takib etmişler yani aslında öndekiler tırt çıkmış ;) 1500 yarısında da yine en sonda beklemiş ve 1400 yarısına göre bu defa grubu toplayarak kazanması gerekirdi ki hemen hemen aynı atlar ve kostanayla birlikte grubu son sırada takip ediyor lakin kostanay son 50 de içerden gelerek üçüncü olurken kendisi arttıramamış burda da belki atın iç bariyeri sevmemiş olabileceğini dısardan geldiği zaman daha diri geldiğini düşünebiliriz o zamanda seçilen jokey yanlış derim çünkü bildiğim kadarıyla kocakaya miramis ile dahi sürekli en içi seçerdi ben yinede yeşil misik tek yazarak toygar ve kostanayı yazacağım ilk ayağa son ayağa da ertanbey sheva’dan Turgut ustayı ekleyeceğim ha bey ha usta aynı kapıya çıkar son dakikada kurguya göre 1 at daha eklerim herhalde fenerlican ile rüzgar etoo arasında gidip geliyorum ikisinden birini de tek atarsam rahat sekilde çatıyı kurarım

 19. Bombacı 2 ayağa nurlutacida yaz benim icin

  • Bombaci

   Tamam yazarım orası müsahit zaten. Sen cidden TOYGAR ı tek atacaksın değil mi? Fikrinde değişiklik var mı?

  • Çok uğraştılar vazgeçirmek için ama yok gecmeyeceğim.tek atmasam yanına yazacağım at 8 ve 10 olur favoriler değil zaten

 20. COMMANDANTE

  Sayın bombacı çarşamba veliefendiye gidiceksin o zaman who is that chick koşuo :)

  • Bombaci

   Arda işler o kadar yoğun ki yalnızım eylül ayının sonuna kadar gidebilir miyim bilmiyorum. Ama kalbim kızımla:)

 21. TOYGAR için tam destek Bombacı 3 yarıştır takibimde ustlerde yer alıyor.bugün bu mesafede kazanması lazım rakip isteyenler 1i ekleywbilirler 😎 ama adaşım için çok şansa ihtiyacımız var yinede tüm enerjimle arkandayim..Bol şanslar diliyorum hepimize kazançlı bir gün olsun

 22. son kararımızı verdik ;)

  4,6
  5,7,8,11,14
  2 yeşil misik
  1,4,6
  3 Fenerlican
  2,4,5,7,10,13,14 /// 12,60

 23. besli ganyanıda aynen altılı gibi yatırdım sadece fenerlicanın yanına 2 numara baydarsah ekledim 22 liralıkta sistem 4,5,6 iddia yatırdım 47,20 ile günü bitirdik tabi aksam maçları için hakkımız saklı duruyor ;)

 24. sheva

  Toygarı bilmemde ertanbeyle turgutu kapıştırak :)))

 25. Bir kişide Özdemir demez mi 😂

 26. Onbasi

  5li ganyan yapmanın en güzel yanı 1. ayak da yatmıyosun :D:D bu da benim naçizane kuponum

 27. Icimiz dişimiz Toygar oldu 😂 gelmiyor kardeşim ne zehir veriyorsunuz bir araba at yazdık buraya 😕

 28. benim dikkatimi çeken ise ;; bombacı agf de kaçıncı çıkar bilemem dediğinde baktım toygar besinci at idi simdi baktım ikinci at olmuş ;) bu da demektir ki ülke genelinde çoğu kişiyi yaktın bombacı ;) yorumunu okuyan yüklenmiş ,, aklında kalsın ilk 1400 yarısını kazanır toygar artık beşliye bakacağız bakalım yeşil misik ne edecek

 29. İlk kez kuponunu oynadım ama 2 ayak keçdikten sonra bidaha oynarmıyım bilmiyorum😀

 30. Bombaci

  Mustafa bu benim sözlerim ile olacak iş değil. At 5-6 da gezerken AGF DE son anda 2. Çıktığı gibi bir anda 1.30 ganyan yandı. At ganyan çıktı. Bu atı tutuyorlar benimle.olacak iş değil bu hareket. Ayrıca sözlerime çok ciddi uyarı ile başladığım için içim rahat. Belirttim de işin mantıklı kısmı ULUÇ KIZI tek ilk ayak 7 at aynı paraya altılı oynanabilir ULUÇKIZI alternatif bankomdur. Dedim.

 31. Gökhan Gökçe at binmeye değil gezintiye çıkmış. Bu at 72 handikap puanını bunlara mı bozduracaktı.

 32. Adana tahmini yokmu yaw 😕

 33. Neyse bizde kafadan yattik. . Üzüldükmü hayir yarınki ankaraya bakalım :)

 34. 1-4 yazdım son ayağa ,4 numara geldi 1 numaraya engel oldu kendi de gelemedi =) çok şanslıyım

 35. Sheva, Miss Wolf u hatırlıyor musun :)

 36. Yabancı yarış var admin..biraz büyük oynuycam bugün kendime göre tabi =)

  1.)1-3-11-8-12
  2.)1/4-2-3
  3.)1-6-5-4
  4.)3-1-2-7/8-5-8-9-12
  5.) 6 tek
  6.)12-8-2-3-7-10

  153tl tutuyor komple,küçültmek isteyene,2 ayak 1 numara tavsiye edilir

  • Yabancılara o kadar parçalanmayayım, önce ödeme yapsınlar biraz :) Bol şanslar .

  • 1-1.5 aydır çalışıyorum yabancı yarışlara,küçük küçük derken bugün patlama günüme denk geldin =) Teşekkürler usta

  • Seis işin içinden çıkamamış. Tam gününde patladın herhalde, rastgele. Devam ederse benim ufak kuponu yayınlarım :)

  • Ooooo bomba diyosun hadi bol şans ikimize de

 37. Çok da güzel gelmiştin halbuki be yeşiltaş =)

 38. Ben yattım admin sen de durumlar nasıl, Allahtan kuponu küçültmüşüm atların yarıştan çıkma ihtimali var diyince azalttım gerçi yanlış yeri azaltmışım ,en güvendiğim at gelmedi :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir