Ana Sayfa / Tahminler / 29 AĞUSTOS 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

29 AĞUSTOS 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK : Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir grubun bir araya geldiği uzun mesafeli şartlı koşuyu kalabalık tercihlemek gerekir. Sıralamam mesafedeki en iyi dereceye sahip 7 (GÖLCÜK ASLANI), son yarışını kazanan formda 1 (FAKI BEY), önceki yarışında bincisi ve şehre ilk defa tanışacak diye tanımladığım güzel bir 2.lik çıkaran 6 (TEKFUR), son yarışlarında tabeladan düşmeyen 3 (ALİŞİRİN OĞLU), idman görüntüleriyle 5 (MAHMUT BERAT) ve 9 (BEYREK), güzel bir ganyana imza atabilecek sürpriz tercihim de 2 (PEKKURT) olacak.

2.AYAK : Yine istikrar konusunda sorunlu arap taylarının bir araya geldiği başka bir koşu. Bu sefer dişileri izleyeceğimiz handikap koşuda bizzat binicisi tarafından çalıştırılan 9 (KARPATLI), çimde daha etkili olan 11 (AĞİTA), aynı şekilde çimde başarılı performans çizen 10 (AYNURUM), tabelada kendisine sık yer bulabilen 4 (BUHARALI) ve daha başarılı olduğu binicisiyle start alacak olan 5 (BERRAKSU) ile bu ayağı noktalıyorum.

3.AYAK : Mesafe tecrübesi oldukça yeterli görünen, son yarışına nazaran minik bir kilo indirimi alan ve usta jokey tercihiyle 3 (EDGARDO) ile birlikte son yarışını kazanarak formunu sürdüren 5 (FORTE)' yi birlikte değerlendiriyorum.

4.AYAK : Peri Bacaları koşusunda 3 koşusunu da idman yaparcasına rahatlıkla kazanan 6 (HELGALEİN) çıktığı gibi bitirebilecek kalitede. Formda Uğur Polat inatçılığıyla 3 (PİRATE LEGEND) bütçesi müsait olanlar değerlendirebilir.

5.AYAK : Koşu tecrübesi ve bulduğu uygun grupla 11 (ŞEREFLİCAN) önceliğim. Son koşusunda boyun farkıyla 2.likte kalan 4 (DİRANŞAN) ve idmanda görünümüyle 5 (EŞKBARHAN) diyorum.

6.AYAK : Son yarışını kazanan formda 1 (THE DAUGHTER SUN) kazanmaya yakın. Mesafenin kısalması dezavantajına bir durum yaratabilecek olması nedeniyle yanına çimde son yarışını kazanan 4 (MELİORA) ve idmanda çok iyi görünen uygun grubunu bulan 6 (WE LUCKY DAY) ile günün bomba adayını sunarak tahminlerimi noktalıyorum.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 7-1-6-3-5-9-2
2.Ayak: 9-11-10-4-5
3.Ayak: 3-5
4.Ayak: 6 /// 3
5.Ayak: 11-4-5
6.Ayak: 1-4-6

Kupon tutarı: 37,80 TL (4.Ayakta 3 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

16 yorum

 1. Bycreed

  Bol şans Can abi. HELGALEIN kesin olarak tek atacağım yarın ama 2. tekte kararsız kaldım ŞEREFLİCAN mı yoksa uygun grupta ki THE DAUGHTER SUN mı ne dersin ?

  • Merhaba By Credd. Ben Kendi Düşüncelerimi Dile Getirmek İstiyorum.
   Hemen Hemen Herkezde Olduğu Gibi HELGALEIN Benimde Bankomdur.
   Fakat 2. Tek Arayışında Son Kosuda THE DAUGHTER SUN Ne kadar Uygun Gurubu Bulmus Olsada Ağır kilosu Ve A.çelik İn Uğraş Vereceği Bir Kosu Olacağını Düşünmüyorum. Bol Şanslar Dilerim.

  • Bycreed

   Teşekkürler ozan bol şans.

  • can911

   Sevgili Bycreed kardeşim, Helgalein konusunda hem fikiriz. Yazımda da ifade ettiğim gibi çok rahat kazandı şimdiye kadar. İkinci tek konusunda Şereflican yarış içerisinde bir haller oluyor,kazanabileceği kaç tane yarışı bu değişik ruh hâli nedeniyle hediye etti, benim için riskli görünüyor.The Daughter Sun ise özellikle son yarışına bakılırsa çok daha güvenilir duruyor. Fakat illaki ikinci tek aranacaksa kafa karıştırmış olucam belki ama bu Edgardo olmalı…Sevgilerle

  • Bycreed

   Teşekkürler abi son dk vereceğim kararı bakalım nasıl olacak.

 2. Merhaba Can Kardeşim. İzniniz Olursa Ankara Altılı Şablonumu Yayınlamak İstiyorum. Kupon Fıyatı Ne Kadar Yüksek Olsada Bizi Takip Eden Kardeşlerimize Faydalı Olacağını Düşünüyorum.
  Bol Şanslar Dilerim.
  OZAN944.

  Ankara Altılı Şablonum.

  1.AYAK= 10-2-5-9-4
  2.AYAK= 4-10-15-11-8-2-9
  3.AYAK= 5 TEK// 11-2
  4.AYAK= 6 HELGALEIN.
  5.AYAK= 14-1-13-5
  6.AYAK= 10-3-1-7-11-5

  Kupon Tutarı= 148.56.TL
  BOL ŞANSLAR DİLERİM.
  OZAN944.

 3. selamlar bankotahminler ailesi..ben sizi uzun zamandır takip ediyorum hepinize bolşans diliyorum yazdığınız ganyan olsun….7li plaseye öneriniz varmı eger varsa yazabilirmisiniz…tekrardab bolşans

  • can911

   Merhabalar Hakan bey, aslında yazılarımı paylaşıyorken sormaksızın önerimi veririm.Fakat iki isim arasında kalmam nedeniyle çekindim. 3 (Cantabile Rua) ve 2 (Star Of Melih) arasındayım.Takdir size ait olsun

 4. 7 tek 6 tek 6 tek 3 tek 123456 son atak 13456

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir