28 TEMMUZ 2020 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: Koştukları koşular sonucunda 2-3 safkan agf de ayrılacaktır. Yarış hayatına yeni başlayacak olan kapalı kutuların da birbirinden pek farkını göremedim. Dolayısı ile kafadan şablona asılmak istemiyorum. Son yarışında geçildiği isim müthiş performans sergilemiş. (9) QUICK RHYTHM in de yapacağı daha fazla bir şey kalmamış. Burada ki rakiplerini bir aksilik olmaz ise geçecektir ve benim de ilk safkanım. Yine burada ki rakiplerine istinaden çok iyi bir isme 2 Temmuz’da boyun eğmek zorunda kalan (3) EFSANE AŞK son yarışında start ile birlikte aksilikler yaşayınca varlık gösterememiş favorimin rakibidir. Bu iki ismin de eksik koşması halinde Allah herkesin yardımcısı olsun.

2.koşu: (1) numaralı MACAU favori çıkacaktır. Yalnız koşuları tek atmak içim beni pek tatmin etmedi. Diyeceksiniz ki yanın at yazmak için rakipleri tahmin etti mi ? Tabi ki hayır. Ama böyle kararsızlık durumlarında mecburen yanına safkan bulunduracağım (6) MY DEAR AZRA rakip düşündüğüm isimdir.

3.koşu: Gerek form durumu, gerek mesafeye olan yatkınlığı itibari ile yarışın (3) DIRECT WIN ve (1) CAMBAZ arasında geçeceğine inanıyorum. Dileyen pencereyi kapatabilir.

4.koşu: Her an be her şeyin olabileceği mücadele de pek safkan ayırmak taraftarı değilim HEPSİ

5.koşu: (3) VİCTOR WOLLES son yarışlarına istinaden kazanmak için en rahat gruplardan bir tanesinde mücadeleye çıkıyor ilk safkanın. (7) BORDO MAVİ son yarışında yavaş yavaş nefes açığını kapattığını gösterdi. Biraz daha üzerine koymuşsa kazanabilir ilk rakip. Yarış eksiği olsa da (6) ÖZDEMİR bu yarışlar için güzel isim. Gelmese de ileride kollanmalı üçüncü safkanım. Uygun kilosu ile her ne kadar mesafe yatkınlığı Soru işareti olsa da Kalabalık tercihlerde (10) KEPHISSOS atlanmamalı. (5) ALLORA sigortam olacak

6.koşu: (9) SHANNARA ve (8) ROYAL EAGLE ön planda tuttuğum iki isim. Bu iki isme rakip düşündüğüm iki isim ise (7) NOTERİN KIZI ve (5) HELL STORM olacak

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-3

2.ayak: 1-6

3.ayak: 3-1

4.ayak: hepsi / 4

5.ayak: 3-7-6-10-5

6.ayak: 9-8-7-5

tutar: 67.20,- TL

7.koşu: Siklet avantajı işe birlikte (6) TALUZEK’in bu defa iyi yarış çıkartacağına inanıyorum. Bu mesafede tempoya rahat gireceğine inandığım safkan ilk atımdır. Rakipmolarak düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

8.koşu; (2) YELTAY uygun rakipler önünde has pilotu ile birlikte kazanır duruyor. Dileyen haklı olarak tek atabilir. Ben son bir ay içinde çok sert rakiplerle koşan safkanın bir süre geri çekilmesi gerektiğini bu yarışta zorlayabileceği yorumunu getirerek yanına rakip yazacağım.

9.koşu: Adana’da ki son yarışında son 300 e kadar elde geldi büyük trafik sorunu yaşadı ona rağmen kesmedi bana göre bu yarışta söz sahibi olur (10) BEŞİREFE ilk safkanım. Rakip düşündüğüm isim ise (7) numaralı SULEIMAN olacak. Bu iki isim de eksik koşarsa bana göre burası çok karışır.

10.koşu: Uzun zamandır hazır durumda olan safkan için start sorunu hariç tüm ortam hazır görünüyor. (13) numaralı SEFİRA çok takılmaz ise burayı geçecektir. Riskli de olsa safkan BANKOMDUR.

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-7-6-10-5

2.ayak: 9-8-7-5

3.ayak: 6-3-2-1-4

4.ayak: 2-1-3-4

5.ayak: 10-7

6.ayak: 13 tek

tutar: 56,-TL

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hayri

Bombacı Selamlar;
1)1,3,5,6,9,11
2)1-6
3)6
4)6,5
5)5,8,9
6)3,4,5,9,11

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x