Ana Sayfa / Tahminler / 28 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
bursa altili tahminleri

28 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: İlk defa Bursa'nın çim pistinde start alma handikapına rağmen 3 - KISRAKBAŞI favorim. İlerleyen yaşlarına rağmen güzel yarışlar çıkaran 5 - İLKSEN ve 6 - KIŞGÜLÜ favoriye rakiplerdir. Güzel formlarıyla 11 - ZEMZEMKIZI ve 9 - NURLUTAÇ plase. Son başarısız yarışlarına rağmen 4 - GÜLFEM ve uzun zamandır oynadığım ama yüzümü güldürmeyen 10 - BUHARALI sürpriz. Bu kadar at yazdık, form tutamamalarına rağmen 1 - KARADALGA ve 2 - FAUSTINO ekürilerini de kuponuma ekleyeceğim.

2 - AYAK: İlk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen uygun grupta 7 - TEKMUTLU favorim. İlk yarışında güzel bir dereceyle 3. olan 4 - KESKİNER rakibidir. 6 - ŞERİFOĞLU ve 1 - ALSANCAKLI diğer isimler. İlk yarışındaki 5.liği ile 8 - ZENDİNÇERAH sürpriz.

3 - AYAK: Son yarışında çok şey beklediğim 1 - RENGÜL son düzlüğe güzel tempoda girmesine rağmen jokeyi atı çalıştırmadı ve enseye bastı. Sorunu neydi bilmiyorum ama 3 gün arayla yine start alması tekrar yazacağım anlamına geliyor. Bu sefer tek atmak zor, sürprizde ve takipte öneririm. Son 2.liği ile 7 - ABUŞ ben kazanırım duruyor ama şimdiye kadar hiç bu mesafeyi koşmamış. Sadece 1700m yarışı var onu da kazanmış. Bunu neden kazanamasın diyerek burayı 2 atla geçiyorum.

4 - AYAK: 3 yaşında başladığı koşu hayatına hızlı bir giriş yaparak 5. koşusunda G3 yarış kazandı. 2016 yılı Gazi koşusu 5.liği sonrasında ise istikrar sağlayamadı. Geçtiğimiz günlerde Kocaeli pistinde bir koşu görüp 3. olan kalite safkan uygun grupta yarışın favorisidir. Son koşusunda güzel bir 1. alan 1 - AYZA rakibidir.

5 - AYAK: 6 - PANAMA, 13 - HAN KUTLU, 12 - GÜLGÜNKIZ, 8 - UÇAN KILIÇ ve 3 - GÜMÜŞKUŞAK favoriler. Güzel işleri ile 2 - GÖKHABER sürpriz.

6 - AYAK: Son koşusunda uzun mesafe tecrübesi kazanan ve o yarışında pistte biraz gezinen 4 - EGE RÜZGARI'nı risk alarak tek atıyorum.

 

Kuponum

3-5-6-11-9-4-10-1(2)
7-4-6
7-1
4-1
6-13-12-8-3-2
4

Herkese bol şanslar

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

23 yorum

 1. kalamalka

  Bol şans admin…

 2. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar admin bey :)

 3. Admin tşk ederiz çok güzel bi hizmet veriyorsun. Ama yeni başarılı yazarlar lazım. Gerekirse cüzi ücret verelim. Herkes ayda 5 tl verse elin güçlenir. Örneğin Adrian ve Mehmet ï çok beğeniyorum. Her ne kadar son zamanlar da benim tespitim Mehmet de bir bıkkınlık olsa da bence çok başarılı gösterdik leri yolla kendi tahminlerinizi birleştirince güzel kuponlar çıkıyor. Kolay gelsin

  • Şansımıza çok güzel insanlar yazdı ve yazmaya devam ediyor. Eğlence, hobi olarak bakıldı mı daha da güzel oluyor. Para değil siteye yorum yazılmasını istiyoruz. Yorum az geldiği gibi, gelen yorumlarda küfür eden az gelişmişler olunca haklı olarak yazmıyorlar. Teşekkür ederim yorumunuz için.

 4. Sayın yazarlarımıza saygı lütfen emek ve zaman ayırıp değerli yorumlarını bizimle paylaşıyorlar herbiri ayrı ayrı çok değerli kişilikler lütfen haddini bilmezler yüzünde bizleri mahrum birakmayın benim gibi elinde bülten veya bilgisi olamayanlar sizlerin ışığı yönünde hobi olarak eğleniyor

 5. Devrim1577

  Bol şanlar

 6. önceklikle yaptığınız iş çok kaliteli ve takdir edilmesi gereken bir iş tebrikler naçizane bugunlük yorum yazmak istedim izninizle …altilının ilk ayağı süprize gebe bir koşu 12 severim kötü gidişe dur diyebilir rakipleri 11/10/2ve 3…………2. ayakta 4 keskiner bankom tek rakibi gölgesi………..3. ayak 6/7 kapalı bence …… 4. ayak the last legend bugun ikinci bankom kalite herzaman kalitedir …………5.ayak2/6/12/1………. veee son ayağa geldik 10 agrı dağının eteğinde uçan güvercin misalı ilk atım daha sonra cukka 8 sonrasında 1/2/3/5 …. başta yazmam gerekirdi ama yaşım 35 23 senedir at yarışına ilgim var adanalıyım iki çocuğum var özel güvenlik görevlisiyim ………

 7. Admin bol şansların olsun..

 8. Bol şans sayın admin.

 9. Ramazan Yılmaz

  11//
  4.5.6.13//
  7//
  1.2.4.6.8//
  1.6.7.8//
  1.2.3.4.10/

  ilk ayağı geçmek umuduyla herkese bol şanslar :)

 10. Ramazan Yılmaz

  sonuncu atla güzel başlangıç admin umarım devamında boyle gelir :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir