bursa altili tahminleri

28 TEMMUZ 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk defa Bursa’nın çim pistinde start alma handikapına rağmen 3 – KISRAKBAŞI favorim. İlerleyen yaşlarına rağmen güzel yarışlar çıkaran 5 – İLKSEN ve 6 – KIŞGÜLÜ favoriye rakiplerdir. Güzel formlarıyla 11 – ZEMZEMKIZI ve 9 – NURLUTAÇ plase. Son başarısız yarışlarına rağmen 4 – GÜLFEM ve uzun zamandır oynadığım ama yüzümü güldürmeyen 10 – BUHARALI sürpriz. Bu kadar at yazdık, form tutamamalarına rağmen 1 – KARADALGA ve 2 – FAUSTINO ekürilerini de kuponuma ekleyeceğim.

2 – AYAK: İlk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen uygun grupta 7 – TEKMUTLU favorim. İlk yarışında güzel bir dereceyle 3. olan 4 – KESKİNER rakibidir. 6 – ŞERİFOĞLU ve 1 – ALSANCAKLI diğer isimler. İlk yarışındaki 5.liği ile 8 – ZENDİNÇERAH sürpriz.

3 – AYAK: Son yarışında çok şey beklediğim 1 – RENGÜL son düzlüğe güzel tempoda girmesine rağmen jokeyi atı çalıştırmadı ve enseye bastı. Sorunu neydi bilmiyorum ama 3 gün arayla yine start alması tekrar yazacağım anlamına geliyor. Bu sefer tek atmak zor, sürprizde ve takipte öneririm. Son 2.liği ile 7 – ABUŞ ben kazanırım duruyor ama şimdiye kadar hiç bu mesafeyi koşmamış. Sadece 1700m yarışı var onu da kazanmış. Bunu neden kazanamasın diyerek burayı 2 atla geçiyorum.

4 – AYAK: 3 yaşında başladığı koşu hayatına hızlı bir giriş yaparak 5. koşusunda G3 yarış kazandı. 2016 yılı Gazi koşusu 5.liği sonrasında ise istikrar sağlayamadı. Geçtiğimiz günlerde Kocaeli pistinde bir koşu görüp 3. olan kalite safkan uygun grupta yarışın favorisidir. Son koşusunda güzel bir 1. alan 1 – AYZA rakibidir.

5 – AYAK: 6 – PANAMA, 13 – HAN KUTLU, 12 – GÜLGÜNKIZ, 8 – UÇAN KILIÇ ve 3 – GÜMÜŞKUŞAK favoriler. Güzel işleri ile 2 – GÖKHABER sürpriz.

6 – AYAK: Son koşusunda uzun mesafe tecrübesi kazanan ve o yarışında pistte biraz gezinen 4 – EGE RÜZGARI’nı risk alarak tek atıyorum.

 

Kuponum

3-5-6-11-9-4-10-1(2)
7-4-6
7-1
4-1
6-13-12-8-3-2
4

Herkese bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
kalamalka
Üye
kalamalka

Bol şans admin…

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar admin bey :)

Alp
Ziyaretçi
Alp

Admin tşk ederiz çok güzel bi hizmet veriyorsun. Ama yeni başarılı yazarlar lazım. Gerekirse cüzi ücret verelim. Herkes ayda 5 tl verse elin güçlenir. Örneğin Adrian ve Mehmet ï çok beğeniyorum. Her ne kadar son zamanlar da benim tespitim Mehmet de bir bıkkınlık olsa da bence çok başarılı gösterdik leri yolla kendi tahminlerinizi birleştirince güzel kuponlar çıkıyor. Kolay gelsin

Alika
Ziyaretçi
Alika

Sayın yazarlarımıza saygı lütfen emek ve zaman ayırıp değerli yorumlarını bizimle paylaşıyorlar herbiri ayrı ayrı çok değerli kişilikler lütfen haddini bilmezler yüzünde bizleri mahrum birakmayın benim gibi elinde bülten veya bilgisi olamayanlar sizlerin ışığı yönünde hobi olarak eğleniyor

birkancan0101
Ziyaretçi
birkancan0101

önceklikle yaptığınız iş çok kaliteli ve takdir edilmesi gereken bir iş tebrikler naçizane bugunlük yorum yazmak istedim izninizle …altilının ilk ayağı süprize gebe bir koşu 12 severim kötü gidişe dur diyebilir rakipleri 11/10/2ve 3…………2. ayakta 4 keskiner bankom tek rakibi gölgesi………..3. ayak 6/7 kapalı bence …… 4. ayak the last legend bugun ikinci bankom kalite herzaman kalitedir …………5.ayak2/6/12/1………. veee son ayağa geldik 10 agrı dağının eteğinde uçan güvercin misalı ilk atım daha sonra cukka 8 sonrasında 1/2/3/5 …. başta yazmam gerekirdi ama yaşım 35 23 senedir at yarışına ilgim var adanalıyım iki çocuğum var özel güvenlik görevlisiyim ………

Devrim
Ziyaretçi
Devrim1577

Bol şanlar

Ercann
Ziyaretçi
Ercann

Admin bol şansların olsun..

Utk
Ziyaretçi
Utk

Bol şans sayın admin.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

11//
4.5.6.13//
7//
1.2.4.6.8//
1.6.7.8//
1.2.3.4.10/

ilk ayağı geçmek umuduyla herkese bol şanslar :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

ilk ayağı saymazsak tabiki 6 gelmesin yeter ilk ayakta :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

sonuncu atla güzel başlangıç admin umarım devamında boyle gelir :

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bağıra bağıra getiririz oraya gelsin de bi :)