28 Ocak 2014 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Son Adana programı kadar olmasada bugünde zevkli mücadeleler mevcut.Önceki Adana yorumumda ilk ayakta 10 ganyanlık atı tek yazıpta beşte kaldıktan sonra umarım bugün şanssızlığı kırarız.

1.AYAK : Yarış hayatının ilk koşusunda sonlardaki muazzam ataklarıyla adeta kanatlanıp ikincilikle bitiren 4-HERO STAR sonraki koşusunda start çıkışınca uyum sorunu yaşayınca binicisini düşürdü.Galoplarda hazır görünen safkan çıkışta zorlanmaz ise uzayan mesafede kazanabilir.Rakip arayanlara 2-DISCERNIBLE, 6-MATADOR ARAP, 7-PARK CEYHAN önerebileceğim safkanlardır.

2.AYAK : Dişilere ait handikap-15 mücadelede 11-KILIÇ PRENSES favorim.8-GOLD DANCER, 6-YENİ GELİN, 7-SPEED RUNNER, 12-ARMINA,  9-ROSE DAILY, 4-VAVEYLA ve 14-MÜHÜR diğer şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK : Uygun grupta gördüğüm 8-TUMBUL ANZELHA kazanmasını beklediğim safkan.Favorinin eksik koşması durumunda 4-HANIM ABLA devreye girecek ilk isimdir.

4.AYAK : Muazzam formdurumuyla 5-GRAND EXPECTATIONS geçilmeyecek gibi.Tek yazmayanlara 4-BALÇİBİN, 6-MARDINAR, 1-ÇIKMAZHAN önerebileceğim safkanlardır.

5.AYAK : Daha sert gruplarda mücadele eden 7-ÖZMUTLU favorim.1-CİHANEFE, 3-KÖKAĞA sonraki ihtimaller.6-KARELİN sürpriz.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 5-PATRONKAYA kazanmaya aday ilk isim.2-KEYİF, 6-YANLIZKURT, 3-ADAM, 1-ASİRUH diğerşans verdiğim safkanlar.4-FERARİM bombayı patlatabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4

2.AYAK : 11 – 8 – 6 – 7 – 12 – 9 – 4 – 14

3.AYAK : 8

4.AYAK : 5  // 4 – 6 – 1 / 3

5.AYAK : 7 – 1 – 3 – 6

6.AYAK : 5 – 2 – 6 – 3 – 1 – 4

DİĞER KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.