Loading...

28 NİSAN CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

OVA Yaşı ilerlemesine rağmen formundan hiçbir şey eksiltmeyen safkan muazzam form durumuyla bukez şansını İstanbul'da deneyecek. Eğer ki pisti yadırgamaz ise fotoyu önde geçecektir. Yinede her ihtimale karşı şanslı gördüğüm birkaç isme daha şans vermekte fayda var.

COPPERFİELD; Uzun aranın ardından katıldığı koşuda bile oldukça üstün performans sergileyen safkan bugün yükselen form durumuyla fotoyu önde geçecektir. Son koşusunda geçilmiş olması safkan için tereddüt yaşatması benim için söz konusu değildir. Rahat tempoda fotoya doğru ilerlerken rakibinin inanılmaz sorinti karışında sonucun o şekilde sonuçlanması normaldi, bugün aynı senaryo tekrarlanmayacaktır.

ISLAH; Şampiyon safkan GÜMBÜRGÜMBÜR'ün öz kardeşi olması sebebiyle grupta farkli bir yapıya sahip. İlk startında tereddütlü başlamasına rağmen aradaki farkı kapatıp toparlanan safkan bugün aynı durumla karşılaşmaz ise fotoyu önde geçer. Eküriside kendisi kadar iyi durumda olduğundan öncelikli olarak şans verdiğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 10.8.1.4
2.AYAK : 3.5.7.4.8.9
3.AYAK : 3
4.AYAK : 8.2.5.4.6
5.AYAK : 1.6
6.AYAK : 13.5.6.11.1.14.2

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

3 //
7 //
3 //
H //
H //

Fantezi oldu sanki biraz. Bol şanslar Ramazan

USTATCI
Üye
USTATCI

Ramazan usta bol şanslar

ETC
Üye
ETC

USTATCI dost tebrikler…
Turnayı gözünden vurdun etkili tahminlerinle…

Ercan
Ziyaretçi
Ercan

Ramazan bey sağlık olsun ama tezcanlıya niye şans vermediniz kupon güzel gidiyo
du başarılarr …

ETC
Üye
ETC

Ah Ramazan dost, o koşuda TEZCANLI es geçilmemeliydi..
Takdir edersin ki grubun en formda atı ve güç bela da olsa koşuyu kazandı
Keşke dedim şimdi, Ah keşke…

USTATCI
Üye
USTATCI

Teşekkürler arkadaşlar aslında 5. Ayak 3 son ayak 14 numara Tarsus beyazı ile daha fazla kazanç bekliyordum ama kısmet bu kadarmış değerlendirdiren olduysa güle güle harcasın

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.