Ana Sayfa / Tahminler / 28 NİSAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

28 NİSAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara için tahminlerim şöyle oluştu.

1.AYAK: Yarışın üç safkan arasında geçeceğini düşünüyorum. (3) GOCAOĞLAN, (2) BOZTEPEBEYİ, (4) KATİP HAN.  Garanti oyuncular için bu 3 safkanın yeterli olduğunu düşünüyorum. Belki çıktığı gibi bu defa bitirebileceğini düşünenler  (7) LORD'u ilave edebilirler. (2) BOZTEPEBEYİ 'ne baktığımız zaman son yarışında resmen bir mucizeyi gerçekleştirdi.  Son düzlük dönülmeden faule maruz kalan safkan biranda 3 boy geriye düşmesine rağmen içeriden tekrar toparlayıp çok güzel bir birincilik aldı.  (4) KATİP HAN'a baktığımızda ise aldığı ikincilikten son derece memnun bir hali vardı. Eğer isteseydi Ömer Kaya bu safkanı o yarışta güle oynaya getirebilirdi ama istemedi. Bu yarışta da güzel bir ikincilik elde edeceğini düşünüyorum. Hedeflerinin güzel ikinciliklerle parsayı toplamak olduğunu düşünüyorum.  Ve (3) GOCAOĞLAN bildiğiniz gibi son yarışında plase durumunda ki safkanı Ahmet Çelik ile tek atmış safkan da bizi mahcup etmemişti.  Şimdi üzerinde daha sert bir jokey var. Bu safkanların yarışlarını tekrar izlediğimde starttan çıkışı, yer tutması, yarış içindeki atakları ile ben bu safkanın bunlardan farklı olduğunu düşünüyor bir kez daha yüzümü kara çıkarmayacağına inandığım  (3) GOCAOĞLAN BANKOM diyorum. Bu ayagı tek atmak istemeyenler için ise sıralamamı şablonda belirteceğim.

2.AYAK: 4 yaşında yarış kazanamamış safkanların 2000 metre mücadelesinde  (4) LİDERBABA çok önde görülüyor.  Aslında tek atmayı düşünüyordum.  Çünkü diğer safkanlar gerçekten bu safkanın yanında çok kötü bir durumda görülüyor.  Ama biraz düşününce sadece bir safkan gözüme çarptı. (6) UZUNCUK FIRTINASI.  Bundan önce Ankara da Ahmet Çelik'in gerek bindiği gerekse çalıştırdığı safkanları takip edeceğimi söylemiştim.  Ne yazık ki adamım cezalı olduğu için at binemiyor. Tüm çalışmalarını İsmail Katı'nın yaptırdığı safkana Ankara'ya sadece bu yarış için geldiğini görünce verilen önemi anladım. Tek yarış için hele bu yarış için kimse dedim Ankara'ya boşuna gelmez. Bir önceki ki yarışında da Ahmet Çelik'in deklare olduğunu hatırlayınca yanına yazmadan geçemeyeceğim.

3.AYAK: Yarış hayatının ilk koşusunda şartlı 1 de BARDAM önünde show yaparak kazanan safkan adeta ben bu iş için yaratıldım der gibiydi. Bir sonraki ki koşusunda GLOİN gibi bir safkana kafa tutan safkanın Ankara kumuna uyum sağlaması ile birlikte seriye bağlamasını bekliyorum. Son iki yarışında da ben çok farklıyım ve geliyorum  diyen (2) Mİ BOMBON bu zorlu mücadele de BANKOM dur.

4.AYAK: İç kulvar avantajıyla iyi yer tutacağını düşündüğüm  (7) SLEVAN bundan önceki yarışında yaptığı hatayı yapmayacak biraz daha bekleyerek bu defa içeriden photo ya ulaşmaya çalışacaktır. Tek rakip olarak nispeten Adana da biraz daha sert rakiplerle mücadele ettiğini düşündüğüm  (8) ZELENİKA'NIN dışarıdan etkili olabileceğini düşünüyorum.  Dileğen  (6) PERFORMER ı da değerlendirebilir tabi ki. 

5.AYAK: (4) KESKİN BABA sırıtıyor.  Yanına sadece benim meşhur ettiğim:)) (6) ÖZÜM BEYAZ ı yazacağım.  Başkada safkan tutmuyorum.  

6.AYAK: Kalitelerin mücadelesi nefes kesecek gibi duruyor. Sıralamam şablonda olacak.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3 TEK / 4-2-7

2.AYAK: 4-6

3.AYAK: 2 TEK

4.AYAK: 7-8 / 6

5.AYAK: 4-6

6.AYAK: 3-5-4-2

KUPON BEDELİ: 0.96,- TL / 11.52,- TL

NOT: Bizim tayfa büyük kuponları sevmiyor bende elimden geldiğince halkın sesine tercüman olmak istiyorum. Ozellikle Şahin'in :) hem eleyebildiğim kadar eleyerek şablonu kullanmak isteyen arkadaşlarıma da tuttukları safkanları ilave etme şansı vermek istiyorum. Herkese bol şanslar diliyorum.

Pomak
Ziyaretçi
Pomak

Arap’lar maiden yarış görünce direk (H) Yapmak gerektiğine inanıyorum,,, Gocaoğlan İyi yerlere gelebilecek gibi gibi duruyor …… Fratelli Gelmesi gerek fakat geçen ki gibi son ayak % 70 – 80 ( Tatvankızılca) aldatmalı olabilirimi acaba ?

admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

adanali
Ziyaretçi
adanali

Bankon olunca ilk basta desen desen daha iyi olur.tek atmatacaklar diye baslayip devam etsen iyi olur :)en sonda demen tuhaf oluyor

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

BOLSANSLAR
BOMBACI KAFAMA TAKILAN 3 AYAK VAR DIGER YERLERDE HEMFIKIR GIBIYIZ
MIBOMBON YARISLARI SUPER AMA DISI AT PERIBEYININ 1300 DERECESI COKCOK IYI M.KAYANIN DA BU YARIS ICIN ANKARAYA GELDIGI DUSUNULEMEZMI AYRICA ANKARAYI TECRUBE ETMIS G.KOCAKAYALI GARIPAGA VAR
OBURU MAIDENDAKI 8 NO ISKENDERIYE ADLI DISITAY
BIR OBURUDE ILK AYAKTAKI SON YARISINI UZAK KAZANMIS SART1 ATI POYRAZBEY
YORUMLARSANIZ SEVINIRIM

yasemule
Üye
yasemule

Bol şans bombacı ve site arkadaşları,bende burda mehmet onur’a katılıyorum,günün en süprize açık yarışı bana görede 3.ayak olacak bütün atların geliri var gibi duruyor bu ayak,ben çok atla geçecem burayı,bana görede burda yarışın bombasını BAŞARILAR patlatacak.

Barışçı
Üye

bol şans bombacı

Supriz yumurta
Ziyaretçi
Supriz yumurta

Teşekkürler..

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bombacı 7linin 1.ayagına ne düşünüyorsun ?

sahin
Üye
sahin

Günaydın herkese, bol şans bombacı , Admin dünkü kuponun tuttu mu senin ?

ERKAN
Üye
ERKAN

Şahin ADMİN 5 ayak tekten yattı 🙁

sahin
Üye
sahin

Yani yine aynı son :(( üzüldüm besseyi gelince umutluydum … Kuponunu göremediğim için tek sadece o ayakta attı sandım ..

ERKAN
Üye
ERKAN

GÜNAYDIN kardeş bol şanslar

Gufre
Üye

bol şans Bombacı

84corlu
Üye
84corlu

günaydınlar herkese bol şanslar kupon resimi nasıl paylaşıyorsunuz arkadaşlar

admin
Yönetici

Yorum gönderin altında resim yükle butonu var.

84corlu
Üye
84corlu

teşekkürler admin

84corlu
Üye
84corlu

mobilde çıkmıyor ama pcde çıkıyor

admin
Yönetici

Uygulamada cikmaz ama sitede cikmasi lazim

yasemule
Üye
yasemule

Bol şans bombacı ve dostlar,adanadan selamlar.

1.ayak: 3
2.ayak: 6.10.5.4.8.7
3.ayak: 8.4.7.9.3.6.1.2
4.ayak: 6
5.ayak: 4
6.ayak: 3.2.5.6

Azor Ahai
Üye

Mİ BON BON İÇİN TARTIŞMAYA GEREK YOK BENCE DİŞİ OLMASI BİŞEYİ DEĞİŞTİRMEZ BU KOŞU İÇİN 2.GÜN ÖNCE KOŞAN RAKİBİ GLOİN ANKARAYA ŞARTLI 4 KAZANARAK BAŞLADI BUGUN BU AT HAND.14 KOŞUYO BU SAHİBİNİN KORKTUGUNDAN DEĞİL DAHA GARANTİ YARIŞ TERCİH ETMESİNDEN DİĞER TARAFTA YIPRANIP 33.000 YERINE BURDA DAHA CAZİP Bİ 26.000 KAZANC SEÇİLMİŞ GAYET BAŞARILI Bİ İŞ…
SON AYAK İÇİNDE OKADAR AT YAZMAYI DÜŞÜNDÜKTEN SONRA ZATEN AYNI SEVİYEDE OLMASINA KARŞIN BİDE KİLO İNDİRİMİ ALAN SELMETİ ES GEÇMEM.
4.KOŞU İÇİNDE Mİ BON BONUN AHIRDAŞI OLAN VE GALOPLARINI İZLEDİĞİMDE GENELDE BİRLİKTE KOŞAN AYSELTAY ADA Bİ ÇARPI ATIN BENDEN SÖYLEMESİ..

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

7li icin yorum alabilirmiyim ??

Mine
Üye
Mine

4……1.7.3
7.4.3.5.6
6
8….6.5.7.9
1…….4
3.5.2

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

eyvah mine kilic cekmis sana bombaci:))

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Merhaba arkadaşlar. Bombacı bugünkü yorumların, program için çok çalıştığını belli ediyor. Teşekkürler. Nacizane ben de aklıma takılanları yazayım istedim. Öncelikle BOZTEPEBEYİ nin yarışını Bombacı anlatmış, ama az anlatmış. Düzlükte bariyer dibinde sıkıştı, tampon yedi, dış kulvara çıkayım dedi, yol bulamadı. En sonunda M.Keskin iç kulvardan yürümeyi akıl etmesi sonucu kazanılan yarış… Herkes bugün GOCAOĞLAN ın 1.19.09 luk derecesine takmış ama BOZTEPEBEYİ o yarışta bu kadar zorluk yaşamasaydı bence onun da derecesi 1.19 içinde bitebilirdi. Tabii bu GOCAOĞLAN ın yarışın mutlak favorisi olduğu gerçeğini değiştirmez.
Bugünkü programda en dikkat çekici binici CÜNEYT GÖKÇE… çok şanslı iki ata biniyor. LİDERBABA izmirdeki son koşusunda 1900 de bir üst grupta 2 boy startta kalmasına rağmen sonlarda geldi 2.oldu. Son koşusu kadar koşsa yeter de artar bile…
Diğer bineceği at ise RED QUEEN… C.GÖKÇE bu ata 11 kez binmiş ve ilk üçte hiç düşmemış. Son üç yarıştır ATAKAN CEM DAĞDEVİREN var. At ışlememiş. Yeniden CÜNEYT biniyor. Dikkat edin. Herkese bol Şans.

ziyankar
Üye
ziyankar

adamsın bombacı kardeş bakış açını ve yorumlarını begeniyle takip ediyorum …

silivrili
Üye

Bol şanslar bombacı

crone
Üye
crone

bol sanşlar bombacı

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bol şanslar bombacı. ben açılsamda açılmasamda nasıl olsa gümlüyceğim için dersime fazla çalışmadım. sadece eski koşuların istatistiklerini inceleyip paylaşmak istedim..

1. Koşu: ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi/Y2 , 4 ve Yukarı Araplar,2000 Kum
===favori şanslı

2. Koşu: ŞARTLI 2/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar,
===Türkiye puanına göre 1.2.3. atların dışına çıkmaz.

3.Koşu:Maiden/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar
===T.Puanına göre 1.2.3. atlar

4. Koşu:Handikap 14 , 3 Yaşlı İngilizler
===60 kg ın altındaki 1.2.atlar.

5. Koşu: Handikap 14/Dişi/Y3 , 4 ve Yukarı İngilizler
===Favori şanslı yoksa Sürpriz

6. Koşu: Maiden/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 2000 Kum
====T.Puanına göre 1.2.3. atlar

7. Koşu: KV-6 , 4 ve Yukarı İngilizler 1500 Kum=
===Türkiye puanına göre 2.3.4.atlar şanslıdır………………………..belki işe yarar… herkese bol şans…

sahin
Üye
sahin

Metin bende işte böyle birsey arıyordum ;)) eksik olan seyde tamamlandı, yanlız bunun tamamı mı nerden bulurum ..

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

şahin senin için istatistikleri kopyaladım. benim diskten kopyalayabilirsin
https://yadi.sk/d/_BEVKyK8rMezX

Mustafa buluş
Ziyaretçi
Mustafa buluş

Her şey, on numara beş yıldız. Emeğinize sağlık.
Herkese bol şans diliyorum.

EggE
Ziyaretçi
EggE

Bol şans bombacı…Tevziye talibim..
1-3-5 // 4-5-6-10 // 2-4-7-9 // 9 tek // 4-6 // 3-5 …

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

EggE,gecite gelindin,bunun ötesi muhasebe :)))

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Selamlar bol sans cumleten. Bombaci red queen bu grupta is yapmaz mi. ?

Barışçı
Üye

bombacı bugün de ben senden yararlanıcam 🙂 bakamadım hiç ankaraya

mrtt61
Üye
mrtt61

Herkese bol sans
4.ayakta :5 numaranin galoplari cok guzel gibi duruyor degerlendirilmez mi sizce?

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Arkadaşlar 1.ayak icin yoruma gerek yok .yok du derece yok sıkışmış filan. Diğer lerine göre kıyaslarsak bebek bunlar daha .1,19 koşan bir bugün, 1,22 yapabilir, daha yarış karekterleri oturmamis taylar bunlar:)))

Mecit
Ziyaretçi
Mecit

Kafa 1 ikinci ayak 4-8 ucuncu ayak 2 gerisi hepsi haydi bakalim insallah

84corlu
Üye
84corlu

naçizane altılı arkadaşlar herkese bol şanslar 1.ayak=H 2.ayak=H 3.ayak=2TEK 4.ayak=9TEK 5.ayak=8 TEK 6.ayak=H ÇORLUDAN SEVGİLER SAYGILAR

econom_ist
Üye
econom_ist

Selamlar,

1. AYAK
3 (Gocaoğlan)

2. AYAK
10 (Yamaç Yeli)

3. AYAK
2 (Mi Bombon)

4. AYAK
1 (Çiftçi Sultan)

2 (Red Queen)

5 (Enrıchıng Gırl)

6 (Performer)

7 (Sleven)

8 (Zelenika)

9 (Ayseltay)

5. AYAK
1 (Canuğur)

4 (Keskin Baba)

6 (Özümbeyaz)

8 (İskenderiye)

6. AYAK
2 (Dıstant Rısıng)

bol şans herkese…

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Metin galiba günü kurtardık :)))

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bende 7li plasede ekürileri tek geçmiştim. sonra poyraz ateşini tek geçtim ve alışık olduğum o ses yine duyuldu..GÜMMMM..))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Mail atmadin,sana geceki ganyanin resmini gonderecektim.neyse onemli degil:)))

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Izmir yarışlarında görüşürüz, ankaraya fazla yüklenme, izmir güzel :)))

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

erdal abi spam dosyalarının arasına bak.. ben anında mailimden gönderdim adresi.)

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

abi olurmu hemen anında mail attım. şu spam dosyalarına falan bakk. bizi posta kutusu bile kabul etmemiş demekki.. burdan yazıyım .. metinozkan06@yandex.com .. tüm postalar burda birleştiğinden burayı kullanıyom..

silivrili
Üye

Olurmu be?

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

5.ayağı gecersen ,bal gibi olur,güzel olmuş, bol şanslar :)))

admin
Yönetici

Site ismi paylasmayalim.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Tamamdir admin,silebilirsin:))))
Bu internette de ne kadar yasak varmış :)))

silivrili
Üye

Olmadı be Erdal

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Bugun de bizimle degilsin sans nere gittin kimbilir

cancino
Üye
cancino

arkadaşlar geç çıkış yapmassa performer rahat bir 1.lik alabilir. değerlendirin derim..
bol şans herkese

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Iki ayagi birden kapatsaydim ancak biliyordum gelen atlari izmire bakcaz oyun oynamam daha buraya kosulardan belli zaten 4 yasli maiden ne demek sucuk yapin gitsin hepsini

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

KOD ADI : battı balık yan girer….))

Mine
Üye
Mine

Bencede sucuk çıkan kurtulur sucujluktan zira 4 yaş maiden bitti 🙂

Mine
Üye
Mine

Kilicim sayiliyormu 🙂

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

3lü Ganyan yapacak arkadaşlara
7,8/1,4,6/3,4,5

şapkalı zülfo
Ziyaretçi
şapkalı zülfo

bombacı geçen hafta tellerin beliydi nazar mı değdi

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

bozma moralini bombacı 2 gün öncede barışcının kabul günüydü. bir gün sonra ringe çıktı ve maçı nakavtla aldı…)) ben buna süper nova diyorum yani biriken enerjinin içe doğru patlaması .) takipteyiz reyisss….

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.