28 Mayıs İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Geçtiğimiz yıl oldukça başarılı bir grafik çizen ve bir süredir geri alınan 1-SAVAŞÇI uygub grupta sikletine rağmen kazanmasını beklediğim isimdir.Dört gün sonraki koşu için kaydı bulunan safkan eğerki o koşu için hedef yapılmadıysa bugün geçilmez.

2.AYAK : Kaliteli isimlerden 1-BRAVE SON kum pistteki performansını çim pittede yansıtmış olsa geçilmezdi ancak çim pistte eksik koştuğu için yanına rakip yazmakta fayda var.2-LASER GIRL ve 9-LIFE IS LIVE bu ayak için yeterli görünüyor.

3.AYAK : Galoplarındaki düzgün görüntüsüyle 8-WORLD STAGE bir süredir özlediği birinciliğe uzanabilir.Etkili olduğe mesafede 2-FESTINA LENTE favorinin en sert rakibi olur.Bursa’da KV-6 koşudan feragat edip İstanbul’a getirilen 5-QUEEN OF ESKİŞEHİR ihmal edilmemeli.Uzun aranın ardından bir yarış gören 9-DONT MAKE ME CRY galoplarında oldukça hazır görünüyor.Uzun süredir koşu dörmemiş olsada 6-SUDE SULTAN dinçlik koşusu yapabilir.

4.AYAK : İki koşu görüp kazanacak kıvama ulaşan 6-CABİRE etkili binicisiyle banko önerebileceğim isimdir.

5.AYAK : Günün satış koşusunda 3-KING ARDA favorim.2-FINAL ROAD, 5-SECRED FIGHTER küçük çaplı kuponlar için yeterli görünüyor.

6.AYAK : İyi koşmasına rağmen bir türlü kazanamayan 4-LOLION günü kapatabilir.5-MIA VICTORY gördüğü koşular neticesinde uygun grupta ihmale gelmez.2-TOKOĞLU ve 1-CHARISMA şans verdiğim diğer safkanlar.6-QUADIS sonraki ihtimal.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 1
2.AYAK : 1 – 2 – 9
3.AYAK : 8 – 2 – 5 – 9 – 6
4.AYAK : 6
5.AYAK : 2 – 5 – 1 // HEPSİ
6.AYAK : 4 – 5 – 2 – 1 – 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Beşinci ayakta yarıştan çıkan 3 nolu safkan yerine 1 nolu safkan eklenmiştir.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x