Ana Sayfa / Tahminler / 28 MAYIS 2018 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

28 MAYIS 2018 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Urfadan selamlar ve her bir yarışseverimize başarılar;

1.AYAK: 1-AVCI CUMA haklı olarak koşunun favorisidir. Fakat ben yanına ikramiye açısından sürpriz aradım. Rakipler şablonumdadır.

2.AYAK: Yine her koşuda farklı bir ismin kazanabileceği bir koşu. Sıralama gözetmeksizin ayrımsız olarak 7 isme şans verdim.

3.AYAK: DOLLY LOVE: Bu pistte koştugu son yarışında harika görünen ve bence buralarda olmayı kesinlikle haketmeyen eküriye mensup tayın, kazanarak daha iyi ve farklı olacak yeni bir serüvene katılmasını bekliyorum. Bankomdur.

4.AYAK: Yine günün favorilerinden 6-ASTERİKS. Son koşu performanslarıyla bunu zaten fazlasıyla hakediyor. Öncelikli isim. Rakipler şablonumdadır.

5.AYAK: 1-TUBAN KAMA daha önce geride bıraktığı rakiplerini birkez daha geride bırakabilir. Ancak benim burada sürpriz arayacaklara özel bir tavsiyem olacak. Neredeyse her yarışında farkli bir beklenti olan, ancak bu beklentileri karşılayamayıp Urfaya getirilen 7-MAYDOHAN'ı gayet cazip konumuyla kesinlikle favorinin ilk rakibi olarak kuponlarınızda bulundurabilirsiniz..

6.AYAK: PATOZ: Grupta ayağına en seri olan bu isim yaptığı seri sıfırlarla kendini aşırı derecede unutturmuş durumda. Urfadaki yarışlarda herkesin bildiği gibi; öne çıkan atın kazanma oranı oldukça yüksek olduğunuda gözönüne alarak, beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum. Cazip konumuyla 2.BANKOMDUR.

ALTILIM

1-4-5-6-7
1-2-3-5-7-8-10
3 DOLLY LOVE
6-7-5-1
1-7-8-2
6 PATOZ

BOL SANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün.

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

URFA

1.ayak : 3 yaş arap tayların mücadelesin de bir çok ismin şansı olduğunu düşünüyorum. Ben Öncelikle ASRASYAD ve SANCANBEYOĞLU na şans veriyorum.Bu 2 isim çok güçlü orijine sahip olup mutlaka yazılması gereken isimlerdir.OĞLUMRECEP.AVCICUMA.JETHALİL.CANSAHgeniş kuponlarda olması gereken isimlerdir.

2.ayak : karışık koşu 1.2.5.6.8.9.10.3

3.ayak : 2 numara bakıldığında her açıdan beni kimse geçemez diyor ama ben bi koşu dağa görsün diyorum yanına 2.8.9.3.11 diyorum

4. Koşu : asteriks sarar yavrusu forma girdimi arka arkaya gelir ben bana göre sigorta olsun diye seri safkan altın kral ve bu kiloları seven aprantisi ile bilek Kaya’yı ekliyorum

5. Koşu : tubankama tek gibi tek sıkıntı kilosu gelmezse kalite zemani süprizden son koşusu çok tatminkar Taylan han

6:ayak : 57 kilo apranti bindereceklerine 60 kiloda veriyi bindirmişlet 2 numara yiğit mustafa tek

1.2.3.4.5.7
1.2.3.5.6.8.9.10
2.3.8.9.11
5.6.7
1.2.8
2 tek
: Urfa

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..