istanbul altili tahminleri

28 MAYIS 2017 PAZAR İSTANBUL 2. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Tüm dostlara bol şanslar.

1.AYAK: Her hafta aynı atların bir araya gelip, her yarışta bir başka atın kazandığı Handikap 17 yarış ile başlıyoruz 2. altılıya. Handikap puanı düşük, hafif kilolu atların form durumları iyi. Yani aşağıdaki atlardan birinin yarış kazanması lazım ancak dediğim gibi nöbet listesinde sırası gelenin kazandığı bir grup olduğundan benim tercihim Hepsi.

2.AYAK: (1) ZEALOUS LINE ve (10) GOYCOCHEA bence yarışın favorileridir. Ayrımsız yazılmalıdır. (8) LİRA LİRA, (5) LİON KING, (3) UNCLE MEVLÜT ve (2) YAĞIZINOĞLU süpriz şansına sahiptirler.

3.AYAK: 159 günlük ara sonrası koşacak olsa da, galoplarında herhangi bir eksiğini göremediğim ve çok uygun rakipleri arasında start alacak olan (10) SERHANTAY bankomdur.

4.AYAK: Hazırlıkları ile (5) İLİZ ve orjini itibarıyla (8) ULUKIZ bu ayağın olmazsa olmazları. Ben iki atla geçmeye çalışacağım. Ancak bir çok tayın geliri olduğu aşikar. Hepsi diyene itirazım olmaz.

5.AYAK: Geldik İki yumurtadan birinin kırılacağı yarışa… Seri birincilikleri ile (4) YAĞMURUN FISILTISI ve (1) PRINCESS Dİ arasında bir yarış gibi duruyor. İki kısrağın aynı anda hata yapması halinde (2) SENOŞ başta olmak üzere diğer kısraklara da şans doğar.

6.AYAK: Son ayak herkes (5) DIAMOND FLAME ve (7) ILDIR BEYİ üzerine yoğunlaşmış durumda ise de, yarışın apranti yarışı olması süpriz olasılığını ortaya çıkarıyor. Bu yüzden yanlarına (4) FORGET ME NOT ve (6) GREAT MASTER yazarak süpriz bekleyeceğim.

 

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: HEPSİ
2.AYAK: 1-10 / 8-5-3-2
3.AYAK: 10
4.AYAK: 5-8
5.AYAK: 4-1-2
6.AYAK: 5-7 / 4-6
Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x