istanbul altili tahminleri

28 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Dolu dolu ve zorlu bir İstanbul Programıyla beraberiz. Denk güclerin bir araya geldiği 1.Altilı Ganyanda Alternatif Teklerle kurulu bir şablon ve 2.Altılı Ganyanda ise bir Bankolu şablonla beraberiz. Hepimizin yazdığı gibi gelmesi ümidiyle;

 

 

1.KOŞU: İlk defa kosacak tayların ayakları düz basmasını temenni ederek, zorlu koşuda ilk öne cıkan isim, Raci ile anadan kardeş, bir idmanınıda H.Karataşın yaptırdığı 5-KILAVUZ HATİCE olmakla birlikte; çalışma, galop, orjin bakımından sırasıyla 8-TEMİZ HANIM, 10-YABAN KIZI, 4-DÜŞLEM ve 1-ARZIENDAM ile tay koşusunu geçmeye çalısacağım.

2.KOŞU: Uzun zaman sonra çim piste cıkan ve cok gösterişli ve iyi bir derece ile ikincilik alarak pistten ayrılan 1-MORTODELA, hücumda çok gec kalmazsa, uzun mesafeli bu tür yarışları sevdiğini gösteren  4-FIRE FLIME arasındaki mücadele kazanani belirleyeceğini düşünüyorum.

3.KOŞU: Son koştuğu koşuda mesafenin kendisine dezavantaj yarattığını düşündüğüm kısalan mesafenin avantajıyla 5-PARPALİ ilk isimdir. Ağırlaşan kilosuna rağmen, formu mükemmel seviyede olan ve rahat yarışlar kazanan 1-RACİ kesinlikle ihmale gelmez. Grubun en kaliteli ismi olan, ara vermesine rağmen uzun ve kısa galoplarında iyi durumda olduğunu belli eden, mesafeninde avantajına oldugunu düşündüğüm 8-SAHİPBEY ile burayı geçelim.

4.KOŞU: Formda ve yavaş yavaş fotoya yaklaşan mesafeninde avantajına olacağını düşündüğüm 8-ERAYHAN illaki tek arayanlar Alternatif Tek olarak kullanabilir. Ancak yine ara sonrası gördüğü koşularla formunu iyice arttıran ve mesafenin bu grup icin iyilerinden olduğunu düşündüğüm 5-AKSOYAK, bir dolu bir boş olmasına rağmeb hep iyi görünen 2-AZAT KUŞU bence ilk plandaki rakipleridir.

5.KOŞU: Kısa mesafeli sürat yarışında sprintini tutturmaları halinde 8-LİRA LİRA ve 5-LİON KİNG ön planda gördüğüm isimler olsada; 3-UNCLE MEVLÜT, 2-YAĞIZIN OĞLU ve son yarışı çok iyi ve gösterişli olan 13-AYZA ve Ankaradan bu koşu icin gelen ağır kilosuna rağmen kendisine uygun rakipler bulduğuna inandığım 1-ZEALOUS LİNE yazılarak burayı geçebiliriz. Yeri olanlar, benimde ikinci Altılıda kullanacağım isim olan, son yarışında tam kaldı dedigim anda tekrar devam eden ve pes etmeyen, takip atım 14-BRAVE DECISION ilavesini ıskalamasın..

6.KOŞU: G2 Pilevne Koşusunda formda iki ekürisinide yanına alan cok formda günler geçiren ve kariyerine Grup koşu katmak isteyecek olan 4-BUDAKHAN ilk ismimdir. Yine dileyen Alternatif tek olarak değerlendirebilir. Ancak ara vermesine rağmen grubun en kalitesi oldugu malum, ara vererek koşmayıda seven ve uzun galoplar yaparak bu koşuya katılacak olan 10-SERHANTAY ekürilere rakip gördüğüm isimdir.. Birinci Altılımı iki isimle geçeceğim. Mesafenin deneyimli ismi 9-MERİH ikinci altılıda kuponumda bulunduracağım 3.isim olacaktır.

7.KOŞU: Yine ilk defa kosacak tayların ayakları düz basmasını dileyerek; bu tay yarısıda yine çok zorlu gecmeye aday. 5-İLİZ ve 8-ULUKIZ ön planda olsada, bu ayağı kapatarak rahat bir yarış izleme taraftarıyım.

8.KOŞU: Aynı mesafede son yarışını yine gösterisli kazanan ve bu pistin iyi isimlerinden olacağını bu yarışıyla daha fazla kanıtlayacağını düşündüğüm, sonlarda yine öldürücü sprintiyle 4-YAĞMURUN FISILTISI benim birkez daha BANKOMDUR..

9.KOŞU: Son koşularını ölçü almadığım çimin yetenekli ismi ve mesafenin en iyi derecesine sahip ismi 5-DIAMOND FLAME yine Alternatif tek olarak kullanılabilir. Ara sonrası yarış gören ve cok iyi gözüken 7-ILDIR BEYİ ilk ve tek rakibi olarak favorimin hatası halinde devreye girecektir.

 

1.ALTILI TAHMİNLERİM

5-8-10-4-1

1-4

5-1-8

8 // 5-2

8-5-2-3-13-1

4 // 10

Kupon Bedeli Tamamı: 64.80

( Tekler değerlendirilerek kupon bedeli 10.80 )

2.ALTILI TAHMİNLERİM

8-5-2

8-5-2-3-13-1-14

4-10-9

HEPSI

4 YAĞMURUN FISILTISI

5 // 7

Kupon Bedeli: 60.50

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

35İZMİR

Selam hayırlı ramazanlar
İstanbul 1.Altılım
1.ayak 6.5.4.10.8.1
2.ayak 2.7.8
3. ayak 1
4. ayak 2.10.5.3.8.9.1
5. ayak 2.3.5.8.10
6.ayak 4

yuemfa

ULUKIZ şampiyon at MAVİDALGA nın kardeşi bilmenizi isterim ve bu orjin sağlam atlar çıkarmış.

yuemfa

1.altılı

5, 4, 7, 2
Mortodela
Parpali
2, 4, 5, 8, 11
2, 5, 7, 8, 13
Eküriler

yuemfa

4 numara YEŞİLTAŞ bariz sırıtıyordu bu grupta 2.atımdı. Kupon pisi pisine gitti sağlık olsun

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x